uit "Zeeuwse beautydag" dé Weekkrant Ab heeft MS onder aandacht gebracht Habbema I> Laat u verwennen met een Nu voor €55,- Genieten komt van Binnenuit: al het moois voor in en rond uw (t)huis in een uniek winkelconcept in hartje Zeeland. Kijk op www.binnenuit.nl s f - De Faam Fietsen voor MS Ab Goedbloed verloor zijn vrouw aan MS en heeft daarna de NightproMS gehouden. DOOR MARCEL VAN DER VOORT VLISSINGEN - "Dat de Rota- ryclub Vlissingen zaterdag 20 en zondag 21 juni tijdens een fietsevenement geld wil op halen voor onderzoek naar de ziekte Multiple Sclerose vind ik geweldig. Ieder initia tief is goed", reageert Ab Goedbloed (58) vanaf een overdekt terras op de Vlis- singse boulevard. Iets verderop, bij de Leeuwentrap komen tachtig spinfietsen die geld moeten opbrengen. Een be hoorlijk deel is inmiddels ver huurd. Ab heeft zeifin 2004 Night proMS gehouden om geld te ver garen voor onderzoek. Hij heeft dat gedaan omdat zijn vrouw Sig- rid aan een ernstige vorm van MS leed en na een verschrikkelijke strijd is overleden. MS is een aan doening van het centraal zenuw stelsel. "Na het overlijden van Sig- rid op 15 september 2003 heb ik mezelf gelijk op dit evenement gestort. En geen tijd genomen voor mijn eigen verdriet. Dat kwam daarna. Ik dacht een grote vent te zijn, maar dat viel tegen. Daarom ben ik vier jaar uit de running geweest", vertelt de zelf standig ondernemer in de bouw. "Door de dood van Sigrid ben ik een ander mens geworden. Rusti ger en dankbaar voor elke dag. Ik geniet van de kleine dingen. Ver der heb ik veel respect voor ver zorgers gekregen. Ik heb gezien wat ze moeten doen en wat ze voor elkaar krijgen. Ze doen het met liefde"-, vult hij aan. Wat doet MS met de partner van een pa tiënt? Ab: "Omdat Sigrid de ergste vorm van MS had was dat een hel voor haar en mij. Dat ging ge paard met pijn en verdriet. Ik zag mijn vrouw aftakelen." Dat zijn NightproMS navolging heeft ge kregen door allerlei andere acties vindt Ab een goede ontwikkeling. "Ik heb een virns vrijgelaten, iets ontketend, en dat doet zijn werk", FOTO: IZAAK VERKESTE merkt hij op. Hij doelt op het na derende evenement op de boule vard en de eerste wereld MS dag die woensdag 27 mei in de Am sterdamse Meervaart wordt ge houden en tegelijkertijd in eenen veertig andere landen is. Cox Habbema treedt vrijdag 24 april om 20.00 uur op in het Arsenaaltheater in Vliss ingen. Ze geeft een ingelaste benefietvoorstelling van haar solotoneelstuk "Nee heb je naar het gelijkna mige boek van Renate Ru- benstein. De opbrengst van de voorstelling is. bestemd voor onderzoek naar mul tiple sclerose (MS) bij kinde ren. Entreekaartjes kosten 15 euro en zijn te koop aan de balie van De Cultuurwerf, Baljuwstraat 5 in Vlissingen (tel.: 0118-415244), via www.cultuurwerf.nl en bij De Schouwburg in Middel burg en De Mythe in Goes. Gezonde nachtrust: De Vlijt Exclusieve meubelen: De Jonge Hoek van Dijke D Keuken en badkamergenot: Vorm De mooiste buitenmeubelen: Palladio Prachtig woontextiel: Van der Poel Unieke Parketstudio: Weststrate BANG&OLUFSEN en Loewe: Minet Ontvangst koffie, thee en een zeeuwse bolus Onbeperkt gebruik van sauna faciliteiten Een gezonde lunch Keuze uit een zeeuwse kleipakking of zeeuwse honingmassage (30 min) Vrij gebruik van heerlijk geurend Zeeuws scrubzout en showergel Gratis gebruik van badjas en handdoekset Heerlijke smoothie Gratis parkeren Deze beautydag is te boeken in de maand mei en juni 2009 Niet te combineren met andere aanbiedingen of kortingsbonnen. Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 Brengt u in balans Camping resort de Meerpaal Werendijkseweg 104 4374 NB Zoutelande Telefoon: +31 (0)118 - 562 239 Sauna Wellness Ons Buiten Aagtekerkseweg 21 4356 RJ Oostkapelle Telefoon:+31 (0)118 - 581 813 bin nen www.campingresortdemeerpaal.euwww.wellnessonsbuiten.nl FrfTT

de Faam | 2009 | | pagina 15