Scherm om op te klappen r Bijzondere wekker houdt van ZOniJOij; Het is weer lente! Stap op de fiets! dagbladbezorger! PZC En word BON JA, ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Games - DSi llSf- Games - Lotro: Book 7 El®® 1 Games - Wheelman MEDEWERKER STADSREINIGING DichtbijMedia. Wegener W W W M I D DELBURG. NL BISMffilffl De Faam Woensdag 15 april 2009 - Pagina 45 Wakker worden door het zonnetje, ook al schijnt die nog niet? Als het aan ontwerper Klaus Rosburg ligt, wordt dat binnenkort mogelijk. Deze bijzondere con structie - die om zichtba re redenen MIR is ge noemd - is namelijk een wekker met zonnepanelen. Voor zover be kend gaat he op dit moment alleen nog om een con cept, maar wellicht bin nenkort op het nacht kastje te vinden... Nu de projector steeds handzamer wordt, is er ook een groeiende vraag naar handzame schermpjes. Want projecteren op de muur is leuk, maar niet iedere presentatie of si tuatie is daarvoor geschikt. Een Japans bedrijf is op de vraag ingesprongen en presen teerde onlangs een 8.5 inch schermpje dat opklapbaar is en daardoor makkelijk mee te nemen. Hij weegt maar 3 ons en schijnt in de gemiddelde broekzak te passen. Voorlopig alleen beschikbaar in Japan, File View Options Help Nintendo komt met een opvolger van de Nintendo DS, na melijk de DSi. Alle software die op de DS draait, werkt ook op deze nieuwe draagbare spelcomputer, maar de oude GBA spellen kunnen er niet meer in. Nieuw is de toevoeging van twee camera's die in spellen gebruikt worden. Vergelijk het maar met de EyeToy, maar dan in zakformaat. De grootste vernieuwing is de mogelijkheid om online spel- m len te kopen en deze rechtst reeks naar de DSi te downlo aden. Dit kan echter alleen met specifieke DSi titels. Ge wone DS spel- len moeten nog 1gewoon in de winkel worden gehaald. File View Options Help Spelers van de MMO Lord of the Rings Online: Mi nes of Moria kregen onlangs weer een gratis speluitbrei- ding, in de vorm van 'Book 7'. De ontwikkelaar noemt deze toevoe gingen 'boeken', en zijn te vergelijken met de grote patches van bijvoorbeeld World of Warcraft. Helden kunnen nu, na het verkennen van het beroemde on deraardse Dwergenrijk de elfenbossen van Lothlorien betre den. Maar niet vóór spelers het vertrouwen van deze elfen hebben gewonnen. Het mooie van LOTRO is dat de game niet alleen de sfeer van de boeken perfect weergeeft, maar ook stap voor stap het hele Middenaarde reconstrueert. Be halve nieuwe gebieden om te verkennen zijn ook meer dan 50 queestes toegevoegd, dus spelers van dit spel kunnen de komende maanden weer vooruit. Voor: PC Vin Diesel's film Wheelman maakt de overstap naar de spel computer. En daarbij hebben de ontwerpers geprobeerd om een soort Grand Theft Auto te maken. Hierin zijn ze niet ge slaagd. De stad is doods en leeg en er is geen reden om te ver kennen. Als je een missie wilt doen wordt je namelijk auto matisch naar de start getransporteerd. Wel leuk zijn de hecti sche 'auto tegen auto' gevechten waarbij je bijvoorbeeld moet proberen om een rijdende tegenstander tot stoppen te dwingen. Deze momenten van lol wegen echter niet op tegen de algehele saaiheid van de rest van het ontwerp. We kunnen het eenvoudig samenvatten: dit is een filmgame. En dat is ei genlijk altijd al waarschuwing genoeg. Voor: 360 NieuwsMedia De M van Middelburg is markant. Hij symboli seert het karakter van onze stad: monumen taal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop manswoningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevings vermogen. Wij'zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken: Medewerker stadsreiniging voor 36 uur per week Functie: Je verricht alle voorkomende reinigingswerkzaam heden. Hiertoe behoort o.m. het ophalen van huishoudelijk afval en het besturen van de huisvuilwagen, de vrachtwagen en de veegmachine. Profiel: vmbo-opleiding en in het bezit van het rijbewijs B C en chauffeursdiploma. In verband met de beperking die de Arbowet heeft op gelegd voor het maximaal aantal te beladen containers en huisvuilzakken dient de aan te stellen medewerker een maximum-leeftijd van 30 jaar te hebben. Salaris: maximaal 2.202,- bruto per maand (functieschaal 4). Ook kennen wij afhankelijk van het functioneren een uitloopschaal tot maximaal 2.320,- bruto per maand toe. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief voor maandag 27 april 2009 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. Louis de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. E-mailen kan ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dagbladen bezorgen biedt veel voordelen. Als dagbladbezorger beweegt u veel, kunt u uw bezorgwerkzaamheden goed combineren met andere bezigheden en ontvangt u een Sgj^, 'mmmrnam aantrekkelijke vergoeding! WAT STAAT ER TEGENOVER? Een prima maandelijkse vergoeding Gratis dagblad PZC Startpremie 50.- En vele extra's AANMELDEN OF MEER INFORMATIE Ga naar www.bezorgers.nl en vul het aanmeldingsformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op met telefoonnummer 08 00-022 27 10. U kunt ook gebruik maken van de invulbon. VOORWAARDEN U dient bij aanmelding in het bezit te zijn van een geldig identiteitsbewijs. Dagbladen bezorgen is mogelijk vanaf 15 jaar. Vul deze bon in en stuur het (zonder postzegel) naar: Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 246 4330 VB Middelburg ik wil dagbladen bezorgen Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Tel.: Geboortedatum (min. 15 jr.)

de Faam | 2009 | | pagina 53