Line-up 2nd InfluenZ finale bekend Pianist Wibi Soerjadi GRILL BUFFET Thema avonden Franse avond Mediterraan www.piccard.nl Mega Internetstore profileert zich als digitale winkelstraat Kinderopera Kippetje Tok, bekend van de gouden boekjes Dagelijks a la carte ALLE BOMEN UIT DE VOORRAAD dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL ICCARD Bij 25,- besteding ontvangt u 1 stempel. Bij 10 stempels krijgt u een dinerbon t.w.v. 30,- a 21,50 p.p. vanaf 16 uur Iedere zondag Pervolw. 1 kind tot 12 jr. gratis! 10 mei - Moederdag: met CLOWN 31 mei - Pinksteren: met CLOWN buffet muziek 24,50 p.p. v.a. 10 personen 10% korting Zat. 2 mei v.a. 18.00 uur Twilight Frans Kasander Zat. 18 april v.a. 18.00 uur Jerome Zat. 25 april v.a. 18.00 uur Philip's Music Entertainment GRATIS gebruik van het overdekte zwembad Hotel Restaurant PICCARD Badhuisstraat 178, Vlissingen Gelegen direct achter de boulevard DE FRUITTUIN V.O.F- Boomkwekerij en Groenbedrijf VANAF HEDEN 25% korting AARDBEIPLANTEN NU BESTELLEN PLANTEN 1e week mei 6 weken later plukken Wemeldingse Zandweg 10, Kapelle Telefoon 0113-34 29 44 Mobiel: 06-20435274 06-11395456 OPENINGSTIJDEN Ma., di., wo. op afspraak Do., vr., za. gehele dag open www.defruittuin.com De Faam Woensdag 15 april 2009 - Pagina 43 Tuxedo Bandido en Slim Ces sna's Auto Club, Concert, De Spot Middelburg, 21.00 uur Zondag 19 april Van Swieten Society, 6+ voorstelling, Zeeuwse Con certzaal Middelburg, 14.30 uur Norland Wind en Thomas Loefke, Ierse folk, Arsenaaltheater Vliss- ingen, 15.00 uur Nederlands Fluitorkest, Hommage aan Henry Brand, Grote Kerk Veere, 15.30 uur Maandag 20 april Tommy Emmanuel KRUININGEN - Pianist Wibi Soerjadi staat vrijdag 17 april in Ons Dorpshuis in Kruiningen waar hij een recital speelt. Het is weer eens wat anders dan Car negie Hall in New York of het Concertgebouw in Amsterdam. Podium Reimerswaal laat dan ook weten trots te zijn dat Wibi ook dit jaar weer te zien is in het Zeeuwse. Wibi is even uit de running geweest vanwege pro blemen met zijn gehoor. "In middels is hij voldoende uitge rust en kan weer op hoog ni veau presteren", laat Jacques Boonman weten. Wibi heeft al vele succesvolle cd's en dvd's opgenomen, waarvan de laatste jaren onder zijn eigen label Soerjadi Records. Recente actu aliteiten zijn dat hij voor de dressuurruiters Ankie van Gr- unsven en Imke Schellekens- Bartels een kür op muziek heeft geschreven, waarmee ze hope lijk schitteren op de Olympische Spelen. Inmiddels is ook de bio grafie Wibi Soerjadi - De mens, de Kunstenaar uitgebracht en zijn laatste cd All Time Classics. Tijdens de avond in Kruiningen kan het publiek luisteren naar een bijzonder recital van Wibi Soerjadi en Liszt, zijn lievelings componist, maar ook Chopin, Schubert en Schumann ontbre ken niet op het programma! Ook brengt hij enkele van zijn eigen transcripties ten gehore en misschien wel de kür voor de dressuurruiters. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.podiumreimerswaal.nl en 0113-551552. In concert, Australische gitarist, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Dinsdag 21 april Danza Cuba, Dansgezelschap uit Cuba, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur David Tom's Prezens, Mix van elektronische en akoe stische muziek, Café 't Schut tershof Middelburg 21.30 uur Woensdag 22 april Kippetje Tok, Kinderopera door Vanden- bulck, De Meiboom Krabben- dijke, 14.00 uur Soul Brothers, theatershow, Theater De Mythe Goes, 20.00 uur Expositie, galerie en tentoonstelling Willem3, Oranjestraat Vlissingen, t/m 17 mei, Fotowerken en sculptuur, www.burobk.nl Galerie-T, Turfkaai Middelburg, t/m 25 april Frank Leenhouts, portret ten, www.galerie-t.nl Galerie Art Aurum, Domburg, Doorlopend, Art Au rum, Sierraden, objecten, schil derijen, www.artaurum.nl Kunstuus Heinkenszand, Tot en met 25 april, Suzanne Bohncke (schilderijen), Frans Kegels (glas en brons) Open Atelierroute Kunstspeu- ren in de Zak, 18 en 19 april, www.kunstspeu- renindezak.nl Wijkcentrum Hof van Buren Middelburg, t/m 2 juni, Zeeuw se kunstenaars exposeren KRABBENDIJKE - Theater van den Bulck staat woens dag 22 april met de jeugd voorstelling Kippetje Tok in De Meiboom in Krabbendij- ke. Kippetje Tok, bekend van De Gouden Boekjes, wordt gespeeld en gezongen door Gerard Luijkenaar, Veronica Vaes en Elke Jansen op de vleugel. Het verhaal is door Theater Vandenbulck be werkt tot een vrolijke en swingende kinderopera. Om nog meer kleuters met de zingende dieren op de boer derij kennis te laten maken speelt Theater Vandenbulck dit seizoen nogmaals deze muzikale voorstelling. Het is altijd druk op de boerderij van Kippetje Tok. Er moet wor den gezaaid, geoogst en brood gebakken. "Wie wil me helpen?" vraagt Kippetje Tok aan de gans, het varken tje, de kat en de koe, maar ze zijn allemaal lui en dus moet Kippetje Tok alles al leen doen. Als dat maar goed afloopt. Theater Vanden bulck maakt veel gebruik van fantasie. Eenvoud in decor en rekwisieten is belangrijk om de fantasie van de kinde ren te laten werken. Aan vang: 14.00 uur. Kaartverkoop: www.podium- reimerswaal.nl en 0113- MIDDELBURG - De theatershow The Army Vegas Years dat vrijdag 17 april in de Stadsschouwburg Middelburg staat, geeft een muzikaal eerbetoon aan Elvis Presley, The King of Rock 'n Roll. Steve Halliday en Richard Atikins worden gezien als de bes te Elvis imitators ter wereld. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033. foto: pr. HEINKENSZAND - De finale van 2nd Influenz is zaterdag 18 april in De Stenge in Heinkens zand. De winnaars van de voor rondes zijn bekend en het jonge Zeeuwse talent zal strijden om de titel. Vanwege de grote line up wordt om 19.00 uur al be gonnen. Om 20.00 uur lanceert wethouder Vemue de nieuwe website Jong in Borsele en is er een presentatie van de compila tie cd met de beste opnames van 2nd Influenz, Hooikoorts en RegioRuis. De deelnemende bands zijn Side Walk Stone uit Bruinisse, een energieke band met pop, rock en indie, de me- talband SixFiftyNine en de me lodische metalcoreband Assas sinated. Ook de rock 'n rollband Custom Made uit Biezelinge, The Wooden Shoes mét funk en soulinvloeden, Golden Coffee brengt covers van onder meer The Foo Fighters en Lost Prop hets en Flying Nemesis brengt Goth-metal. De britpop/rock band Scarabee uit Goes doet ook mee, evenals Infinite Mind, een vierkoppige band. Bij de en tree ontvangt iedere bezoeker een kaartje ter waarde van 13 euro voor de Koninginnenach in 's-Heerenhoek. De avond duurt tot 01.00 uur. De gratis bussen rijden dan ook op aan gepaste tijden. Voor meer infor matie zie www.jongerenraad- borsele.nl. Verkoop aan de zaal. M O T S 0118 413551 MEDEDELING SPEELTUIN MEIVELD Hierbij delen wij u mede dat vrijdag 24 april 2009 de jaarlijkse ledenvergadering plaatsvindt. Aan vang 20.00 uur in de kantine van de Speeltuin. De agenda en de stukken liggen 1 week van tevoren ter inzage in de Speeltuin. Wij verwelko men u graag onder het genot van een kopje koffie. Met vriendelijke groeten, Bestuur Speeltuin Meiveld P.S. Deze advertentie is i.p.v. de gebruikelijke brief aan de leden! Wij spraken met NielsTleleman, één van de oprichters van Mega Internetstore, in het kantoor in Axel. Mega Internetstore is de eerste digitale winkelstraat van Nederland, aldus Niels. "Het is een plat form waar bedrijf en consument elkaar vrijblijvend ontmoeten. De aangeboden producten komen altijd van bedrijven uit de meest uiteenlopende branches. Particulieren mogen niet adverteren." Webwinkels gaan een grote toekomst tegemoet, aldus Niels Tieleman. Overigens wil Mega Internetstore fysieke winkels niet uit het straatbeeld drukken, integendeel. Niels Tieleman: "Wij willen het fysieke bezoek aan de winkels juist stimuleren doordat bedrijven bij hun producten onder andere waardebonnen kunnen plaatsen, die bezoekers thuis uit kunnen printen en in kunnen leveren in de winkel." Bij het afsluiten van een abonnement krijgt men er gratis een zeer uitgebreide webshop bij. "Het betekent dat wanneer een klant een product invoert in de Mega Internetstore, dit product ook automatisch op de eigen site toegevoegd wordt, dubbel voordeel dus. Deze gratis webshop is overigens volledig aan te passen aan de huisstijl van de klant." Bij voldoende aanmeldingen wil men aparte digitale gemeenten en steden ontwikkelen. Een jaarabonnement op Mega Internetstore kost €45,- per maand. Belangstellende bedrijven mogen het systeem eerst drie maanden gratis uittesten, aldus Niels Tieleman. Men heeft verschillende vertegenwoordigers op de baan. Voor meer informatie kan men natuurlijk ook een kijkje nemen op de website www.megaintemetstore.com. Telefonisch is men bereikbaar via 0115-566680. Slecht vindbaar op internet, weinig bezoekers op de eigen website? Het bedrijf dat AutoZeeland.nl met zo'n 2,4 miljoen bezoekers tot de grootste regionale website van Nederland wist te maken, wil hier verandering in brengen met haar Mega Internetstore (www.megainternetstore.com).

de Faam | 2009 | | pagina 51