Dier in Kom voordelig genieten... Fabriekswinkel de Jonge Hoek van Dijke wafelpan Freek altijd actueel: Fox Dizzy is lief, speels en niet 'dizzy' deweekkrant.nl Woensdag 15 april 2009 - Pagina 19 volop aanbiedingen van topmerken! DOOR KARIN OCKE MIDDELBURG - "Deze week is het mijn beurt om het één en ander uit de doe ken te doen. En dat vind ik heel gaaf. Mijn naam is Diz zy en ik ben een Fox. Ik was een mannetje. Dat ben ik nu nog, maar dan gedeeltelijk. Onlangs vierde ik mijn vijfde verjaardag. Die datum viel vlak voordat ik naar het asiel kwam, maar uiteraard heb ik het hier met alle collega's gevierd. Com pleet met een hondentaart en vijf kaarsjes. Nepkaarsjes hoor, want stel je voor dat iemands vacht vlam zou vatten. En zo werd het toch nog gezellig en daar was ik heel blij om, want om ineens in een asiel onderge bracht te worden is toch niet niks. Baasje Ik wil heel graag weer uit het asiel. Niet omdat de baasjes hier niet lief zijn hoor, integendeel. Maar er zitten hier zoveel die ren, dat ze aan iedereen aan dacht moeten schenken en ik wil graag héél véél aandacht! Ik ben ontzettend speels, aanhan kelijk en niet graag alleen. Ik kom het liefst bij je op schoot liggen en als je dan weg wilt gaan, dan leg ik me op je voeten en hou je bij me. Mensen staan voor mij op de eerste plaats. Honden zijn ook best aardig; ze ker de wat kleinere exemplaren. Opschepper Tegenover grote honden ben ik een grote opschepper. Ik schaam me er een beetje voor, maar ik moet het toch zeggen: door die kat van me af te trek ken. Mijn laatste goede karak tereigenschap is dat ik mezelf erg belangrijk vind!" Wie graag meer wil weten over Dizzy kan contact opnemen met het Dierenasiel aan de Oostperkweg 9 in Middelburg of via telefoonnummer: 0118- 613579 FOTO: KARIN OCKÉ "Hallo, ik ben het, Freek de kat. Ik stond samen met mijn broer en allerbeste vriend Frits in De Faam van 25 maart. Als u dit leest, bes te dierenliefhebber, zitten Frits en ik al lang bij een nieuw baasje in Oostkapelle. Dat is goed nieuws, niet waar? Eindelijk kunnen we weer gaan en staan waar we willen en horen we bij een echt gezin. We bloeien weer helemaal op en zijn ons nieuwe baasje trouwens su per dankbaar dat hij ons al lebei heeft meegenomen! We weten nu, dat we voor al tijd samen blijven!" -m Dizzy wil graag voor katten ben ik een beetje bang. Laatst was ik aan de wan del en toen landde er ineens een kat bovenop mij. Wat heb ik toen gegild. Op z'n honds ja, maar geloof me, gillen was het. Een asielbaasje heeft me gered modern living easy living design living o.a. Topform, Jori, Ligne Roset, Leolux. Tel. 0113 561482 bedden slapen o.a. Swissflex, Auping, Wonderland, Kreamat, Ligne Roset, Carré, Tel. 011 3 23221 3 Schouwersweg 7 Heinkenszand Zie ook: www.binnenuit.nl flBBMHMMMgry r i J-T 1 r-p f Leolux Hall Benz Kenatx «Je Moeg -TrmiiGloitcr 'lom l Inltfoo tuur Mokn gfëSMSHBH MODEL AMSTEL pannen zijn r hikt voor 12-persoons, 130-delig 88, 6 lepeltjes of 6 taartvorkjes MODEL IBIZA EM E DENZ, zilverwit edelstaal 4-delig 9-persoons, 90-delig zilverwit edelstaal zilverwit edelstaal 4-delig zilverwit edelstaal model Luciana en model Diana «tmffliiirfi 9-persoons, 90-delig zilverwit edelstaal in gratis bewaarbox zilverwit edelstaal 0 24 cm zilverwit edelstaal

de Faam | 2009 | | pagina 19