Com voordelig genieten... m J- 'l "f:. Hatuursteennuis de Jonge Hoek van Dijke De Vlijt ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL De award is een initiatief van Poppuntzeeland Horoscoop Ram ...volop aanbiedingen van topmerken! B f|Q Cf KBiro» De Faam Woensdag 8 april 2009 - Pagina 45 Jan Akkerman werd in 1972 door de lezers van het muziekblad Melodymaker uitgeroepen tot de beste gitarist ter wereld. Award uitreiking VLISSINGEN - Jan Akker man ontvangt op 11 april in het Arsenaaltheater in Vlis- singen de prestigieuze Eddy Christiani Award. Het is een initiatief van Poppuntzee- land, die op 9,10 en 11 april de Zeeuwse popconventie houdt. De award wordt jaarlijks uitge reikt aan een internationaal of nationaal bekende gitarist die net als Eddy Christiani een in spirerende bijdrage leverde aan de ontwikkeling van de elektri sche gitaarmuziek. Jan Akker man ontvangt de award door zijn bijdrage aan de internatio nale popmuziekwereld. De gita rist wordt geprezen vanwege zijn bedrevenheid, veelzijdig heid en de altijd aanwezige ver nieuwingsdrang. Niet de minste mensen gingen hem voor. Eer der al kregen de gitaristen Leen- dert Haaksma (2006), Dany Lademacher (2007) en Adrian Vandenberg (2008) de award. Jan speelde samen met veel be- Stier FOTO: PR kende mensen, zoals Heiman Brood, Paco de Lucia, BB King, IC-T en Charly Byrd. Grappige wetenswaardigheid: Jan Akker man speelde nog op het gala ter ere van de negentigste verjaar dag van Eddy Christiani. Voor afgaand aan de uitreiking van de award is ook de Bandstafette. Hieraan doen pakweg zeventig Zeeuwse muzikanten mee. De ze spetterende show duurt on geveer twee en een half uur. De avond begint om 20.00 uur, maar de deuren gaan al open om 19.30 uur. De kaarten kos ten 7.50 euro per stuk en zijn op 11 april verkrijgbaar aan de deur. Uw relatie met die ene, nog relatief on bekende persoon vraagt de speciale aandacht van u de komende tijd. De drang om te verval len in routine en regelmaat moet aangevoch ten worden. Het is dringend tijd voor iets nieuws. Tiueelingen Ook de besten hebben wel eens een in zinking. Door een dergelijke negatieve lading goed te analyseren, is het mogelijk de komst van een nieuw dal te voorkomen of uit te stel len. Intellectuele verdieping lijkt dus lonend. Kreeft Door duidelijk uw gebied af te bakenen weten anderen beter waar zij aan toe zijn. Dui delijkheid ten opzichte van uw meerdere kan zeker ook financieel goed uitpakken. Niets is zo lastig te bespelen als iets onbekends. Leeuw In dit ene speciale geval kunt u eenmaal iets aan het lot overlaten. Invloed op de uit komst kunt u nu al niet meer uitoefenen. Laat het gaan en probeer tussentijds wat te ont spannen. Dan kunt u in komende situaties be ter anticiperen. Maagd Uw omgeving vraagt juist nu niet om meer aandacht. Om die reden lijkt het verstan dig om uw handen even terug te trekken. De grotere vrijheid is een aantrekkelijke manier om te bepalen of zij uw vertrouwen waard zijn. Weegschaal Het is meer dan opportuun om nu per soonlijk gewin te maken. Lang genoeg heeft u aan de zijlijn gestaan en anderen toegejuicht. Door een keer uw principes aan de kant te schuiven staat u even in de spotlights. Schorpioen In uw eigen huis bepaalt u toch zeker wat er gebeurt. Als iets niet helemaal naar uw zin is, dan moet dat worden aangekaart. Laat u dit na, dan belandt u mogelijk in een cirkel van actie en reactie. Boogschutter Een helpende hand kunt u de komende tijd wel gebruiken. Aangezien nooit van tevo ren duidelijk kan zijn waarop u kunt rekenen, is het zaak de situatie naar uw eigen hand te zet ten. Denk aan een goede voorbereiding. Steenbok U kunt mogelijk de oproep niet beant woorden. Daaronder moet u niet gebukt gaan. Bij meerdere gelegenheden heeft u immers aangegeven te willen helpen. Maar daar moet u persoonlijk niet onder lijden. Weiger het sim pelweg. Waterman Een persoon die u destijds kon inspire ren is niet meer wat het is geweest is. Toch kunt u door temg te gaan in de tijd herleiden waar op die inspiratie gestoeld was. Dat brengt u mogelijk terug bij veel belangrijke zaken des le vens. Vissen Zodra mensen u op die manier gaan be handelen, is het hek van de dam. Een uitval uit de te verwachten hoek moet u dan ook direct en adequaat pareren. Want zodra u die perso nen een vinger geeft, nemen zij uw hele hand. Hoewel het tij altijd keren kan, lijken alle kansen in uw voordeel te zijn veranderd. Het zal niet lang meer duren voordat u kunt profiteren van dat wat u meer dan toekomt. Geniet van dit moment. Er zijn altijd kapers op de kust. openingsacties modern living easy living design living o.a. Topform, Jori, Ligne Roset, Leolux. Tel. 0113 561482 BEZOEKONZE NIEUWE SHOWROOM ONTVANG GRATIS ONS MAGAZINE! - BOUWEN WONEN NatuursteenHuis Middelburg natuurSteenhuiS.nl bedden slapen o.a. Swissflex, Auping, Wonderland, Kreamat, Ligne Roset, Carré. Tel. 0113 23221 3 H. V'rMPr'.' 80 Schouwersweg 7 Heinkenszand Zie ook: www.binnenuit.nl

de Faam | 2009 | | pagina 65