P^L I T I E m De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL LilU Woensdag 8 april 2009 - Pagina' 41 Vervolg van pagina 40 - Voor de verkeersveiligheid is het wen selijk om een 30 kilometer-per-uur-ge- bied in stellen op de President Roose- veltlaan rondom de kruising met de Noordwea. - Het 30 kilometer-per-uurgebied wordt ingeleid met verkeersborden. - Een middengeleider zorgt er voor dat de snelheid van de auto's beperkt wordt. - Er wordt rekening gehouden met grote landbouwvoertuigen. - Er wordt een venceersplateau gereali seerd. - Er zal geluidreducerend asfalt worden aangebracht. - Er worden schermen geplaatst met in achtneming van de in het bestem mingsplan gekozen - hoogtes en de vanuit verkeersveilig heid benodigde zichthoeken. - Er is gekozen voor een smal geluids scherm begroeid met Hedera. - De schermen worden doorgetrokken richting de uitrit van de brandweer. En aan de overzijde richting de uitrit van familie Poppe. Bent u ook geïnteresseerd in dit plan? De tekeningligt zes weken ter inzage, van 8 april tot en met 20 mei 2009. Het stadskantoor is gesloten op 10 april (Goede Vrijdag), 13 april (tweede paasdag) en 30 april (Koninginnedag). U kunt de tekening elke werkdag tijdens kantooruren inzien bij de vakoalie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer ing. H. ten Klooster, telefoonnummer (0118) 67 55 91. Tijdens de inzageperiode kunnen belanghebbenden schriftelijk een ziens wijze indienen. Uw zienswijze richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6Ó00, 4330 LA Middelburg. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hii geen zienswijze naarvoren heeft gebracht, kan geen beroep instellen bij de recht bank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Breeweg 9: plaatsen dakkapel. - Koepoortstraat 6: plaatsen lad- derhaken. - Koninginnelaan 45: bouw serre. - Koorkerkstraat 1 O/Nieuwe Wal 8: verbouwen panden. - J. Brasserstraat: bouwen terras overkapping. - Lange Noordstraat 66: vernieu wen begane grondvloer. - Nieuwe Burg 2: aanbrengen re clame. - Noordsingel 146: vernieuwen en uitbreiden schuur. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopver gunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Blauwedijk 5, 7, 9, 13, 15, 25 en 29: vervangen bestaande ramen en beglazingen i.h.k. van treffen ae- luidwerende gevel maatregelen (1-4). - Kinderdijk 68-70: wijziging op eerder verleende reguliere bouw- en monumentenvergunning respectieve lijk d.d. 28 januari 2008 en 26 no vember 2007 voor aanbouwen gara ge en wiizigen achtergevel (31-3). - Kleverslcerkseweg 83: aanleg gen kademuur (27-3). - Lange Noorastraat 6 en 8: rea liseren doorbraak (27-3). - Oranjeplaat 1A, Amemuiden: plaatsen carport (26-3). - Zusterstraat 20: veranderen nood uitgangdeur (14). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWUZEN ZUN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten bin nen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn ge bracht: - De Schone Waardin 18, Ame muiden: verlenen van ontheffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening voor uitbrei den berging en plaatsen garage. - Nieuwe Vlissingseweg 574: verlenen van ontheffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimte lijke ordening voor wijzigen bestem ming en voor overschrijden goot- of boeiboordhoogte. ONTWEREP-MONUMENTENVER- GUNNINGEN Gedurende zes weken, van 9 april tot en met 20 mei 2009 ligt bij de vakba lie in het stadskantoor het ontwerp van een vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 ter inzage voor: - Dam 45A: splitsen één appartement in twee appartementen. - Dam 65: uitbreiden woning en her stellen balkkoppen. - Latijnse Schoolstraat 10-12: ver bouw pand. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnum mer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbe sluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VRIJSTELUNGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, UD 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voor nemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van: - het oestemminasplan "Hof plein-Lange Derft" ten behoeve van Bogardstraat 5: uitbreiden woning. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 9 april tot en met 20 mei 2009, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze"binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnum mer (0118)67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswij zen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, UD 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voor nemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1, van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing te ver lenen van: - het bestemmingsplan "Be schermd Stadsgezicht" ten be hoeve van Dam 65: uitbreiden wo ning en herstellen balkkoppen Het ontwerpontheffingsbesluit en de ontwerp-bouwvergunning met de rele vante stukken liggen gedurende zes weken, van 9 april tot en met 20 mei 2009, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnum mer (0118)67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbe sluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VERLEENDE ONTHEFFING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het bestem mingsplan en bouwvergunning is ver leend: - Noordweg 454: plaatsen stal. De bouwvergunning met ontheffing en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 9 april tot en met 20 mei 2009 elke werkdag tijdens kantoo ruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf 10 april tot en met 21 mei 2009 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen beroep wordt inge steld en de gronden van net beroep. Degene die een beroepschrift neeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor zowel het be handelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlopige voor ziening is griffierecht verschuldigd. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middeburg op de ge- meenteljke ■rfotmatiepagha/s el ders in deze Faam, wwwjriiddeJ- burcj^den Maximad Teletekst pagr- DOOR KARIN 0CKÉ Ongeval rotonde MIDDELBURG - Een 18-jarige in woner uit de gemeente Borssele heeft zaterdag rond 22.30 uur zijn sleutelbeen gebroken bij een on geval op de rotonde aan de Schroeweg in Middelburg. De au to van de man kwam door onbe kende oorzaak in de stenen om muring van de rotonde terecht. Omstanders hebben de bestuur der uit de auto gehaald en de brandweer spoot een schuimlaag onder de auto, omdat deze benzi ne lekte. Auto gestolen en terug MIDDELBURG - Een Middel burgse ontdekte zaterdagmiddag dat haar auto niet meer gepar keerd stond aan de Buitenhove in Middelburg. Op hetzelfde mo ment kreeg de politie een melding dat in de Platanenstraat in Oost- Souburg een auto met open ra men stond. Het bleek de auto van de vrouw uit Middelburg te zijn. Eenzijdig ongeluk MIDDELBURG - Een 32-jarige automobilist uit Vlissingen be landde zaterdagavond, na een eenzijdig ongeluk, in de berm van de A58 ter hoogte van Middel burg. Toen de politie arriveerde lag de auto van de man op zijn kop in de middenberm. Uit de alco holtest bleek, dat de bestuurder te veel had gedronken. De man ver telde dat hij bezig was met zijn te lefoon voor het ongeluk. Bestelbusje in brand ARNEMUIDEN - Op de Doelweg in Amemuiden is in de nacht van vrijdag op zaterdag een bestelbus je grotendeels in vlammen opge gaan. De brand werd rond 3.35 uur ontdekt door medewerkers van de spoorwegen. De brand weer van Amemuiden heeft het vuur geblust. De binnenzijde van de auto brandde grotendeels uit. De oorzaak van de brand was op dat moment nog niet bekend. Getuigen aanrijding MIDDELBURG - De politie is op zoek naar getuigen van een aanrij ding die vorige week donderdag rond 11.45 uur plaatsvond in de Hans Lipperheystraat in Middel burg. Een 55rjarige Middelburgse kwam met haar fiets in aanrijding met een automobilist die aan het inparkeren was. Getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie, tel. 0900-8844. Bedrijfsongeval Rl l l HEM - Bij een bedrijfsonge val aan de Europaweg Zuid in Rit- them is vorige week vrijdag rond 14.15 uur een 23-jarige man uit de gemeente Veere gewond geraakt De man stond op een wagen waar een stalen constructie op stond. Door onbekende oorzaak viel de constructie om en kwam op het been van de man terecht. Het slachtoffer is met een gebroken been en een hoofdwond per am bulance overgebracht naar het ziekenhuis. Rijden onder invloed VLISSINGEN - De politie heeft vo rige week vrijdag rond 20.00 uur aan de Prins Hendrikweg in Vliss ingen een 43-jarige automobilist uit Middelburg gecontroleerd op het rijden onder invloed. Uit ademanalyse bleek, dat de man ruim 2,7 keer te veel had gedron ken. Zijn rijbewijs werd ingeno men en hij kreeg proces-verbaal. Zakkenroller Middelburg MIDDELBURG - Een 77-jarige vrouw uit Vlissingen is vorige week donderdag tussen 15.45 - 16.00 uur op de Markt in Middel burg door een zakkenroller besto len van haar portemonnee, die in haar handtas zat. In de porte monnee zaten bankpassen. De vrouw is meteen nadat ze de dief stal had opgemerkt naar de bank gegaan om de passen te blokke ren. Hier bleek, dat er al tientallen euro's met een pas waren opge nomen. Auto gestolen OOST-SOUBURG - In de Elzen straat in Oost-Souburg is tussen vrijdag 21.00 uur en zaterdag 13.00 uur een auto gestolen. Het betreft een groene Suzuki Alto met het kenteken JS-PX-91. Wereldprimeur! De allereerste 0-Watt PC werd onlangs gepresenteerd. Met name goed nieuws voor bedrijven, want daar is deze uitvinding in eerste instantie voor bedoeld. In uitgeschakelde en slaap- modus verbruikt de pc geen stroom, maar kan wel worden beheerd. Meer op Fujitsu-siemens.com

de Faam | 2009 | | pagina 61