Walcheren Expositie Freedom4all Buck Pup kids clothing Lekker lunchen bij Zin In Design bij Let it out Uit het Zakenhart van... Kippie, lekker en voordelig Kunst zegt zoveel meer dan woorden alleen ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Achmea health Centers 60fit ADZ gaat samen met LétE Dansschool Bras weer in de prijzen Natuurlijkerwijs is magazine GroenRijk Paul en Carolien Sanders en Robert Felius. MIDDELBURG - Vanaf ja nuari zijn Carolien en Paul Sanders en Robert Felius gestart met lunchcafé Zin In bij Albert Heijn aan de- Pottenbakkerssingel. "On ze bezorgdienst naar be drijven is: voor 11.00 bestel len en voor 12.00 uur afle veren. De counter voor broodjes afhalen, vooral in de lunchpauze. Wij hebben take-away food als soep, (warme) broodjes en sala des. Nieuw is de vers ge maakte jus d'orange die we in een flesje meegeven", zegt Carolien, "En natuur lijk onze lunchroom, een rustpunt op de dag, ook voor de zakelijke lunch." Telefoon 0118-651100. Woensdag 8 april 2009 - Pagina 39 Guy Leenders verkoopt designkleding. foto: tara de vriend VLISSINGEN - Aan de Kerk straat 6 in Vlissingen is on langs de outletwinkel Let it out geopend. Het assorti ment bestaat uit designer kleding, waarvan er maar één of twee series gemaakt zijn. "We staan bekend als een nogal dure winkel, maar we zijn het beslist niet", vertelt eigenaar Guy Leenders. De doelgroep is mannen en vrouwen tussen de twintig en de zestig jaar. Naast kleding verkoopt Guy ook nog schoenen, sjaaltjes, riempjes, tassen, bh's en bi jouterieën. Het schoenen aanbod is voornamelijk op de mannen gericht. foto: izaakverkeste VLISSINGEN - Achmea he alth Centers lanceert Voel je fit met 60fit. Het bewegings programma sluit aan op de wensen en eisen van de 60 plusser van nu. Sport en ge niet! 's Ochtends futloos wakker worden, met rug klachten uit bed stappen, kortademig zijn na het tillen van boodschappen of na het traplopen. Dat zijn de momenten waarop we den ken: Het wordt tijd om te gaan sporten. 60fit is spor ten met leeftijdsgenoten onder begeleiding van een fitness instructeur. Tijdens de lanceringsactie in april kan iedereen één maand vrijblijvend voor 14,95 euro meedoen. VLISSINGEN - De ADZ- groep is per 1 april samen gegaan met LétE waardoor nu één bedrijf is ontstaan in het kader van de sociale werkvoorziening. Alle acti viteiten van ADZ zijn door j LéTE overgenomen. De handelsnaam ADZ blijft voorlopig gehandhaafd. MIDDELBURG - Peter Vos en Lisanne van de Broek van Dansschool T G. Bras uit Middelburg hebben de j eerste prijs gewonnen in de hobbyklasse Ballroom, in deze klasse deden tachtig dansparen mee. MIDDELBURG - Natuurlij kerwijs is het nieuwe maga zine van GroenRijk waar mee op luchtige wijze de brede kennis over groen wordt gedeeld met de le zers. Het magazine heeft zo wel inhoudelijk als qua vormgeving een enorme metamorfose ondergaan. De boodschap luidt: lees Natuurlijkerwijs en je weet wat er leeft. Klanten kunnen het magazine gratis ophalen in de GroenRijk tuincentra of op www.groenrijk.nl le zen. 1 MIDDELBURG - Kippie, grill- en maaltijdenwinkel aan de Nieuwe Burg IA in Middelburg is op 31 maart geopend. Rayonmanager Teus Vlot: "Er zijn meer dan 50 soorten maaltijden bij Kippie te koop. Ook is er de mogelijkheid om een eigen maaltijd samen te stellen. Merendeel van de maaltijd combinaties hebben een korte opwarmtijd. Al onze maaltijden zijn schepvers. De klant zal aangenaam verrast zijn door de variatie, keuze en het gemak." Be drijfsleider bij Kippie Mid delburg is Bram Bliek. In formatie telefoon 0118- 611959 en www.kippie.nl Zondag gesloten. Henk Marijs heeft een viskraam op het De Ruyterplein in Vlissingen. door tara de vriend VEERE - Vijf ondernemers gaan vanaf 1 mei elke zater dag een vismarkt houden in Veere. De verse vis, die vrij dags binnengevaren wordt, is zaterdag op deze markt te koop. De markt is tot eind oktober aan de stadshaven. Veere heeft een traditie met vis en deze wordt met de vismarkt weer in ere hersteld. Kibbeling, paling, haring, gerookte makreel en allerlei gebakken vis is een greep uit het assortiment van de vismarkt. Ook worden er versge maakte vissalades, broodjes gar nalen en broodjes stokvis ver kocht. Marktmeester is John Scharloo van De Kombuis aan de Kaai. Wekelijks zijn er proeve- rijen en demonstraties die ver zorgd worden door de chef-koks van onder andere De Campveer- se Toren, In den Struyskelder en De Peperboom. Ook kunnen an dere Walcherse restaurants zich er presenteren. Educatief Op de vismarkt zijn ook aanver wante artikel als hengels, kleding en visaas te koop. Voor de kinde ren is er een educatief kraampje komen met veel informatie over de vissoorten in het Veerse meer en de Noordzee. Daarnaast wordt er ook aan de gezondheid van de kinderen gedacht. Het winkeltje Saartje uit Veere ver koopt levertraan voor alle bleke gezichtjes. Verschillende kweke rijen en groothandels hebben hun medewerking aan de nieu we vismarkt al toegezegd. Het zelfde geldt voor de detailhan del. De gemeente Veere heeft vergunning aan de vismarkt ver leend, waarna de plannen nu verder uitgewerkt kunnen wor den. Meer informatie via: veers- evismarkt@zeelandnet.nl. MIDDELBURG - Zes Zeeuwse kunstenaars to nen vanaf 15 mei hun werk voor het kunstproject Freedom4all. COS Zee land, het centrum voor in ternationale samenwer king, organiseert Free- dom4all in het kader van hun vijfentwintigjarige be staan. COS Zeeland werkt voor het project samen met het Centrum Beelden de Kunst Zeeland. Het thema van het kunstpro ject is de situatie van migran ten en vluchtelingen in relatie tot de onderwerpen vrijheid en veiligheid. Aan Freedom4all werken migranten uit Soedan, Somalië, Irak, Indonesië, Tsje chië en Kosovo mee. Door het koppelen van de migranten aan de Zeeuwse kunstenaars ontstaat er een ontmoeting en uitwisseling. COS Zeeland wil door middel van het project mensen bewust maken van wat de thema's vrijheid en vei ligheid betekenen. Ze doet er dan ook alles aan om het be grip voor de situatie van vluch telingen en migranten te ver groten. Want mensen verlaten niet zomaar hun geboorte land. Vaak is de reden het ont vluchten van intense armoede, conflicten en oorlog. Door het werk van de kunstenaars wordt het verhaal van de mi grant/vluchteling overge bracht. Nieuwsgierig gewor den? De opening van de expo sitie is tijdens de Maand van de Vrijheid op vrijdag 15 mei om 16.00 uur. De kunstwerken zijn te zien in het CKB Zeeland aan de Balans 17 in Middelburg. De expositie is gratis en tot 26 juni te bezoeken. Rechts staan Teus Vlot en Bram Bliek. foto: leon janssens door leon janssens MIDDELBURG - Buck Pup Kids clothing opende in juli 2008 aan de Lange Geere 7 in Middelburg. Pe tra de Buck werkte op de zelfde locatie acht jaar in Hummels. "Ik heb de zaak overgenomen, opgepimpt met mooie nieuwe kleuren, en Buck Pup op de gevel aangebracht. Verkoop van kinderkleding voor jon gens en meisjes, van kleding- maat 56 tot 176. De huidige kledingmerken heb ik gehouden plus een eigen in vulling met I.K.K.S., O'Neil, Protest, Isla Ibiza, Kiezeltje, Eliane et Lena en speciaal voor Petra de Buck in Buck+Pup. jongens, Master of the Game. Het volgende seizoen komt daar het merk Imps Elfs bij." foto: le0n janssens Telefoonnummer: 0118- 639255 en website: www.buck- pup.nl arkt in Veere

de Faam | 2009 | | pagina 59