Op zoek naar nieuwbouw? lostoen i Veerhaven opnieuw thuis in... HET SUCCES VAN VEERHAVEN IS HEEL LOGISCH Interesse? Kijk op www.huislijn.nl 4N stad^zeeland (0113) 211147 ostoen B.V. Postbus 118 4530 AC Terneuzen tel. 0115 432454 www,bostoen,nl infogbostoen.n www.thuisinveerhaven.nl dé Weekkrant Suus is acht, aanhankelijk en gezellig deweekkrant.nl Onze nieuwe brochure: 60 pagina's woonideeënü! Stuur een mail aan info@bostoen.nl en u ontvangt de brochure per omgaande thuis. Bostoen bouwt traditioneel. Binnen 2 weken ontwerp met offerte. Tevens geheel nieuwe website: www.bostoen.nl Uw woning gratis hier? Vraag het uw makelaar! Uiuislijn nl arcus (0113) 22 34 03 Suus is een lieve, aanhankelijke kat, op zoek naar een lief gezin. FOTO: KARIN OCKÉ knuffelen, vind ik het ook zalig om een beetje heen en weer te kachelen en op onderzoek uit te gaan. Lieve mensen, alstublieft, strijk een keer extra over uw hart en geef een schattige poes met blaasgruisieet een kans op een nieuw leven. U zult er geen spijt van krijgen; ik zal u rijkelijk belonen met heel mijn poezen- hart. Dierenasiel Bel me even op 0118-613579 of kom langs op nummer 9 van de Oostperkweg in Middelburg. Tot gauw MIDDELBURG - "Hé, hallo, hier een berichtje van Fret. Er hebben mensen voor mij gebeld naar aanleiding van mijn verhaal in De Faam. Toen kwam er iemand kij ken. Ik had net mijn dag niet en was zo dom om.mijn poot uit te slaan. Tja, u raadt het natuurlijk al: ik werd niet meegenomen. Ik heb er nu zo'n spijt van Ik zal het echt niet meer doen. Met lede ogen heb ik een aantal ande re poezen en katten zien weggaan. Ik wil graag nog een kansWie wil mij, Fret met een T toch nog heb ben?" DeFaam ALTIJD ACTUEEL: Dier in het vizier DOOR KARIN OCKÉ MIDDELBURG - "Hallo lie ve Dier in het Vizier lezers en lezeressen. Alweer een poes in de aanbieding denkt u misschien? Ja, dat klopt. Hier in het asiel zitten heel veel poezen en katten en we willen graag allemaal ge plaatst worden. Vandaar. Ik ben Suus, een poes van acht jaar oud. Ik ben een beetje een ander geval, want ik heb name lijk een blaasgruisdieet. Dat klinkt enger dan het is hoor. Het betekent alleen dat ik een klein beetje van een apart soort voer moet eten. Mijn baasjes in het asiel weten daar alles van. Maar weet u wat het is, als mensen komen kijken, dan willen ze me niet omdat ik dit dieet volg. Dat maakt me erg verdrietig. Ik hoop van harte dat er iemand van u nu denkt: Oh gossie, ik kom je wel ophalen, schatje. Ik ben dan ook een lief en aanhan kelijk beest van het merk Cyper. Ik vind het heerlijk om te kroe len, zolang ik maar niet word opgetild. Ik geef iedereen die mijn tijdelijke huis binnenkomt kopjes en ga zelfs op mijn ach terpoten staan om met mijn voorpoten op een knie te leu nen. Is dat lief of is dat lief? Liefdevol Ik heb echt behoefte aan een nieuw, warm, gezellig liefdevol thuis. Andere soortgenoten geen bezwaar. Hier kan ik het ook goed met ze vinden. Ik ben zeer sociaal ingesteld. Ik ben trouwens helemaal zindelijk; ook best belangrijk, nietwaar? Naast lekker lui liggen en Woensdag 8 april 2009 - Pagina 37 koop huur nieuwbouw VLISSINGEN VLISSINGEN 115.000 woningen MIDDELBURG Tooroplaan 22 €135.000 k.k. Mol Makelaars Taxateurs o.z. www.huislijn.nl I Singel 116 159.500 k.k. M2 Makelaars www.huislijn.nl Grevelingenstraat 73 207.500 k.k. John Brinkhaus Makelaardij o.z. www.huislijn.nl li "We waren al een flinke tijd op zoek. En bij Veerhaven klopte alles meteen. Hier is gewoon aan alles gedacht. Maar wij zijn vooral gevallen voor de nabijheid van het water. En voor de kwaliteit van de wo ning. Dat waren voor ons twee ijzersterke argumenten. Persoonlijk vind ik het heel logisch dat dit plan zo goed verkoopt." Aan het woord is een koper van het eerste uur. Hij vertelt over het einde van zijn zoektocht naar een nieuwe woning. Hoe hij uitkwam bij Veerhaven, het woningbouwproject op het voormalige Veerplein in Kruiningen. "Je zit overal dichtbij..." "Ik moet eerlijk zeggen dat ik een verkeerd beeld had van de ligging van dit project. Ver weg, dacht ik. Maar het ligt eigenlijk heel centraal. Je staat binnen 15 minuten in Goes en daarnaast is het natuurlijk fantastisch dat ik de straat uit loop en aan de Westerscheide sta. Met mijn hoofd in de wind en mijn blik op oneindig. Wie heeft dat tegenwoordig nu nog?" en hebt echte kwaliteit" "Laten we eerlijk zijn: Zeeuwen willen kwaliteit. En dat vind ik in elk aspect van de woning terug. Overal is gekozen voor de beste kwaliteit. Neem nou 'onze' tweekapper. Oaar hebben we veel mogelijkheden voor uitbouw én de mogelijkheid om de garage om te bouwen tot slaapkamer met badkamer. Dat noem ik nu bouwen met visie." een ontwikkeling van: Wilt u meer verkoopinformatie? Neem dan contact op met: O r i s a n t Makelaardij-

de Faam | 2009 | | pagina 57