Nooijer vof LASERONTHARING... De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Afwijkend Moens E UW VOORDEEL elstoffeerder Wij rijn gespecialiseerd in het stöfT®ren-vat leubels, boten en caravans. JÉ BETROUWBAAR - SNEL - DEFINITIEF Woensdag 1 april 2009 - Pagina 7 Zeeuws product ZIERIKZEE - Het kreef tenseizoen van de Oos- terscheldekreeft is don derdag 26 maart voor de negende keer geopend. Ook de kreeftenwijn van 2009 is bekend gemaakt. Het kreeftenseizoen loopt van 1 april tot en met 15 juli. Op de dag zelf is het bewolkt en zo nu en dan regent het flink. Door het ruwe weer is het twijfelachtig of uitvaren wel mogelijk is. Genodigden verzamelen in de stads- en commerciewerf in Zierik- zee. De voorzitter van de Stichting Promotie Ooster scheldekreeft heet de aan wezigen welkom. Hij geeft het woord vervolgens aan chefkok Sergio Herman van het drie Michelin sterren tellende restaurant Oud Sluis. Speciaal voor de ope ning vliegt hij heen en weer met een helikopter. "De Er zijn tien res taurants in Zee land die met elkaar sa menwerken. Zij bie den een speciaal Oosterschelde- kreeft menu. De menu's zijn weliswaar ver schillend, maar de prijs hetzelfde. Enkele restau rants zijn Brasserie Mariti me in Zierikzee, de Oes- terbeurs in Yerseke, de Stadsschuur in Goes, De Bourgondiër in Vlissingen, Auberge de Campveerse Toren in Veere en de Ko renbeurs in Kortgene. Oosterscheldekreeft is een fantastisch product, waar mee je veel kunt combine ren", vertelt hij. "Een pro duct om trots op te zijn." Nadat ook de burgemeester van Schouwen-Duiveland, G. Rabelink, het woord heeft gehad is het tijd om aan boord te gaan. Het sein voor Driesterrenchef Sergio Herman overhandigd de eerste gevangen kreeften van het seizoen. FOTO: UZA KATS de afvaart is ondanks het weer toch gegeven. Kreef tenvisser Jan van Westen- brugge haalt de kreeften binnen. Het waait flink en voor wie snel zeeziek is, is het niet de meest ideale dag om te varen. Maar dat mag de pret aan boord niet druk ken. Iedereen geniet van een hapje én natuurlijk van de kreeftenwijn van 2009, de Grüner Veltliner uit Oosten rijk. De wijn heeft een verfij nde, doch pittige smaak en sluit daardoor perfect aan bij de kreeft. Tegen twaal ven worden de fuiken ge licht. De kreeften worden op een duurzame manier ge vangen en de kreeft wordt niet gekweekt. De vangst is dus afhankelijk van wat de natuur de kreeft te bieden heeft, zoals de waterkwali teit en de watertempera tuur. De vissersboot die de kreeften binnenhaalt maakt een rondje langs alle andere boten. Sergio Herman over handigt vervolgens de kreef ten. Die worden direct be reid en door de aanwezigen tijdens de lunch genuttigd. En dat bevalt goed. Erg goed. De Oosterschelde ligt geïsoleerd. Het milieu wijkt daardoor behoorlijk af van omliggende zeegebieden. Deze isolatie werkt door in de planten- en dierenwereld en dus vanzelfspre kend ook in het voedsel van de Oosterschelde kreeft. De isolatie heeft ervoor gezorgd dat het DNA van de Oosterscheldekreeft afwijkt van an dere Europese kreeften en die uit Canada. De Oosterscheldekreeft is dus een echt authentiek streekproduct uit de Deltawateren. STOFFERING - Boxspringset: Hoofdbord 2 matrossen topper alle maten leverbaar b.v. 140/160x200 €J550T- nu 995,- - Boxspringset: Hoofdbord 2 matrassen topper voetbord vele maten leverbaar b.v. 160x200 nu 1550,- - Traagschuimmatras: 22 cm dik TOPKWALITEIT nu 450,- alle maten leverbaar b.v. 90x200 - Pocketveringmatras: 22 cm dik, bijv. 80/90x200 nu 1 75,- - Lattenbodem elektrisch: v.a. 275,- vast v.a. 85,- - Seniorenledikant uitschuifbaar: 2x90x200 incl. nachtk. €_J-095^- nu 895,- Div. aanbiedingen in: laminaat, gordijnen, bank stellen, meubelen, vinyl en tapijt. www.moensstoffering.nl Molendijk 59 - Nieuw en Sint Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 Telefax (0118) 60 62 41 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij SFEER IN IEDER INTERIEUR Wij leveren o.a. meubelen, verlichting, designklokken, tapijt, overgordijnen vitrages, binnen- en buitenzonwering, vinyl, behang, laminaat, etc. (Advertorial) U bent niet alleen... Klassieke middeltjes zoals pincet, harsen, scheren of ontharingscrème zijn slechts tijdelijke oplossingen voor ongewenste overbeharing daar ze de haarwortel niet raken. Elektrisch epileren doet dit wel, maar is tijd rovend en pijnlijk. De LIGHTSHEER DIODE LASER vernietigt de haarwortel op een doeltreffende wijze. Door zijn snelheid kunnen grote oppervlakten tegelijk behandeld worden, waardoor de kosten laag blijven. Hoe werkt de laser? De laserstraal dringt door de huid tot in de haarwortel. Daar wordt de energie opgevangen door het pigment en omgezet in warmte die de haarwortel vernietigt. Het resultaat is een langdurige ontharing, die na meerdere behandelingen definitief is. Kom ik in aanmerking? Ideale kandidaten hebben een lichte huidskleur en don kere haren, waardoor de haren een maximum aan energie kunnen opvangen. Ook mensen met een donkere huid kunnen behandeld worden mits de haar donkerder is dan de huid. Veel mannen vinden hun weg naar Charline voor het ontha ren'van rug, borst, nek enz. Hoeveel behandelingen heb ik nodig? Haren groeien in een cyclus met een groeifase, een tussenfase en een slaapfase. Alleen haren in de groei fase hebben voldoende pigment om doeltreffend ver nietigt te worden. Na 4 tot 6 weken komen de slapen de haren in de groeifase en kan de behandeling her haald worden. Het gelaat bevat veel haren in de groei fase en 4 a 5 behandelingen zijn meestal voldoende. Op de ledematen, waar veel haren in de slapende fase zijn, kan dit oplopen tot 5-7 behandelingen. U mag 4 weken voordat u met laseren begint niet meer epileren of harsen, wel knippen of scheren. Resultaten? De LIGHTSHEER DIODE LASER is door het FDA in Amerika getest en gekozen als beste ontharingslaser. Zorgverzekering... Wij hebben 20 jaar ervaring op het gebied van ontharen waarvan 7 jaar met de laser. Ook zijn wij in het bezit van de benodigde diploma's om u op een veilige manier van uw haarprobleem af te helpen. Diverse zorgverzekeraars vergoeden een groot gedeelte als het om overbe haring in het gelaat gaat. - laserbehandelingen vanaf 50,- per behandeling - exacte prijsopgave geven wij bij een gratis intakegesprek Kliniek voor laserontharing Charline Praktijkcentrum "het Gemeentehuis" Noordweg 495 4333 KE Middelburg Voor meer informatie: 0118-640046 www.charline.nl charline.rhoon@planet.nl

de Faam | 2009 | | pagina 7