Groen Rijk Van Wemeldinge naar Venetië De Faam bezocht het Fashion Event Veere dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Graszaad I Groen Rijk I drukspuit Prijskraker Natuurkalk meststof Gazon AZ mos middel Bayer aimanin gram gratis, per stuk; Tegen groene aanslag op Onkruidborstel Hortensia Verticuteer- mac hine, Woensdag 25 maart 2009 - Pagina 7 Park Rapideplus graszaad voor kale plekken in speelgazons. Inhoud 540 gram, per stuk van voor Inhoud 5 liter. van 16,50 voor MBSTSTOV in körfcWSïSL.- Voorkomt verzuring van grond. In korrelvorm. Zak a 10 kilo voor behandeling van 50 rri van 6,29 voor Meststof voor het gazon. 5kg. per zak 14,95 1 Ökg, per zak 22,50 25kg, per zak 39,95 Tegen mos in het gazon: Inhoud 1 kg 250 tegels, muren en houtwerk. Flacon a 1 liter. van 9,45 voor Houten onkruidborstel. Incl. steel. van HÉ Groene Mortiere Boulevard 2 GroenRijk Middelburg 0118-470400 www.groenrijk.nl Openingstijden: Ma - Vr van 10.00 - 21.00 uur Zaterdag van 09.00 -17.00 uur Hydrangea arborescens 'Annabelle' Hoogte 30-40 cm. Potmaat 1.7 cm. IM f^i van 49 voor van 1&8t35 voor Gardena elektrische verticuteermachine, type B/C 1000, per stuk fout tx leeft WEMELDINGE - Guus en Nel Schipper fietsten in de zomer van 2007 van We meldinge naar Venetië. Guus hield een reisverslag bij van de 1642 kilometer die zij in 26 dagen aflegden en publiceerde het in het boek Trappen tot Venetië. Per etappe is te lezen wat het echtpaar ervaart, van de buik kramp van Guus waardoor hij 'in de stromende regen op z'n hurken diep ongelukkig zit te wezen' tot aan de twee uitbaat sters van een cafeetje in Hove- lange die respectievelijk oud en stokoud zijn. Het reisverslag is verder voorzien van de hotels en B&B's waar wordt overnacht, de weersomstandigheden en zelfs waar het eten wel of niet lekker is. Zo bleek het petit de jeuner in Nancy wel erg petit "Je kunt er nauwelijks op naar de bakker fietsen", vond Guus. Hij werkt in het onderwijs en mis schien daardoor heeft hij allerlei historische achtergrondinfor matie in het boek verwerkt over de kastelen, kerken en andere gebouwen die Nel en hij graag bekijken. Als Guus en Nel het voorbij Charmes zo warm heb ben dat ze moeizaam een weg omhoog ploeteren bij een tem peratuur van 33 graden, vraagje je toch even af wat de lol van zo'n vakantie nou is. Maar het echtpaar Schipper heeft er ple zier in. In 1988 maakten zij hun eerste grote fietsreis. Trappen tot Venetië is hun zesde boek. Van hun einddoel Venetië ge nieten zij dagenlang, voordat zij het vliegtuig terug naar huis ne men. Uitgeverij Aschcom - Wemel dinge, prijs 16,50 euro. DOOR TARA DE VRIEND VEERE - Heel modemin- nend Zeeland was afgelo pen vrijdag (20 maart) pre sent bij het Fashion Event Walcheren in de Grote Kerk in Veere. De manne quins en dressmen trak teerden het publiek op de catwalk in hoog tempo op de nieuwste modetrends en collecties van de Wal- cherse ondernemers. De gespotte modetrends voor vrouwen zijn ballonrokken met daaronder een lègging, ballon broeken, blouses en tunie ken van voile, drukke en kleurrijke zomerse prints, sleehalcken en peeptoe's. Voor de mannen kwamen opvallend veel witte broe ken op de catwalk voorbij. Wat verder opmerkelijk was waren de lakschoe nen en prints zoals pak ken met een horizon tale- of verticale streep. De kleding en accessoires waren van onder meer Beau, Bijleveld Mode, Dis That, Eigenwijz, Papago Car- tell, Maxim herenmode en Eu rope Golf Ouüet. Verder wer den brillen geshowd van Focus Optiek, schoenen van De Sp- lenter en lingerie van LinChe- rie. Ook was er een leuke prijs te winnen, want René Jansen van Holland International Reisbureau René gaf een week end voor twee personen naar Milaan weg aan een van de be zoekers. En plastisch chirurg Hans-Pieter van Not beklom de catwalk om het Medisch Wellness Centrum Zeeland (MWCZ) te promoten. Een mannequin deelde op de catwalk rode bloemen uit aan het publiek. Waarna een vrouw aan het einde van de catwalk haar bloem aan een dressman gaf. Dit zorgde voor veel hilariteit onder het pu- bliek. De Zuid-Beve- landse zangeres Alberti- na gaf in de pauze al een voorproefje op de after party, waarop de bomvolle kerk enthousiast reageer de. Organisatoren Tom de Koning en Pascale Evers- dijk zijn trots op het mode spektakel dat zij voor de derde keer op Walcheren hebben neergezet.

de Faam | 2009 | | pagina 7