Van wielrenner tot songwriter r A Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Landlust Exclusief optreden in Spin Iets te vieren? Reserveer nu uw paasbrunch Electro sound met een latin bijsmaakje in De Piek Hotel Zuiderduin UI De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zondag 29 maart Dinsdag 31 maart Woensdag 1 april Expositie, galerie en tentoonstelling FAMILIEBRUNCH li Vlusic Festival aan pi - zee Br *^1™! Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in €21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 J All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu alu Woensdag 25 maart 2009 - Pagina 45 Zeeuwse Komedie speelt Ex, Vestzak99 Vlissingen, 20.15. uur Kleine Teun Door Middelburgs Theater, Minitheater Middelburg, 20.30 uur Kapers op de Kust, Hiphop, De Piek Vlissingen, 21.00 uur Der Zigeunerbaron, Moderne operette, Theater De Mythe Goes, 14.30 uur Piet Brakman en het geheim van Ellesdiek, 't Kerkje van Ellewoutsdijk, 14.30 uur Zeeuwse Komedie speelt Ex, Vestzak99 Vlissingen, 15.00 uur Accordeonslag, Concerten, De Piek Vlissingen, 15.00 uur Hardrockin Sunday, Vier (inter) nationale acts, Podi um 't Beest Goes, 15.30 uur Grandpa Nick, sessieband, Cafe 't Schuttershof Middel burg, 17.00 uur De Man van la Mancha, Musical met Peter Faber, Stads schouwburg Middelburg, 20.00 uur Het Klokhuis met de Roadshow, Jeugd 7+, Theater De Mythe Goes, 14.00 en 16.00 uur De Band Krijgt Kinderen, Jeugd 6+, Arsenaaltheater Vliss ingen, 15.00 uur Het Zuidelijk Toneel, Muzikale voorstelling over Mondriaan, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Quawali, Soefimuziek uit Pakistan, Zeeuwse Concertzaal Middel burg, 20.00 uur Tentoonstelling Brussel, Een oerwoud, Tekeningen Rog geman, tekst Louis Paul Boon, Willem3, Oranjestraat Vlissin gen, www.burobk.nl MaartExpo, Schilderijen en beelden, Gale- rie-T, Turfkaai Middelburg, www.galerie-t.nl Liesbeth Minderhoud, Grote en kleine doeken met vreemde wezens, Galerie POP Domburg, Doorlopend, www.galeriepop.nl Art Aurum, Sierraden, objecten, schilderij en, Galerie Art Aurum Dom burg, Doorlopend, www.artau- rum.nl Expo Gerianne Wiersum- Huisman, Sieraden en schilderijen, tot en met 8 mei, Rechtbank Middel burg MIDDELBURG - De band This Beautiful Mess speelt zaterdag 28 maart een exclusief optreden in CD LP Speciaalzaak Spin in Middelburg. De van oorsprong Vlissingse band speelt enkele besloten try-outs, ter voorberei ding op een nieuw album. Voor De Spin maakte de band echter een uitzondering. Vijf jaar geleden kwam het laat ste album uit. Tot die üjd hoor de de band, tot de gevestigde orde van het Nederlandse club circuit. Europese tournees, gro te festivals en voorprogramma's van internationale topacts wa ren aan de orde van de dag. Nu bereidt de band zich achter de schermen voor op een come back. "We hebben langer over deze plaat gedaan dan de bedoeling was. Eind 2006 is Away with the Swine uitgekomen, een EP waarna we twee toertjes heb ben gedaan en de studio inge doken om te werken aan de echte opvolger van Temper the Wind" verteld zanger en liedjes schrijver Arjen van Wijk. "Het nieuwe album is meer up-tem- po en enigszins agressiever. Waar we voorheen de nummers meer uitbouwden, hebben we nu gekozen voor wat kortere liedjes. Daarnaast is het tekstu eel ons meest geëngageerde al bum tot nu toe. Ik vind het altijd wel tof als bands wat te zeggen hebben, dat vind ik een meer waarde geven aan de muziek" zegt hij. Aanvang: 16.00 uur. VLISSINGEN - Zuco 103 staat vrijdag 27 maart in De Piek in Vlissingen. Het inter nationale trio bestaande uit drummer Stefan Kruger. toet senist Stefan Schmid en de Braziliaanse zangeres Uian Vfeira. maakt een combinatie van latin, jazz en drum 'n' bass. Zij zijn daarmee de grondleggers van de Brazilec- trosound: elektronische mu ziek met een latin bijsmaak je. Zuco wordt gezien ais één van de beste live bands in de Nederlandse scène van dit moment. In april dit jaar komt er een remix uit van Zu- co's album After the Carna val gemaakt door verschillen de DJ's en producers als Pa- tife, Kraak Smaak en Wa gon Cooking. Ook bevat het album een aantal nooit uitge brachte tracks van Zuco 103. In het teken van deze plaat zal Zuco 103 onder de naam Zuco 103 Soundsys- tem een exclusieve tour doen. waarbij het elektroni sche aspect van het trio do minanter is dian voorheen. De elektronische sound die hun wanne klanken al jaren van de nodige energie voorziet staat bij deze shows voorop. Een avond voor liefhebbers van pop. dance en wereldmu ziek. Deuren open: 21.00 uur. www.depiek.nl. VLISSINGEN - Een stevige pint, een whisky en Ierse klanken to veren vrijdag 27 maart 't Arsenaaltheater in Vlissingen om tot een Ierse tempel tijdens het eerste Celtic Music Festival. De line up bestaat onder andere uit Interscaldis Pipes Drums en The Old Firm uit Middelburg. Aanvang: 19.30 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl. NIEUW EN STJOOSLAND - Hij was voorbestemd om wielren ner te worden. Maar het liep an ders. Ook gitaren bleken met pedalen te werken. Singer/songwriter JW Roy staat vrijdag 27 maart in Theater De Wegwijzer in Nieuw en St Joos- land met het programma Geen Wereldtitel. JW demarreerde naar de kroeg, koerste over het parcours des levens en nestelde zich in het peloton van talent volle singer/songwriters. Eerst in het Engels, later in het Bra bants, en in Geen wereldtitel, in het Nederlands. Zijn nummers zijn altijd rauw, direct en gepas sioneerd. Hij trad op met Blof, Ilse de Lange en Guus Meeuwis en overal juichten de reacties. I FLETCHER HOTELGROUP Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt warme en koude gerechten Onbeperkt brood buffet Onbeperkt dessertbuffet Onbeperkt koffie, thee, melk en jus d'orange Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen vanaf 4 tot 12 jaar: voor de helft van de prijs Van 12.00 tot 14.30 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Nu elke zaterdag en zondag High Tea Van 14.30 tot 16.00 uur k €17,50 p.p. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl - 'A "'Li Volgens Vincent Bijlo heeft JW Roy "de mooiste, eenzaamste, maar ook troostendste en me- lancholiekste stem van Neder land." Vrij Nederland schrijft: "Een fenomenaal zanger is hij, ook in zijn moerstaal". "Zijn liedjes zijn van een ruwhouten schoonheid, en Roy's poëtisch directe Nederlands geeft je nou niet eens het akelige gevoel dat je naar kleinkunst zit te luiste ren" vindt Het Parool. Volgens kenners ontwikkeld hij zich in rap tempo tot een muzikale kopman van kaliber. En is de eindstreep nog lang niet in zicht. Aanvang: 20.30 uur. Kaartver koop: www.theaterdewegwij- zer.nl en 0118-602741. restaurant partycentrum Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur - welkomstdrankje soepen - luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10.- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet - drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten J 3 soepen I 6 hoofdgerechten 1 3 desserts Diverse kindermenu's 1e en 2e paasdag 16| per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 61