Heel veel info in een piepklein jasje Netwerken Horloge Schaak krijt LED vindt z'n weg naar de auto met een extraatje dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Games - Tom Clansy's HAWX Games - Mario Tennis erifetöfr Games - Watchmen [-] [sjgy Woensdag 25 maart 2009 - Pagina 39 Als je op het punt zit dat er even geen nieuwe technieken zijn uitgevonden, dan kun je je altijd bezighouden met het combineren van bestaande technieken en dat zien we mo menteel op grote schaal gebeu ren. Neem bijvoorbeeld de nieuwe generatie HD-televi- sies. Onze bekende tv groeit steeds meer uit tot een enter- tainmentnetwerk. Zo worden ze voorzien van Media Players en kunnen ze steeds beter samenwerken met computers en mobieltjes. Kijk maar op Sony.nl. Een telefoon met touch screen is niet nieuw. Een telefoon met touch screen, verwerkt in een horloge is wél een primeur. Hij werd in februari tijdens het Mobile World Congress 2009 getoond en zal later dit jaar in Europa verkrijgbaar zijn. Deze Touch Watch Phone beschikt over alle moderne technieken, zoals video phone, Blu etooth en een MP3 speler. Meer details over deze nieuwkomer is te vinden op Lge.com. Regenjas Superslim! Weg met die onelegante regenlaarzen, want Shuella is hier. Je vouwt deze uitvinding gewoon over je schoenen en kunt iedere regenbui trotseren. Deze regenjas voor je schoenen is verkrijgbaar in zwart, geel en roze. Neem maar eens een kijkje op Shuella.com. Het bekende strategische bordspel schaken vraagt om geduld, want het uitdenken van de volgende stap kan een tijdrovende kwestie zijn. En als het zonnetje dan heerlijk schijnt, is het zonde om boven het schaak bord gebogen binnen te blijven zit ten. Voor wie lekker hersenbrekend bezig wil zijn in de buitenlucht, is er nu een bijzonder schaakspel be schikbaar. De schaakstukke- zijn namelijk stoepkrijt, op iedere gewenste plek een schaakbord op de grond kunt creëren. Dus niet te hard krij ten, want dan moet je het str aks met een schaakstuk min der doen! Verloren? Na een flinke regenbui is het schaak bord vanzelf verdwenen. Meer info op Nonplusultra.nl. Een klassiek uiterlijk, maar vol moderne technologie. Dat is de Minox classic ten voeten uit. Het is de exacte tweelingbroer van de Leica M3, maar dan drie keer zo klein. Maar wel met 1.5 inch kleurenbeeldscherm, een intern geheugen van 32 MB en de de mogelijkheid voor een ex terne SD card. Hij wordt gele verd in een luxe houten doos. Bron: Megagadgets.nl. Een lampje in de auto is geen overbodige luxe. En dankzij LED licht kan dat lampje nu heel klein en krachtig zijn. Zo als deze Auto LED, die opgela den maar liefst 2,5 uur lang een enorme lichtstraal produceert. Meer op Amazon.co.uk Hij is superklein - vol gens de fabrikant zelfs de kleinste ter wereld - weegt maar 3 gram, maar draagt met ge mak een enor me lading infor matie met zich mee. De nieuwe mi- croSD card reader/wri ter is voorzien van een - heel klein - LED en dat is wel zo handig, want hij is zo klein dat je bijna vergeet dat hij al in de computer zit. Kijk voor meer details over deze kleine kan jer op Elecom.co.jp. File View Options Help Geef toe: de beste spe- lervaring op de Wii is nog steeds Wii Sports. En vooral Wii Tennis. Wij waren dan ook erg enthousiast toen we Mario Tennis binnen kregen. Eindelijk een volwaardige opvolger? Helaas: nee. Hoewel Mario Tennis meer spelvormen kent, is de besturing bij lange na Prnet zo goed als Wii Sports tennis. Het lijkt wel of de wiimote hele maal niet registreert wat voor soort slag je wilt maken, waardoor het scoren van punten meer geluk is dan wijsheid. Het feit dat we onze allereerst partij makkelijk wonnen zonder te weten waarom is ook een teken aan de wand. Jammer maar helaas dus. Laat deze game liggen en speel lekker tennis met de game die je al bij je Wii cadeau kreeg. Voor. Wii Na Ace Combat was het lange tijd stil in de lucht. Maar HAWX is weer een lekkere straaljager game waarbij het vooral draait om snelle actie. Het verhaal speelt zich af tussen Ghost Recon 2 en End War, maar dat is alleen voor de puristen interessant. Be langrijker is datje met je straaljager naar keuze diverse missies vliegt en daarbij vijanden in de lucht en op de grond bestrijdt. Hoewel het er allemaal uitziet als een simulator is het pure ar cade actie zonder onderbreking. Grafisch ziet het er prima uit en de besturing is precies goed. Vooral in online matches tegen an dere xbox bezitters valt er veel te genieten tijdens de luchtge vechten. Perfect voor dat Top Gun gevoel. Voor: 360 Options View File View Options Help Neem een van uw jmjk favoriete boeken in !|9fc gedachten. Een T complex boek met - yjfSi inpers on ages straatgevechten. Zie daar de cruciale fout in het spel Watchmen. Gebaseerd op de strip en de film bestuur je Nightowl of Ror schach. Vervolgens word je belaagd door golf na golf vijanden die je in elkaar slaat door op de knoppen te rammen. Grafisch ziet het er niet slecht uit, en als vechtspel is het goed voor een uurtje 'blik op oneindig' plezier. Maar als gameversie van Watch men slaat deze titel de ptank volledig mis. Voor: PS3

de Faam | 2009 | | pagina 55