Twee mooiste dagen ineen extra voorlichting 5 (avond' tfirpcicb asito Allround Groepsleider Productie dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL OOSTERSCHELDEZIEKEN HUIZEN Hllf Hllii Ziekenhuis Walcheren Studenten duale HBO-opleiding MBRT Radiologie en Nucleaire Geneeskunde MA/ Die geïnteresseerd zijn in mens èn techniek! Airpack. Laat jouw ambities stromen. maandag 30 maart 2009 1 H f EtaEnïÈdïB onderbouw Pjy-N'ini ■Technisch Pontes Het Goese Lyceum Bergweg 14 4461 NB Goes tel. 0113-212930 info@gllb.nl www.pontes.nl Schoonmaakmedewerk(st)ers (m/v) (parttime) Asito Goes BV Woensdag 25 maart 2009 - Pagina 33 Voor de afdeling Beeldvormende Technieken (locaties Goes en Vlissingen) zoeken wij met ingang van augustus 2009 meerdere enthousiaste: Het betreffen dienstverbanden voor gemiddeld 32 uur per week, voor de duur van de opleiding. Wij bieden een tijdelijke leep/arbeidsovereen komst onder voorwaarden van de CAO-Ziekenhuizen als je de 4-jarige opleiding bij Fontys Hogeschool te Eindhoven volgt. De kosten van de opleiding zijn volledig voor rekening van het ziekenhuis en gedurende de opleiding ontvang je zakgeld/salaris conform de CAO-Ziekenhuizen. Verdere functie-informatie is te verkrijgen bij mevrouw D. de Schipper, vakspecialist/praktijkbegeleider BVT Goes, telefoon (0113) 23 43 60, bij mevrouw M. de Bree, teamleider BVTVIissingen, telefoon (0118) 42 55 84 of bij mevrouw G.W. Schroevers, teamleider BVT Goes, telefoonnummer (0113) 23 43 67. Jouw sollicitatiebrief én curriculum vitae kun je, onder vermelding van het vacaturenummer ZZ 09.22 vóór 10 april 2009, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail- adres: solliciteren.goes@zzlnd.nl. De gesprekken vinden plaats op 14 en 15 april 2009. Airpack staat voor hoog gekwalificeerde kapitaal producten voor de olie- en gasindustrie. Airpack ontwikkelt en bouwt complete installaties voor haar klan ten. Installaties die lucht, gas en stikstof leveren en aan alle strenge internationale eisen, ook die van de klant, voldoen. Je produceert en houdt toezicht op de projecten waar je met drie tot vier man aan bezig bent. Je weet de handen uit de mouwen te steken. Naast algemene werkzaamheden voer je constructie werkzaamheden uit. Pijpfitten/tubing, laswerk (gecertificeerd en niet gecertificeerd), montage, en in mindere mate elektrische werkzaamheden (waaronder bekabeling, bedraden kasten en aansluitwerk) en het afstellen van druk- en beveiligingsschakelaars behoren tot je werkzaamheden. Het hebben van EHBO, VCA, Certificaat Vorkheftruckchauffeur en de basiscursus Bedrijfshulpverlener is een absolute pre. Als je bij Airpack komt werken, zal je eerst een interne training doorlopen. Voor meer informatie over Airpack, kijk op www.airpack.nl of bel met Carly Romeijn. Weet je nu al zeker dat deze functie geschikt voor je is, stuur dan jouw sollicitatiebrief met CV naar Airpack Nederland B.V., Groeneweegje 25,4301 RN, Zierikzee. Mailen mag ook: jobs@airpack.nl. Liv (Kate Hudson) en Emma (Anne Hathaway) zijn in Bride Wars al van kinds af beste vriendinnen en ze hebben hun bruiloft tot in de kleinste de tails gepland. Bovenaan hun wenslijstje staat: een ceremo nie op de ultieme bruiloftloca tie, het Plaza Hotel. Nu ze 26 zijn, staan ze allebei op het punt te gaan trouwen. Hun droom gaat eindelijk uitkomen en ze zullen nog lang en geluk kig leven. Of toch niet...? Een foutje van de wedding planner zorgt voor een pro bleem... Ze trouwen nu op de zelfde dag! Liv, Emma en hun levenslange vriendschap on dergaan de ultieme test. Liv is een geslaagde advocaat die ge wend is haar zin te krijgen, zo als de perfecte baan en de per fecte man. Ze neemt geen ge noegen met een bruiloft die minder dan perfect is. Hier droomt ze al haar hele leven van. FOTO'S: 20TH CENTURY FOX Emma is een onderwijzeres die er altijd goed in is geweest voor anderen te zorgen, maai' zich zelf daarbij nogal eens vergeet. Ze ontdekt haar innerlijke 'hel se bruid' en slaat haar klauwen uit wanneer haar droombrui- loft in gevaar komt. Ooit twee beste vriendinnen die alles voor elkaar over had den, staan ze nu tot de tanden toe gewapend tegen over el kaar in een nietsontziende bruidenoorlog. VMBO basis- en kaderberoeps (inclusief LWOO) Vanwege de vele verzoeken een voor ouders en leerlingen van het basis-onderwijs en voor instromers klas 3 aanvang 19.30 uur m §f Graag vooraf aanmelden Dynamische onderbouw is een omschrijving van de wijze waarop het onderwijs op onze school aan de leerlingen van de basis- en kaderberoepsgerichte leerweg uit het eerste en tweede leerjaar aangeboden wordt op locatie Bergweg. Hierbij is sprake van een uitnodigende en dynamische leeromgeving, waarbij de leerlingen op basis van interesse, individuele capaciteiten, talenten en betrok kenheid worden uitgedaagd om actief en op een praktijkgerichte en betekenisvolle wijze te leren. In de onderbouw wordt ook veel aandacht besteed aan kunst en cultuur. Daarnaast zijn er voor de leerlingen veel buiten- en naschoolse activiteiten. Een breed aanbod in de bovenbouw: Wil jij de spin zijn in het web als het gaat om het "vermaken" van de vele toeristen in onze regio? Kies dan voor deze opleiding met de grootste arbeidsmarkt in ZEELAND. Deze opleiding doen wij samen met ROC Zeeland en biedt je een goede en versnelde doorstroming naar het ROC! Bouwtechniek Transport logisitiek Metaal-, elektro- en voertuigentechniek Handel, Administratie en ICT Consumptief horeca, voeding Inclusief uiterlijke verzorging Voor op en achter het podium Asito is met 140 vestigingen en ruim 13.000 medewer kers in Nederland een bepalende speler in de schoon maakbranche. Je kunt bij ons dicht bij huis werken tegen een goed salaris. Voor objecten in Middelburg, Vlissingen, Zoutelande, Grijpsker- ke, Domburg en omgeving zijn wij op zoek naar gemotiveerde schoonmaakmedewerkers en schoonmaakmedewerkers met leidinggevende capaciteiten. De werktijden zijn divers, zowel overdag, 's avonds als in het weekend en worden in overleg met jou bepaald. Wil je solliciteren of meer informatie? Bel dan met ons kantoor in Goes, telefoonnummer 0113-211 210 of kijk op www.asito.com Zo leuk kan schoonmaken zijn. Genoeg over ons. Het gaat ons vooral om jou! Want om die groei van Airpack daadwerkelijk te blijven realiseren hebben we goede en gemotiveerde mensen nodig. Wij zijn dan ook op zoek naar een: Airpack is al 30 jaar een essentiële speler op de wereldmarkt. Toch blijven we bescheiden. Dat zit in onze aard. Wellicht speelt onze vestigingsplaats Zierikzee, gelegen tussen de twee belangrijke internationale havens Antwerpen en Rotterdam, daar ook een rol bij. De rust en ruimte die we in Zeeland nog hebben zorgt er voor dat alles en iedereen bij Airpack zich kan focussen op het leveren van een perfect product. Onze afnemers weten dit te waarderen met als gevolg dat de (vervolg)opdrachten almaar toenemen.

de Faam | 2009 | | pagina 49