Walcheren Geen zorgen in bouw Studio Kis is vernieuwd je huid is je huis Mm fciÉ Take Good Care in Goes Vijftien jaar Eigenwijz Uit het Zakenhart van... Actuele betaalbare mode dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL De situatie is ernstig, maar niet hopeloos Test zelf een echte Cube mountainbike Voorjaarsmédeshow bij Bobbe Mode deweekkrant.nl Connexxion neemt RAVZ over Woensdag 25 maart 2009 - Pagina 28 Van de Ven Fashion Shops. OOST-SOUBURG - Van de Ven Fashion Shops opende woensdag 11 maart haar 23ste filiaal aan de Kanaal straat 9 in oost-Souburg. Het is een eigentijdse mo dewinkel voor dames-, he ren- en kinderkleding en dat voor, een betaalbare prijs. In een nieuw, eigen tijds interieur, van bijna 400 Liane de Kam en Marjet Kole. foto: pr GOES - Kraamzorg Take Good Care heeft nu ook een vestiging in Goes, maar werkt ook op Walcheren. Marjet Kole runt de vesti ging samen met Liane de Kam. "Wij leveren kraam zorg door heel Zeeland", vertelt Marjet. "We bieden kwaliteit en kraamzorg op maat. We garanderen een MIDDELBURG - "Tien jaar dacht ik en nu zijn het er, met veel plezier, toch vijf tien geworden. En ik hoop het nog een poosje te doen", zegt Sanny Leijnse van Eigenwijz aan de Sint Janstraat 20b in Middel burg. "De leukste dingen vind je toch in een zijstraat. Even kijken, even een ont dekkingsreis. Ik heb een mooie klantenkring met so ciale contacten." Eigenwijz heeft herkenbare kleding, eigentijds met soms wat ge durfde collecties. "Kleding is emotie, net als muziek", vindt Sanny. Ook speciale accessoires zoals hoeden en kettingen. Tel: 0118- 614590 /www.eigenwijz.nl Waterdichte deal foto: leon janssens vierkante meter, worden steeds de nieuwste collec ties van vooraanstaande modemerken gepresen teerd. Modieuze- en vrije- ijdskleding, een avondje uit of voor naar het werk, Van de Ven Fashion Shops biedt een breed aanbod, over zichtelijk en sfeervol gepre senteerd. Tel: 0118-474313. VEERE - Door aangetekend bellen worden telefonische afspraken in een geluids opname vastgelegd. Dit ge sprek is juridisch bindend. Daarnaast kan het bij zake lijke conflicten worden in gezet als bewijsmateriaal. Deze nieuwe service kan juridische zekerheid geven bij een transactie als dat nodig is. Een telefonische afspraak tus sen twee partijen is vaak onvol doende bindend. Beide partij en kunnen vrij eenvoudig één zijdig van de overeenkomst af zien. Nu kan zo'n telefoontje wel juridische zekerheid geven, via aangetekend bellen. Het is een nieuwe manier om mon delinge afspraken rechtsgeldig te maken. Ondernemers die za ken doen via de telefoon, kun nen nu eenvoudig een juridi sche overeenkomst sluiten. Unieke dienst Aangetekend bellen is een unieke dienst die helemaal past in de wereld van snelle contac ten en contracten per telefoon. Met de dienst kunnen onder nemers en particulieren tele foongesprekken tegelijkertijd voeren en vastleggen, waarbij het tijdstip en de inhoud nauw keurig worden vastgelegd. Het belangrijke gesprek kan vastge legd worden door een onafhan kelijke derde partij. Het gesprek kan op ieder willekeurig mo ment teruggeluisterd worden door beide partijen. Niet alleen Waterdichte afspraken per mobiel. foto: andre van der velde het gesprek zelf, maar ook het tijdstip waarop het wordt ge voerd ligt nauwkeurig vast. De opname kan na afloop met een unieke code van de website van aangetekend bellen gedownlo- ad worden. Voor het gebruik van aangetekend bellen kan ge beld worden naar: 0900-aange- tekend (226 43 83 53 63). Een telefoongesprek vastleggen via 0900-aangetekend kost 0,80 eurocent per minuut plus de kosten voor het gebruik van de mobiele telefoon, hetzelfde ta rief geldt voor het terugluiste ren van het gesprek. Een ge sprek eenmalig downloaden is gratis. Met aangetekend bellen heb ben beide partijen door een te lefoongesprek juridische zeker heid. En dat is volgens Jeroen de Wolff van aangetekend bel len precies de bedoeling. "Sim pel en betrouwbaar. En bij ge schillen kan het gesprek als be wijsmateriaal worden ingezet. Het is onmogelijk om de opna me te manipuleren. Het origi neel blijft in ons bezit en kan, indien gewenst, met een nota riële verklaring worden opge vraagd." minimale zorggarantie van vier uur per dag. Ook heb ben we het borstvoedings certificaat van Unicef." Dit certificaat zorgt ervoor dat de ouders optimaal bege leidt worden bij het geven van borstvoeding. De eerste inschrijvingen stromen in middels binnen. Info: www.takegoodcare.nl MIDDELBURG - Er zijn nog volop kansen in de bouw in Zeeland, ondanks de economische crisis. Dat is de conclusie van een mi ni symposium dat departe ment Zeeland van de Ne derlandse Maatschappij van Nijverheid en Handel (NMNH) onlangs hield. Woningbouwcorporaties heb ben namelijk een budget van ruim zeshonderd miljoen eu ro. Dit blijkt uit de inleidingen van drie sprekers tijdens het symposium. Volgens directeur Jaap Wielaart van de Rabo bank Walcheren/Noord-Beve land moeten de bedreigingen van de crisis worden omgezet in kansen. Samenwerking en kwaliteit is daarbij het belang rijkste. Hij vindt dat het juist nu loont om goede horeca- en toeristische voorzieningen te bouwen. Hij pleit tevens voor de bouw van goede woningen die aansluiten op de behoefte van ouderen en gezinnen. Dat dit een goed idee is, blijkt ook uit wat directeur Eric de Ceus- ter van de woningbouwvereni ging Woongoed Middelburg zei. Volgens hem moet de Zeeuwse huizenmarkt een enorme verandering onder gaan om te voldoen aan de woöneisen van de toekomstige bevolking. In de bouw is mo menteel nog geen sprake van daling in het aantal projecten in voorbereiding. Directeur Gert van Kralingen van de Wal- cherse Bouwunie zei tijdens het symposium dat de Zeeuw se bouwsector waarschijnlijk pas in 2010 iets zal merken van de crisis. Daar staat tegenover dat zodra de economie zich herstelt, de bouw in Zeeland weer later op gang komt. door tara de vriend VLISSINGEN - Studio Kis aan de Badhuisstraat 54 in Vlissingen is uitgebreid en verbouwd. Het is nu niet al leen een kapsalon, maar ook een zonnestudio, beau- salon en nagelstudio in ién. "In de beautysalon zijn er diver se behandelingen mogelijk zo als permanent ontharen, acne- en couperose verwijderen en huidverjonging door flitslicht", vertelt Mariëtte Geldof. Ook werkt Studio Kis met hypoaller- gene- en dierproefvrije produc ten. Studio Kis heeft op dit moment een speciale actie: tien keer on- üi Ai Mariëtte Geldof heeft Studio Kis uitgebreid. foto: tara de vriend der de zonnebank voor maar 45,00 euro. Daarmee kan al een voorproefje op de zomerzon ge nomen worden. Meer informa tie via www.studiokis.nl of 0118-419233. DISHOEK - Geïnteresseer den mogen in de omgeving van Dishoek op 28 maart een proefrit maken op een Cube mountainbike. Dit maakt Minnaar Wielersport moge lijk in samenwerking met Cube Bikes Nederland. Elke bezoeker krijgt een con sumptiebon om te nuttigen in Eetcafé Pension Duinlust. Aanmelden: www.minnaar- wielersport.nl.. VLISSINGEN - Bij Bobbe Mode in Vlissingen was 17 maart de nieuwste voor jaarsmode te zien. Tijdens drie voorstellingen toonden zes mannequins de nieuw ste aanwinsten van de brede collectie. Vrolijke, draagbare kleding voor zowel de jonge re als de rijpere wouw. Voor al de merken Basler, McGre gor, Vanilia en Bellissima waren goed vertegenwoor digd. je eigen wereld op MIDDELBURG - Ambulan- cebedrijf RAV Zeeland maakt sinds 16 maart deel uit van Connexxion Ambu lancezorg. De bundeling van kennis en ervaring geeft Connexxion meer mogelijk heden om de kwaliteit in de ambulancezorg te verbete ren. RAV Zeeland heeft on geveer 100 medewerkers in dienst. Met het personeel zijn afspraken gemaakt met betrekking tot de werkgele genheid en arbeidsvoor waarden. Ook zijn er met beide partijen afspraken ge maakt om de continuïteit en de kwaliteit van de dienst verlening te waarborgen. Sanny runt Eigenwijz met veel plezier, foto: leon janssens

de Faam | 2009 | | pagina 44