Rob Meijer presenteert kalender Verleidingen Vakanties 2009 sociale minima (S) AutoTrack.nl Verandering Galerie Dumais bel 0113 - 56 77 50 Bij aankoop van 4 banden 1 gratis wasbeurt voor uw auto! Wist u dat AutoTrack autobedrijven op kwaliteit selecteert? De betrouwbaarste check. dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Grote groene ontwerpwedstrijd Voor speciale uitlaatprijzen Gratis montage! RIEDflm BflADEft Martin van Riet Internet: www.riedam.nl GEEN BIJKOMENDE KOSTEN! De Faam Woensdag 18 maart 2009 - Pagina 28 DOOR AD HANNEMAI VLISSIN- GEN - Rob Me ijer heeft zijn jaar lijkse kunst- kalenderpro- ductie dit jaar vervangen. Uit de meer dan honderdvijftig tekeningen die de Vlissinger eind vorig jaar in zijn lievelingsstad Ber lijn maakte, selec teerde hij de meest erotische en plaatste ze in een verjaardags kalender. Geen sinecure, meent Meijer. "De tekeningen zijn nogal ge waagd. Ik heb de kalender Ver leidingen genoemd". Gewaagd vonden zijn vaste afnemers het ook. "Ze moesten wennen", er voer Meijer bij de mensen die zijn cd's, kunstboeken en ande re kunstwerken regelmatig bijna als vanzelfsprekend afnemen. Het verbaast de kunstenaar wel. "Lust en verlangen zijn toch de redenen van ons bestaan? Ik ben daarmee op gegeven mo ment aan de slag gegaan. Wat de inspiratie daarvoor was, weet ik niet precies. Maar het zou te maken kunnen hebben met mijn privé-omstandigheden." En daar wil hij niet verder op in gaan. Overigens heeft Meijer voor de nabije toekomst nog meer pijlen op de boog. Mo- Kalen- der Verleidin genis er in een geli miteerde oplage. menteel is er werk van Meijer te zien in het huisartsencentrum Het Stadshart in Middelburg. Tussen eind juli en begin sep tember exposeert hij recente werk in de Willem III Kazerne in Vlissingen. In de studio werkt hij voorzichtig aan een nieuwe cd en er staat een boekje met zijn tekeningen en gedichten van Ad Hanneman op stapel. De gesigneerde en genummer de verjaardagskalender met de titel Verleidingenis voor 10 euro onder meer te koop bij De Drukkerij en De Reutel in Mid delburg en The Wicket in Vliss ingen. Parkzicht uitgesteld DOOR MARCEL VAN DER VOORT VLISSINGEN - Het nieuw bouwproject Het Parkzicht, grenzend aan de Govert Fl- incklaan in Vlissingen, is tot nader orde uitgesteld. Te genover bouwmarkt Gam ma zouden dit jaar fraaie woningen verrijzen, maar de eerste steen is nog steeds niet gelegd. Bij vastgoedondernemer De Groene Groep in Breda is niemand be reikbaar voor com mentaar. Wel is be kend dat hun ontwikke lingsafdeling in rap tempo wordt ontmanteld. Makelaar Arthur Aerssens van Aerssens Pateer in Vlissingen, die de woningen zou verkopen, wil alleen kwijt dat het project 'on hold' is. Het is onduidelijk of het bunkerterrein het nu ook zonder het beloofde park moet gaan doen. Dat was opgenomen in het bouwplan van Het Park- VLISSINGEN - Galerie Dumais aan de Lepelstraat 2 in Vlissin gen is veranderd. Naast de kunstcollectie is er nu ook toe gepaste kunst zoals tassen, krukjes en placemats in een op zicht. Wel is de bouw van Hoog- licht begonnen, van Boogert Projekt in Oosterland. De appar tementen worden verkocht door Sinke Komejan Makelaars in Vlissingen. Het wordt een acht tien woonlagen tellende appar temententoren met op de bo venste verdiepingen vier pen thouses. De woningen op de eer ste acht verdiepingen zijn in middels verkocht. Op één van de penthouses is een optie geno men. Wonen in de top van de to ren kost 732.500,- euro. Andere appartementen zijn er vanaf 281.500 euro. "De fundering zit er al in en de bouw is volop aan de gang", meldt vestigingsma nager Casper Scholten van Sinke Komejan. Op het terrein is be drijvigheid en er staat een grote kraan. "De toren wordt ongeveer vijftig meter hoog en wordt ge bouwd aan de Rubenslaan. Er komen vijftig appartementen waarvan er drieëntwintig zijn verkocht. Het is de bedoeling dat het appartementengebouw in de tweede helft van 2010 wordt opgeleverd", aldus Casper. V VA# lage van vijf. Verder zijn er al leen nog exposities van de kunstwerken van Carina Du mais en is er keramiek van Leo Silvius en sieraden van Gerjan- ne Wiersum-Huisman. GOES - Duurzaam leven en wonen heeft de toekomst. "Wat je vandaag ook doet, denk daarbij aan de gevol gen voor zeven generaties later," zegt acteur Robert Redford daarover. Maar het moet wel op een manier die helemaal van deze tijd is: hip, handig, sexy en betaal baar! En dat is de uitdaging: bedenk, ontwerp, teken of maak een leu ke en mooie woonoplossing die gebaseerd is op duurzaamheid. Daarbij kun je denken aan bij voorbeeld hergebruik, iets ouds in een nieuw jasje, recycling, het geven van een nieuwe bestem ming of iets energiebesparends. Het belangrijkste criterium is originaliteit. Behalve mooi, leuk en hip moet het toepasbaar en betaalbaar zijn. Er zijn twee ca tegorieën: binnen en buiten. Je kunt meedoen door je idee te maken of te tekenen en een foto daarvan in jpg-bestand (maxi maal 300 kb), met een beschrij vingvan maximaal 100 woorden te mailen naar woonidee@de- weekkrant.nl. De wedstrijd begint op 18 maart, duurt vier weken en sluit op 16 april. De inzendingen zijn terug te zien via www.deweekkrant.nl/wooni- dee. Een deskundige jury kiest de winnaars die voor 1 mei be kendgemaakt worden. Groene sponsors, Greenchoice, Unique Lights, Boodeq, Sogr- een, Mobilane en uitgeverij Kos mos, hebben een prachtig prij zenpakket ter beschikking ge steld. Het complete prijzenpak ket is te vinden op deweek- krant.nl. Ideeën voor de wedstrijd kun nen opgedaan worden tijdens de beurs Woonidee NL, van 18 tot en met 22 maart in de Jaar beurs Utrecht. Daar is de expo sitie 'Natuurlijk!' te zien met een inspirerend overzicht van hip duurzaam design en mooie duurzame producten. Lezers van dé Weekkrant krijgen 4,- - korting op de toegang. Bestel kaarten op woonideeneder- land.nl en voer de speciale kor tingscode VVKMPW in. DOOR TARA DE VRIEND VLISSINGEN - Evenals voorgaande jaren houdt de Stichting Vakantiewerk Zeeland vakanties voor de minima. Dit jaar zijn voor de gezinnen va kanties gepland van 31 juli tot 7 augustus en van 7 augustus tot 14 augustus naar de Pinksterbloem in Vierhouten. Voor de alleenstaanden en echtparen zonder thuiswonende minderjarige kinderen wordt het 10 dagen Benidorm, dit op basis van halfpension en inclusief reisverzekering. De vertrekdatum is op 11 september, de terugreis 20 september. De eigen bijdrage voor de gezinnen is 45 euro per persoon. Voor de alleenstaanden en echtparen is dit 180 euro per persoon. Het vervoer voor beide vakanties gaat per touringcar. Deze vakanties worden mogelijk gemaakt door bijdragen van de gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere en de sponsor Stichting Moerman Promotie Vlissin gen. Belangstellenden uit Middelburg kunnen zich inschrijven op maandag 6 april bij de Stich ting Welzijn Middelburg aan de Oranjelaan 19 van 10.00-12.00 uur. Belangstellenden uit Veere kunnen zich inschrijven bij gemeentehuis in Domburg van 14.00-16.00 uur. En belangstellen den uit Vlissingen kunnen zich inschrijven bij Wijkcentrum Het Palet aan de Irislaan 2 op 7 april. Bij inschrijving moet iedereen een overzicht van de maandelijkse inkomsten meenemen. Te vens dient bij de inschrijving een aanbetaling te worden voldaan. Meer informatie: 0118-419999. www^dekverkeerso pleidingen.nl Van Doornestraat 14 4462 EX Goes Goes; 0113 - 22 31 40 Middelburg: 0118 - 65 15 66 VOor ons complete rumusoonbod HEINKENSZAND Schouwcrswcg 66 4451 HT Heinkenszand Telefoon: 01 13 - 567750 Telefoon: 06 - 29071448 - Fax 01 13 - 561600 Herkent u mij nog?

de Faam | 2009 | | pagina 28