Kennisgeving O'9 I EM-TE f Senseo dé Weekkrant De Faam Literair Magere varkensrollade Aardbeien Vloerbroden Campina Slagroomvla Tissue Keukenpapier Dreft Vaatwastabletten Jupiler mono Douwe Egberts Senseo Mag een boek een lite raire thriller genoemd worden? Over het alge meen is het een zinloze vraag. Bij het -lezen van Poortiuachter van Kris- tian Lundberg kun je je echter levendig voorstellen dat die vraag soms wordt gesteld, natuurlijk is een goed spannend verhaal niet per se als literatuur te typeren. Andersom hoeft een literaire thril ler weer niet zinderend spannend te zijn. Ook bij Poortwachter zal geen lezer van de spanning alle nagels afbijten. Maar Lund- bergs boek heft andere kwaliteiten. On danks de bescheiden omvang vraagt het om een wat langere leesduur. Dat geeft je als le zer de gelegenheid het prachtig geschreven boek goed te proeven. Bovendien kun je daarbij de sociale en maatschappelijke kri tiek van de schrijver goed tot je door laten dringen. Dat rechercheur Nils Forsberg mis schien wel sympathiek is, maar goed be schouwd volstrekt incapabel is, helpt je daar alleen zeker bij. Kristian Lundberg, Poort wachter, Q, 18,95 euro. Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Onttrekking aan het openbaar verkeer van gedeelten van de rijksweg N57 op Walcheren in de gemeente Veere De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt, gelet op het bepaalde in artikel 3:42, eerste lid van de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. Bij Koninklijk Besluit is besloten tot onttrekking aan het openbaar verkeer van de bij het Rijk in onderhoud zijnde gedeelten van rijksweg N57 op Walcheren in de gemeente Veere. De volgende besluiten zijn genomen: - Koninklijk Besluit van 4 februari 2009, nr. 09.000228, houdende de onttrekking aan het openbaar verkeer van de Dorpsdijk te Vrouwenpolder in de gemeente Veere; - Koninklijk Besluit van 4 februari 2009, nr. 09.000230, houdende de onttrekking aan het openbaar verkeer van de Zoekweg en Liebertsweg te Vrouwenpolder in de gemeente Veere; - Koninklijk Besluit van 4 februari 2009, nr. 09.000227, houdende onttrekking aan het openbaar verkeer van de Lepelstraat te Vrouwen polder in de gemeente Veere; - Koninklijk Besluit van 4 februari 2009, nr. 09.000229, houdende onttrekking aan het openbaar verkeer van de Rijkebuurtweg te Vrouwenpolder in de gemeente Veere; - Koninklijk Besluit van 4 februari 2009, nr. 09.000226, houdende onttrekking aan het openbaar verkeer van de Boshoekweg te Vrouwenpolder in de gemeente Veere; - Koninklijk Besluit van 4 februari 2009, nr. 09.000224, houdende onttrekking aan het openbaar verkeer van de Gapingsedreef te Serooskerke in de gemeente Veere; - Koninklijk Besluit van 4 februari 2009, nr. 09.000225, houdende onttrekking aan het openbaar verkeer van de Gapingseweg te Serooskerke in de gemeente Veere. Afschriften van bovengenoemde besluiten liggen vanaf donderdag 19 maart 2009 tot en met woensdag 29 april 2009, op werkdagen, op maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 16.00 uur, ter inzage op de volgende adressen: - in de inzagekamer van het kantoor van Rijkswaterstaat Zeeland, Centrale vestiging Poelendaele, Poelendaelesingel 18 te Middelburg; - bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis Veere, Traverse 1 te Domburg; - Rijkswaterstaat Corporate Dienst, Griffioenlaan 2 te Utrecht, op maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 16.00 uur. Bij de receptie kunt u vragen naar de afdeling BJV, team Zaaksbehandeling Publiekrecht, telefoon 088 - 7971329 of 1357. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan tegen dit besluit binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt, een beroepschrift worden ingediend bij de sector bestuursrecht van de rechtbank binnen het rechtsgebied waarin de indiener van het beroep schrift zijn woonplaats heeft. Indien een beroepschrift is ingediend, is het mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen. Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechtervan voornoemde rechtbank. Overige relevante informatie omtrent het indienen van een beroepschrift of het verzoek om een voorlopige voorziening is vermeld onder 'mede delingen' bij het ter inzage liggende besluit. Utrecht, maart 2009. De Minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de Directeur-Generaal Rijkswaterstaat, namens deze, het waarnemend hoofd van de eenheid Bestuurlijk-Juridische zaken en Vastgoed van de RWS Corporate Dienst, mevrouw M.M.C. Teunissen per kilo bak 500 gram LAMBÈK alle soorten heel, gesneden l^S alle smaken pak 1 liter slagroom sta^ijoom j pak 8 rollen 8-pack 8 x 25 cl alle soorten zak 36 stuks 3^ SUPERMARKTEN BH UllAUN 08002353683 IM UHIAN'tNStnvWI Melt) ti1-1» vóóf i]-? nieuwsbrief; Gm,s ,pf "O i^m 36 STUKS! Week 12. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van maandag 16 maart t/m zondag 22 maart 2ÖQ9. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht, Kijk voor meer Informatie op www.em-te.nl

de Faam | 2009 | | pagina 17