Op zoek naar nieuwbouw? eek TAKE GOOD CARE Krant Zaterdag 14 maart 2009 10.00 tot 16.00 uur Donderdag 19 maart 2009 14.00 tot 20.00 uur dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Praktijkcentrum "Het Gemeentehuis" Noordweg 495, Sint Laurens Woonzorgcentrum Ter Reede Vredehoflaan 370, Vlissingen GRATIS testen, demonstraties, workshops: over o.a. diabetes, gezonde voeding, fitheid, astma, voetverzorging, fysiotherapie, massages. Stichting Werkt voor Ouderen 0118 - 640 560 www.praktijkcentrumhetgemeentehuis.nl 0118 - 448 448 www.werktvoorouderen.nl KRAAMZORG Nu ook in Zeeland!!! Take Good Care Kraamzorg biedr: Deskundige kraamzorg Kraamzorg op maat Minimale zorggarantie van 4 uur per dag Optimale begeleiding bij borstvoeding WHO-Unicef borstvoedingscertificaat HKZ gecertificeerd Voor meer informatie of interesse in een baan bij Take Good Care Kraamzorg, bekijk onze website: www.takegoodcare.nl of mail ons op kraamzora.zeeland@takeaoodcare.nl Onze nieuwe brochure: 60 pagina's woonideeenül oiuur een man aan iniö^oosioen^ni en u ontvangt de brochure per omgaande thuis. Bostoen bouwt traditioneel. Binnen 2 weken ontwerp met offerte. Tevens geheel nieuwe website: www.bostoen.nl rdé a Kinderen gaan voor kinderen met MS fietsen 31 fietsen zijn geadopteerd... nog 49 te gaan Woensdag 11 maart 2009 - Pagina 7 Gezonde leefstijldagen PRAKTIJKCENTRUM j HET GEMEENTEHUIS" •Bouwen me! ©én' I Gtfinv aar moil oor* mf/v/otkooioon mI I Alle deelnemers krijgen van tevoren instructies, zodat ze min stens een paar keer al op een fiets hebben gezeten. foto: g. rodts en zo snel mogelijk fietsen, het gaat erom dat we zoveel moge lijk geld ophalen en dat ieder een er plezier in heeft. Sommige zullen het vier tot zes uur kun nen volhouden en anderen een uurtje. Dat bleek ook wel bij ons vorige evenement. Maar nog maals, ons doel is dat iedereen kan meedoen", benadrukt hij. "Ook komt er een speciale fiets te staan voor toeschouwers, waar uiteraard ook de Burge meester en wethouders op moeten fietsen. Die kunnen na tuurlijk niet stilstaand gefoto grafeerd worden", vindt Rodts. In Vlissingen is 20 en 21 ju ni de marathon 24 uur van de Boulevard. Doel is 75.000 euro bijeen brengen voor onderzoek naar multiple sclerose (MS) bij kinderen. Teams kunnen zich aanmel den bij het secretariaat via: 0118-412096 of via: info@24uurvandeboule- vard.nl. Spinnen r MS door tara de vriend VLISSINGEN - Op het Frans Naereboutplein in Vlissin gen komen op zaterdag 20 en zondag 21 juni tachtig spinningfietsen te staan die vierentwintig uur bemand worden. Het gaat om het evenement 24 uur van de Boulevard, van de Rotary- club. Doel is om geld in te zamelen voor kinderen met multiple sclerose. "Er worden zestig spinningfiet sen geleverd door Les Mills Ne derland, alleen de vervoerskos ten en verzekering moet betaald worden. Ook levert het Aclnnea Health Spa Center twintig spinningfietsen. Het idee is ont staan bij de Rotaryclub, omdat we vonden dat we niet alleen donaties aan goede doelen moeten doen, maar ook eens zelf onze handen uit de mou wen moeten steken", vertelt één van de initiatiefnemers Gerben Rodts. "Het kost wel erg veel tijd om alles te organiseren, maar gelukkig zet de hele club zich in." Er hebben zich al heel wat groepen ingeschreven, zo ook leerlingen van basisschool de VSV. Rodts vindt het geweldig dat kinderen voor kinderen met MS gaan fietsen. "Ook moet el ke groep die zich inschrijft een kind als ambassadeur hebben", vertelt hij. Spinninglessen "Ook ongetrainde mensen kun nen meedoen, want het zijn re latief makkelijke spinningles sen", verteld Rodts. "Het gaat er niet om dat de mensen zo hard door ellen de vriend VEERE - De Faam mag vijf maal twee vrijkaar ten weggeven voor het Fashion Event Walche ren. Het spectaculaire mode en lifestyle event is vrijdag 20 maart in de Grote Kerk in Veere. het begint om 20.00 uur. Voor de nieuwste mode- en lifestyletrends hoef je niet naar Milaan of New York. Want de nieuwste collecties van de Walcherse onderne mers zijn ook te zien tijdens het Fashion Event Walche ren. Tijdens een wervelen de modeshow laten man nequins en dressmen van Dyon Caractère de nieuw ste trends en collecties zien op de catwalk. Tijdens dit evenement staat alles in het teken van de knetterhippe merken, lekkere muziek en mooie mensen. Bij de entree staan de nieuwste automodellen van Toyota De Jonge. En in de nissen van de kerk staan stands van onder meer Bin nenuit en van het Medisch Wellness Centrum Zeeland Het Fashion Event is weer s (MWCZ). Strakke verlich ting, banieren, lekkere hap jes, champagne, viptafels en chique bezoekers ma ken het classy feest com pleet. Entreekaarten zijn te koop bij de deelnemende zaken en kosten 15 euro. Meer in- ctaculair. foto: p.r. formatie: www.fashione- ventnederland.nl Lezers die graag twee vrij kaarten willen winnen kun nen de namen van de beide organisatoren mailen naar: red.faam@whm. Wegener, nl of via de post sturen naar: Fruitlaan 4C, 4462 EP Goes.

de Faam | 2009 | | pagina 7