Jordino Puzzel mee voor vrijkaarten Matthaus Passion op ons complete assortiment keuen en accessoires Borstkanker en sexualiteit ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Vanaf 1 april hebben wij gewijzigde openingstijden van onze showroom voor keuen en accessoires. Nieuwe openingstijden zijn: woensdag en vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur (alleen geldig in de maand april) Loontjens Biljarts, Braakmanstraat 11, 4335 NA Middelburg. Tel. 0118-611455. www.loontjens.com In gesprek met professionele deskundigen van het revalidatieprogramma Herstel Balans en mevr. Te Wechel, haptotherapeute. Woensdag 18 maart van 19.30-21.30 uur Vergaderzaal Oosterscheldeziekenhuis Goes BIJEENKOMST zoek sinds 2 maart vanuit Vlissingen. Tel. 06-51318606 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 9 T TT^yATa'i'fftiiil De Faam Woensdag 11 maart 2009 - Pagina 41 Vervolg van pagina 40 van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: - Bogardstraat 5: plaatsen dakop- bouw. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze oinnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnum mer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbe sluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VERLEENDE ONTHEFFING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het bestem mingsplan en bouwvergunning is ver leend: - Hof van Tange (parkeerplaats): vernieuwen minaervaliden parkeer plaats. De bouwvergunning met ontheffing en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 12 maart tot en met 22 april 2009 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij ae vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf 13 maart tot en met 23 april 2009 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van ae indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen beroep wordt inge steld en de gronden van net beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. VERZOEK OM (BINNENPLANSE) ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat er een aan vraag om bouwvergunning is ingeko men voor: - Schepenenlaan 226, aanbouwen schuur/berging met tuinkamer naast woning Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan de voorschriften van het ter plaatse vige rende bestemmingsplan "Zuid". Het college is voornemens om onthef fing te verlenen van het bestemmings plan met gebruikmaking van de van ae daartoe in het bestemmingsplan opge nomen mogelijkheid. In verband nier- mee ligt het bouwplan gedurende twee weken, van 12 maart tot en met 25 maart 2009, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende deze periode kan een ieder mondeling of schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel- burg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 83. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagina's elders in deze Faam, wwwjrvddeSxjrgjil en Maximaal Teletekst pagina 830. lp werp schijf T~~ voertuig persoon lijk vnw. salaris jonge koe oude vlakte maat allengs ver dragen lijf wacht thans T teleur stellend kleef- middel wees gegroet Spaanse titel olie houdend gewas T~ jak geliefde van Zeus T~ muziek noot pressie T schuw dier liever hoog schatten mager Puzzelland ge wicht soort weefsel deel van een kachel duivel gevecht vulkan, neerslag familie lid druk fout gra veren vreemd T~ groot vader sluier zwen king rechts- partij degelijk genie muziek noot GOES - De Faam mag tien vrij kaarten weggeven voor de uit voering van Bach's meester werk de Matthaus Passion op dinsdag 24 maart in de Grote Kerk in Goes. Het wordt uitge voerd door The Bach Choir Orchestra of the Netherlands. Het begint om 19.00 uur. The Bach Choir bestaat uit profes sionele zangers en zangeressen. Begeleiding bij de uitvoering is in handen van The Bach Orchestra: een selectief gezelschap, samenge steld uit de top van barokmusici van West Europa. Het concert staat onder de bezielende leiding van Bachspecialist dirigent Pieter Jan Leusink die al meer dan 200 maal de Matthaus Passion dirigeerde in heel Europa. Een extra dimensie is de medewerking van Nederlands bekendste sopraan: Miranda van Kralingen. Robert Luts (evange list), Henk van Heijnsbergen (Christus), Miranda van Kralingen (sopraan), Sytse Buwalda (coun tertenor Martinus Leusink (te nor) en Math Dirks bas). Puzzeloplossingen kunnen inge stuurd worden naar: Redactie De Faam Fruitlaan 4C, 4462 EP Goes of red.faam@whm.wegener.nl. De prijswinnaars worden in de krant van 18 maart bekend ge maakt. totaal

de Faam | 2009 | | pagina 57