Indië en emocore Studenten spelen de Lammerentour Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu SALSA LIVE III m Lost Key brengt Muziek op Zaterdag in De Drvkkery r s\ met de salsaband ROMPECABEZA V J sa Reserveer nu uw paasbrunch en DJ JOBO Hotel Zuiderduin FAMILIEBRUNCH m De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zondag 15 maart Dinsdag 17 maart Woensdag 18 maart Expositie, galerie en tentoonstelling namen zingen samen A. Dit voorjaar 3 salsaparty's in de Vlissingsestr. 47-55, Oost-Souburg Zat. 21 maart v.v.k. v.a. 21 febr. Zat. 18 april v.v.k. v.a. 21 maart. Zat. 30 mei v.v.k. v.a. 2 mei. Kaarten a €10,- v.a. de voorverkoop data verkrijgbaar tijdens de salsalessen en salsaparty's van dansschool "Salsa Para Siempre". Overige 1e en 3e zaterdag van de maand v.a. 22.00 u. salsaparty met DJ JOBO: Toegang GRATIS. Info: www.salsaparasiempre.nl Tel. 06 53 59 25 29 A All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu iiiii Woensdag 11 maart 2009 - Pagina 33 Jubileumconcert EMM, De Zandput Serooskerke (W), 20.00 uur. Toneelstuk Ex door De Zeeuwse Komedie, Vestzak99 Vlissingen, 20.15 uur. Kleine Teun door Het Mid delburgs Theater, Mini- theater Middelburg, 20.30 uur. San Andreas en According To You, emopop/rock, De Piek Vlissingen, 21.00 uur. Monkey Beats met Serendi pity (UK) en Apzolut, de Spot Middelburg, 21.00 uur. Spacejam Label Night met vier rockbands, Podium 't Beest Goes, 21.00 uur. Afscheidsconcert Boaz Black The Soul Patrol, Ar senaaltheater Vlissingen, 21.00 uur. Kleine Teun door Het Mid delburgs Theater, Mini- theater Middelburg, 14.30 uur. Dubbelconcert met Can- tando en Seniorenorkest Zeeland, Theater De Mythe Goes, 15.00 uur. Lenny Kuhr, theaterconcert, Theater De Wegwijzer Nieuw en St Joosland, 15.00 uur. The Groove Yard, soul, funk, blues en rockband, Café 't Schuttershof Middelburg, 17.00 uur. Het Groot Niet te Vermij den, theatershow, Stads schouwburg Middelburg, 20.00 uur. Pilobolus, dansspektakel uit New York, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur. Motel Westcoast II, show met o.a. Syb en Mirjam Timmer, Theater De Mythe Goes, 20.00 uur. Pip Utton, Engelstalig stuk over Hitier, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur. Tentoonstelling Brussel, een oerwoud, Tekeningen Rogge man, tekst Louis Paul Boon, Willem3, Oranjestraat Vlissin gen, www.burobk.nl MaartExpo, Schilderijen en beelden, Galerie-T, Turfkaai Middelburg, www.galerie-t.nl Liesbeth Minderhoud, Grote en kleine doeken met vreemde wezens, Galerie POP Domburg, Doorlopend, www.galeriepop.nl Art Aurum, Sierraden, objec ten, schilderijen, Galerie Art Au rum Domburg, Doorlopend, www.artaurum.nl MIDDELBURG - De bands Face Tomorrow, Kismet en Ac cording To You staan vrijdag 13 maart in in kunst- en cultuur podium de Spot in Middelburg. Face Tomorrow draait inmid dels elf jaar mee in het indie- en emocore circuit. Eind 2008 bracht de band haar derde al bum In The Dark uit bij Excelsi or Recordings. De plaat werd door verschillende media ly risch ontvangen. "Het album laat de groep van een andere kant zien; beheersing, onder huidse spanning, begeleid door de ijzersterke stem van Jelle Schroot, meer indie dan core" schreef de media. Kismet is een Utrechtse band die al een paar jaar meedraait in het Neder landse indie-circuit. Kenmer kend is het melancholische ge- MIDDELBURG - Lost Key on Tour brengt zaterdag 14 maart tijdens Muziek op Za terdag Ronnie Snipperdag en Harry de Visser naar de Bras serie van De Drvkkery in Mid delburg, Stemmig, ontroe rend. maar ook vrolijk, zo wordt gezegd en geschreven over Ronnie Snipperdag. De gitarist speelt Nederlands- en Engelstalige liedjes en nodigt toehoorders uit om mee te doen. Hij brengt bewerkingen van traditionals met hier en daar eigen werk te omschrij ven ais een mengeling van blues met een bodem van rock en een sausje country. 'Als Ronnie blues en rock speelt, komt de Schouwse Elvis tevoorschijn. Hij springt en heupwiegt, is alles behal ve saai: hij animeert de men sen" schreef de pers. De Mid delburgse singer-songwriter Harry de Visser is in het da gelijks leven tuinontwerper, In zijn vrije uurtjes studeert hij covers in en maakt eigen nummers waarbij hij zichzelf begeleidt op diverse instru menten. Invloeden ontleent hij aan Crowded House. Counting Crows. Pearl Jam. Nick Cave. Fictionplane, Johnny Cash en veie ande ren. Aanvang: 15.00 uur. Kaartverkoop: De Drvkkery. Markt 51 in Middelburg. GOES - Syb van der Ploeg, Mirjam Timmer, Julian Thomas en vele anderen staan woensdag 18 maart samen op de planken van Theater De Mythe in Goes met de theatershow Motel Westcoast Part II. De topmusici brengen nummers van le gendarische groepen als The Eagles, Crosby Stills Nash, Fleetwood Mac, The Byrds, Doobie Brothers en The Beach Boys. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033. F0T0: PR. KRABBENDIJKE - Studenten van de Koningstheater acade mie uit Den Bosch staan zater dag 14 maart met de Lamme rentour in De Meiboom in Krabbendijke. De kleinkun stopleiding hield in 2008 voor het eerst een theatertour. Een avond met kleinkunsttalent dat op de rand van doorbreken staat of onlangs met glans de streep gehaald heeft. Een Lam merentour dus van kleinkun stenaars: cabaretiers en zan gers, standuppers en muziek theatermakers. Deze avond presenteert de nieuwe lichting hun talenten. "Ik ga regelmatig naar de presentaties van de studenten kijken en ik kan u luid. De combinatie van gitaar, toetsen en zang vormen dyna mische composities die on danks de vele melodielijnen ge makkelijk in het gehoor liggen. Tijdens deze avond geeft Kis met een presentatie van hun nieuwe album Hiatus dat eind februari verscheen. According To You is een Goese emo/scre- amo band die hard aan de weg timmert en momenteel steeds meer bekendheid geniet buiten Zeeland. Rustige melodieuze rock tot verpletterende screamo is waarmee zij telkens weer we ten te imponeren. Ook deze band heeft sinds kort haar eer ste album in de rekken liggen The Key To Our Broken Hearts. Zaal open: 21.00 uur. Reserve ren: reserveren@despotmiddel- burg.nl. verzekeren dat er geweldige ta lenten bij zitten" zegt Jacques Boonman, programmeur van Podium Reimerswaal. Studen ten van de Koningstheateraka- demie wonnen de afgelopen jaren prijzen op de grote caba retfestivals in Nederland. On der hen de Zeeuwse Katinka Polderman uit s'Heer Abtsker- ke, Dames Voor NaVieren, Pie- ter Derks, Jochen Otten, Al kemade Bloemen en Renee van Bavel. "Zij zijn het bewijs van het succes van deze jonge HBO opleiding" stelt Boon man. Aanvang: 20.00 uur. Kaartver koop: 0113-551552 en www.podiumreimerswaal.nl. BEACH fletcher®# hotel group Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt warme en koude gerechten Onbeperkt broodbuffet Onbeperkt dessertbuffet Onbeperkt koffie, thee, melk en jus d'orange Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen vanaf 4 tot 12 jaar: voor de helft van de prijs Van 12.00 tot 14.30 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Nu elke zaterdag en zondag High Tea Van 14.30 tot 16.00 uur €17,50 p.p. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur luxe koudbuffet luxe warmbuffet WF luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten J 3 soepen I 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's leen 2e paasdag Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 49