Koninginnenach bands bekend Kerkdienst gehandicapten Zeeuwse Uitjes Theater versus poprock Groot Niet Te Vermijden Alarm in mijnen darm DINEREN voor BIJNA DE HALVE PRIJS! ALTIJD ACTUEEL: Vrijdag 13 maart Zaterdag 14 maart DEWEEKK Donderdag 12 maart Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag ■s-HEERENHOEK - De eer ste namen van de bands die gaan spelen op de jaarlijkse Koninginnenach te 's-Hee- renhoek zijn bekend. Op woensdag 29 april treden in ieder geval The Treble Shooters en de nieuwe swingende formatie Sister Act op. Sister Act is een nieuwe forma tie van Walcheren, rondom de twee zusjes van de familie Van de Ketterij. De band speelt on der andere covers van Anouk, The Braxtons, Billy Ocean, Tina Turner, Angie Stone, The Poin ter Sisters, Cece Peniston en nog veel en veel meer. Het front van de band wordt gevormd door de zussen Julia en Lisa Ja ne. Verder op toetsen: Peter Westerhuis, Drums: Johan Riet- jens, Gitaar Michael Coomans, Basgitaar: Chris Wagenmakers. The Treble Shooters is een rhythm and blues band die een veelvoud 'aan traditionele Ame rikaanse muziekstijlen ten ge hore brengt. Tijdens een optre den wordt moeiteloos omge schakeld van aanstekelijke 50- er jaren jump-blues naar dam pende shuffles en via Rock and Roll naar gitaar instrumentals. Eigen materiaal van de hand van Eugène den Hoed alsook zijn eigenzinnig gearrangeerde klassiekers wisselen elkaar in hoog tempo af. Klassiekers zijn onder meer van Howlin' Wolf, Chuck Berry, The Paladins, Luther Allison, Willie Dixon, Jimmy Reed, Lowell Fulson, Freddie King, Ray Char les en Lee Dorsey. The Treble Shooters hebben laten zien populaire gasten te zijn op Blues Roots Festivals- en rou tes. Zo speelden zij op festivals in Temeuzen, Bergen op Zoom, Dordrecht, Oosterhout, Breda en Utrecht en in diverse blues- en muziekcafés in het hele land. De Koninginnenach van 's- Heerenhoek is al sinds 2002 een geslaagd festival in de Gemeen te Borsele. Net zoals Klomp pop, het Bluesfestival Kwaden- damme en de Pastorale, hoopt de Koninginnenach een beetje te groeien en wederom te gaan genieten van de vele jaarlijkse gezellige bezoekers. Binnenkort zullen naast de act en de winnaar van 2nd Influenz de twee andere bands bekend worden gemaakt van het festi val. Het evenement is wederom op het kerkplein te 's-Heeren- hoek. Aanvang 20:00 uur. Infor matie en tickets via: www.s- heerenhoeksekoninginnen- ach.nl MIDDELBURG - In de Morgen ster aan de Adr. Lauwereysz- straat 6 in Middelburg is zondag 12 april, eerste Paasdag, weer een kerkdienst voor mensen met een verstandelijke handi cap en of een functiebeperking. Dit. wordt een speciale dienst omdat het dan precies 40 jaar is geleden dat er een begin werd gemaakt met deze diensten in het toenmalige Vijvervreugd. Mensen die tijdens de eerste dienst medewerking verleen den kunnen hieraan meewer ken. De eerste oefening van lie deren is donderdag 12 maart om 20.00 uur in De Morgenster. Het Echt Antwaarps teater, blijspel, Ons Dorpshuis Kruin- ingen, 20.00 uur. Theatergroep Apard tegen Bek Vol Tanden, theatersport, De Piek Vlissingen, 20.00 uur. Claudia de Breij, cabaret, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur. Niet voor de poes, komedie met Peter Lusse, Theater De Mythe Goes, 20.00 uur. Het Wisselend Toon Kwar tet, literair concert, De Zeeuwse Concertzaal Middelburg, 20.00 uur. John Propitius, orgelconcert, Sint Jacobskerk Vlissingen, 20.00 uur. Hooikoorts, regionale talen tenjacht, Café Tramzicht Dom burg, 20.00 uur. Jubileumconcert EMM, De Zandput Serooskerke (W), 20.00 uur. Ma, t/m ffq, en t/yn l april! Lees de actievoorwaarden op onze website! Boulevard - Vlissingen/ 0118 - 41 55 55 Pedro en Arlette Ventevogel www.restanrantwaterfront.nl KRUININGEN - Het Echt Ant waarps Teater staat vrijdag 13 maart met het blijspel Alarm in mijnen darmin Óns Dorpshuis in Kruiningen. Het gezelschap speelt al ruim twintig jaar blij spelen van Ruud de Ridder in plat Antwerps dialect. Theo en Maria Bertels staan klaar om aan hun vakantie naar Torre- mollinas te beginnen. Hun be reidwillige buurman zal hen naar 't vliegveld in Zaventem brengen, maar op het laatste moment krijgt Theo plots een galcrisis. Zeer tegen de zin van Maria blaast Theo de reis af en laat zich opnemen in het zie kenhuis. Daar maakt hij kennis met Jacob Kopferschmidt, een Antwerpse Jood die ook in het ziekenhuis vertoeft. Hij moet een kleine ingreep ondergaan bij dokter Feiristein die echter niet in het ziekenhuis aanwezig blijkt te zijn. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0113- 551552. FOTO: PR. Trouwdag met Trubbels, to neel, De Vergulde Baars Mid delburg, 20.00 uur. Toneelstuk Ex door De Zeeuwse Komedie, Vestzak99 Vlissingen, 20.15 uur. Kassys, theaterduo over opti misme, Podium 't Beest Goes, 20.30 uur. Face Tomorrow, Kismet en According To You, De Spot Middelburg, 21.00 uur. MIDDELBURG - Het Groot Niet Te Vermijden staat zater dag 14 maart en zondag 15 maart in de Stadsschouwburg Middelburg met de voorstelling Take Ten. De vijf heren hadden na hun 20-jarige jubileumshow nog lang geen zin om te stop pen en maakten vorig seizoen een nieuw theaterprogramma. Vanwege de bomvolle Mythe, komt het gezelschap dit seizoen naar de Stadsschouwburg, om ook de Walchenaren te trakte ren op hun muzikaliteit. Take Ten bevat herkenning, ver vreemding, parodies en heel veel muziek. Verder zijn er een kleine Mexicaan, een rioolbuis, een ontsnapte aap en een roze cowboy, wordt er schipbreuk geleden en maakt het publiek een ruimtereis. De tiende show van Het Groot met de toepasse lijke titel Take Ten is wederom een avondje genieten. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten: 0900- 3300033. FOTO: KAMERBEEK FOTOGRAFIE. Mosselrock live Demoda- gen, Heartbreakcafé Goes, Requiem van Mozart door het Bach Choir Orchestra, Sint Jacobskerk Vlissingen, 15.00 uur. Lammerentour, studenten van de Koningstheateracade mie, De Meiboom Krabbendij- ke, 20.00 uur. Het Groot Niet te Vermij den, theatershow, Stads schouwburg Middelburg, 20.00 uur. De Zeeuwse Vrouwen door Theaterproductiehuis Zee- landia, Dorpshuis Wemeldin- ge, 20.00 uur. Woensdag 11 maart 2009 - Pagina 32 Van donderdag 12 tot en met woensdag 18 maan Musica Cordis, meerstemmi ge vocalen 15e t/m de 20e eeuw, kerk 's-Heer Abtskerke, 20.00 uur. Raoul Bakker, cabaret/ klein kunst, Arsenaaltheater Vlissin gen. 20.15 uur/ VLISSINGEN - Tijdens komend Piekweekend staat vrijdag 13 maart om 20.00 uur Theater groep Apard op het programma. En zaterdag 14 maart om 21.00 uur de groep San Andreas met als supportact According to you. Apard speelt een thuiswedstrijd Theatersport tegen Bek Vol Tan den uit Bergen op Zoom. De teams dagen elkaar uit tot het spelen van scènes. Het wie, wat, waar en inhoud van de scène, be paalt het publiek. Een jury bepaald de winnaar. De po- prock/emo band uit Goes Accor ding To You kwam in juni 2008 met het album The Key To Our Broken Hearts, welke goed werd ontvangen. De emo-core herrie schoppers San Andreas uit Rot terdam toerde reeds door Enge land, Duitsland en The United States en bouwde vrij snel een stevige livereputatie op met een combinatie van emo, screamo en hardcore, www.depiek.nl. FOTO: ATY. programma wordt ieder uur herhaald Life the Movies (Herhaling) Hallo Europa Lijf Stijl Magazine de week Lijf Stijl Easy Topspeed Life#the Topspeed Make Magazine Cooking Movies/Hart (Herhaling) my gay (Herhaling) voor Muzjek Mijn reis is Top Kabelkrant Make my Day (Herhaling) Wonen in Zeeland Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Wonen in Easy Zeeland Cooking (Herhaling) (Herhaling) Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant

de Faam | 2009 | | pagina 48