Alexandra Markusse Uitvaart verzorging en haar Mercedes Artec Interim BV schaft Alfa MiTo aan E-Klasse 28 maart bü Van Oeveren-Vervaet Blankestijn levert Seat Ibiza aan Autoschadeteam Baarends IN BEDRIJF Onlangs schafte Alexandra Markusse een schitterende Mercedes 220 GDI rouwauto aan via Verkoopadviseur Frank Tramper van Van Oeveren-Ver- vaet in Goes. Hij is bijzonder en dynamisch, de Alfa MiTo en dat is ook de bedoeling van directeur Romeo Fornari van Artec interim BV... Op de Salon van Genève, waar ik vorige week was, aan schouwde de nieuwe E-Klasse van Mercedes het levenslicht. De flitsende Seat Ibiza ontbrak nog aan het wagenbestand van leenauto's bij Autoschadeteam Baarends aan de Scottweg in Goes. WWW.ZEEUWSAUTOJOURNAAL.IVL 11 MAART 2009 - PAGINA 13 Door Rob Strating troost en mag best wat extra worden verlicht. Om de auto mooi te houden heb ik hem een Preshield behandeling laten geven bij Henk Luteijn. Voor het transport van lege kisten en mijn da gelijkse werkzaamheden heb ik de beschikking over een Mercedes Vito die van alle gemakken is voorzien. Ik vind het wagenpark erg belangrijk." Alle zorg en aandacht Alexandra Markusse startte haar on derneming in 2001 nadat ze als lei dinggevende in de thuiszorg was ontslagen ten behoeve van een reor ganisatie. Ze hielp haar vader vaak in de koffiekamer van het crematorium in Middelburg en besloot toen een eigen uitvaartonderneming te begin nen. Een leegte vraagt om aandacht. Van uit die gedachte startte zij haar on derneming. Met de toewijding en het inlevingsvermogen dat daarvoor no dig is. Het resultaat spreekt uit haar goed gevulde agenda en de snelle realisa tie van haar droom: een toegankelij ke en inspirerende uitvaartwinkel. In de winkel worden verschillende mogelijkheden getoond om een uit vaart perfect te organiseren, kracht bij te zetten en met persoonlijke ele menten te kleuren. "Mijn opdracht is om mensen te hel pen in donkere tijden. De warmte en de persoonlijke aandacht die ik geef, werkt verrassend." aldus een gedre ven vakvrouw. Begrafenissen en crematies zijn din gen die bij het leven horen, logisch. Ik herinner me nog als de dag van gisteren dat ik parttime taxichauffeur was en dat we met een lange stoet zwarte Mercedessen achter de rouw auto aanreden. Zwarte gordijntjes voor de achterste zijruiten moesten voorkomen dat men zag wie daar zat...De meeste rouwauto's waren Amerikanen: Chevrolets en een en kele Cadillac. "Ik wilde absoluut geen Amerikaanse auto meer," vertelt Alexandra Mar kusse in haar uitvaartwinkel aan de Kreukelmarkt 16 in Goes. "Als er wat aan mankeerde, moest het onderdeel besteld worden bij een bedrijf in de Randstad en kon ik de auto dagen niet gebruiken. Ik heb voor een Mer cedes gekozen, omdat hij betrouw baar is, het onderhoud bij Van Oeve- ren-Vervaet gemakkelijk is en de auto met zijn Spaanse opbouw past bij het temperamentvolle karakter van mijn onderneming. Hij is in nachtzwart gespoten, evenals de Mercedes B-Klasse die als vaste volgwagen wordt ingezet. Mocht de vraag naar grote volgwagens zich voordoen, heb ik eveneens de be schikking over twee verlengde Mer cedessen E-Klasse die ook dezelfde kleur hebben. Onze nieuwe rouwauto is voorzien van een uitschuifbare laadvloer en er is een sfeervolle binnenverlichting aangebracht waardoor de boeketten goed uitkomen. Zo'n boeket geeft Artec Interim is een snelgroeiende uitzendorganisatie die behoort tot één van de drie grootste detacheer- ders van technisch personeel in Zee land met een in februari geopend fili aal in Bergen op Zoom. Kader Artec heeft binnen haar team ruime ervaring in het uitzenden en detache ren van technisch en technisch ad ministratief personeel, ook in het midden en hoog kader. Artec Interim werkt voor grote in dustriële ondernemingen en techni sche bedrijven uit het MKB in Zee land, de Randstad, Brabant en België in de metaal-, elektro-, installatie-, en bouwtechniek. De hoofdvestiging bevindt zich in Vlissingen met kanto ren in Goes en Bergen op Zoom. Alfa Mito De heer Fornari, directeur van Artec BV:"Elke filiaalmanager krijgt als be drijfsauto een Alfa MiTo. Ik vind het een auto met een dynamische uitstr aling die past bij ons bedrijf. Ik rijd al sinds mijn 18e Alfa en we zijn bij Melse professioneel en uitstekend geholpen!" Op de foto Patrick Kaijser, filiaalma nager Ralph van Sluis en Romeo Fornari De hele stand van Mercedes stond in het licht van de nieuwe E-Klasse se dan en van de bloedmooie Coupé. Met aangescherpt profiel, aparte dubbele koplampen en een bijzonde re heuppartij stond hij te stralen op de salon der salons. Hij groeide iets ten opzichte van zijn voorganger en is voorzien van alle mogelijke elek tronische assistenten. De motoren zijn spectaculair zuiniger geworden en geven veel minder CO2 uitstoot. Vijf benzinemotoren en vijf common- raildiesels zorgen voor adequate voortbeweging. Op zaterdag 28 maart is hij in de grote showroom van van Oeveren- Vervaet te bewonderen. "Jammer dat ons werk onzichtbaar is!" Ik vind dat zo'n schitterende slagzin en het klopt inderdaad. Directeur Peter Gelok: "Autoschade team Baarends is het meest innova tieve schadeherstelbedrijf van Zuid west Nederland. Schade herstellen is voor ons meer dan alleen vakkundig (onzichtbaar) wegwerken van scha de. We houden kwaliteit en zorg voor het milieu hoog in het vaandel: wij willen bijdragen aan een gezonde werk-en leefomgeving. Alle verzeke- rings- en leasemaatschappijen en re gionale dealerbedrijven behoren tot onze klantenkring." Seat Ibiza De onlangs aangeschafte Seat Ibiza komt van autobedrijf Blankestijn en maakt deel uit van een vloot van vijf tig leenauto's. Taco Blankestijn is een gedreven ondernemer die Seat in de loop van de jaren op de kaart heeft gezet. Seat is het sportieve merk van de grote Volkswagen- groep. De Belgische ex-Lamborghini designer Luc Donckerwolke drukte zijn stempel op het ontwerp van de nieuwe Seat Ibiza en dat mag er zijn! Hij deelt zijn platform met dat van de nieuwe Volkswagen Polo en de Skoda Fabia. De wielbasis nam met iets meer dan een centimeter toe, evenals de spoorbreedte. Met een lengte van 4.052 m, een breedte van 1.693 en een hoogte van 1.445 m is de Ibiza een forse auto geworden en dat toont hij ook. Het opvallend lijnen spel begint als een design-aorta on deraan de voorspoiler. Vooral de zij kant bevat concave en convexe vor men. De spannende heuplijn geeft hem samen met de dikke C-stijl een coupévorm. De relatief vlak liggende achterruit doet daar nog een schepje bovenop. Op de foto. overhandigt Taco Blanke stijn de sleutel aan receptioniste Mo- nika.

de Faam | 2009 | | pagina 37