Zevende Ladakh Festival Middelburg EH2333EIIL De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Veere Opening van sloeproeiseizoen Vermiste en gevonden dieren Determineren Ridder Rob wil Kat Jessie mensen om zich heen 14 VILLA'S OP EEN EIGEN EILAND dlmarsaki Woensdag 11 maart 2009 - Pagina 20 VEERE - De tweede Stortemelkrace is op zaterdagl4 maart. Teams uit heel Nederland openen dan het sloeproeiseizoen. Sloeproeiteam De Zeeuwse Deernen organiseert de race. Het te roeien parcours is langs de eilanden voor Veere. Burgemeester Rob van der Zwaag van Veere lost het startschot om 12.00 uur. De prijsuitreiking is vanaf 17.00 uur in de Roergangershut. door tara de vriend MIDDELBURG - De Dutch Foundation for Ladakhi Nuns houdt op 15 maart het zevende Ladakh Festival in Middelburg. Tijdens dit festival kunnen be zoekers kennismaken met het leven van Tibetaans Boeddhis tische nonnen in Ladakh, pra ten over reizen in Ladakh en het vrijwilligerswerk daar. La dakh is een afgelegen regio hoog in de Himalaya, in het noordwesten van India. De Ti betaanse arts en non Dr Tsering Palmo geeft tijdens het festival een lezing over gezondheid en geluk in boeddhistisch per spectief. Zij is bezig met haar tournee door Nederland. Ook worden er diverse presentaties gegeven. Zo laat Myra de Rooij, auteur van Vrouwen in Boed dha's Bergen en Het wind- paardhuis aan de hand van dia's zien hoe de nonnen in La dakh leven, Marlies Bosch ver telt over de geschiedenis van de Dutch Foundation for Ladakhi Nuns, Giny ten Brummelhuis verzorgt een kristallen klank-' schalen meditatie en Josephien Budei uit Nijmegen praat over hoe het is om daar als vrijwilli ger actief te zijn. Het festival is in het gebouw van Stichting Padma Zeeland aan de Verwe- rijstraat 51A in Middelburg van 11.00 tot 17.00 uur. MIDDELBURG - Bij Amivedi Walcheren zijn weer een aantal meldingen binnenge komen over vermiste en ge vonden dieren. Meer infor matie staat op: www.amive- di.nl. Vermist 20-1 Spike Rood/ witte ge castreerde kater 8 jaar chip - Glacisstraat Vlissingen. 20-2* Moosje Cypers rood - gecastreerde kater - 4 jaar - Mamixplein West-Souburg. 14-2*Moenkele lapje gesteri liseerde poes 12 jaar - Noordkerkepad Westkapel- le. 14-2* Mika - Zwart/witte ge castreerde kater - 2 jaar zwart bandje/naamkoker Van Dishoekstraat Vlissin gen. 20-2 *Andor - Noorse Boskat - Blauw/grijs/wit gec. kater, chip 12 jaar, Koestraat Mid delburg Andor heeft suiker ziekte en medicijnen nodig. VLISSINGEN - Voor ieder een die zich verder wilt ver diepen in de plantenwereld begint op 18 maart een cur sus planten determineren in het MEC in Vlissingen. De eerste avond wordt het ge bruik van de flora uitgelegd. Op 1 en 15 april gaan specia listen dieper inop mossen, varens en grassen. De cursus bestaat uit een praktisch ge deelte en een excursie en be gint om 19.30 uur. Aanmel den: 0118-627932 toekomstige baasje, is dat hij of zij weet, dat ik heel veel energie heb. Ik ben graag buiten; ik heb ruimte nodig. Ik ben absoluut allergisch voor verveling. Ik moet wat om poten hebben. Hier in mijn kamer heb ik het "Beste lezers van deze ru briek, ik hoop dat jullie mij nog kennen. Ik ben Jessie, de verlegen kat die laatst op het stoepje op de foto stond. Dier in 't Vizier door karin 0cké MIDDELBURG - "Het is maandagmiddag en ik zit in mijn kamer. Ik zit, op een plankje voor het raam van mijn deur, te wachten op de verslaggever van De Faam, want vanmiddag ben ik aan de beurt om mijn verhaal te doen. Ik ben Ridder Rob, een grote ex-kater van zes jaar oud. Geaaid Ik vind het zalig om geaaid en geknuffeld te worden. Het aller liefste word ik geborsteld. Man, wat is dat zalig! Dan ga ik op mijn rug of mijn zij liggen, zodat de borstel overal goed bij kan. Enne, na de borstelbeurt zie ik er dan ook weer geweldig uit. Graag buiten Wat ook belangrijk is voor mijn Ooit was ik een zwer ver en via een omweg ben ik hier in het asit terecht gekomen. Er wordt goed voor me gezorgd, maar toch is het tijd om weg te gaan. Ik ben dan ook zó blij dat het artikel dit keer over mij gaat. Lieve mensen: ik ben gek op mensen! Voordat ik uiteindelijk op de foto stond, had ik al heel wat kopjes gegeven en aan dacht gevraagd. Bovendien vond ik het allemaal ook wel spannend! Mensen dus; een ge weldig ras. Daar kan ik goed mee overweg. Met andere ka ters en poezen is dat niet echt het geval. Ik vecht niet met hen of zo, maar ik ben zo dominant aanwezig, dat ze vanzelf vetrek- ken. Ridder Rob heeft het in zijn kamer wel gezien en zoekt een nieuw huis. foto: karin ocké nu wel gezien; ik wil een heel huis en een tuin of een boeren erf of zo. Het lijkt me ook enig om op muizenjacht te gaan. Wie komt me halen? Ik woon aan de Oostperkweg 9 in Mid delburg. het Dierenasiel is be reikbaar via telefoonnummer: 0118-613579. Helaas is er na dat artikel niemand voor mij in het dierasiel komen kijken. Dat vond ik erg jammer. Zo'n beetje negen van de tien dieren die in deze rubriek staan, worden geplaatst. Ik had niet verwacht dat ik die ene van de tien zou zijn. Voorlopig ga ik nergens naar toe, dus ik ben be schikbaar..." Vrijstaand wonen op een eiland Ruimte, licht en vrijheid Stijlvol en karakteristiek ontwerp Royale woningen Ruime terrassen aan het water Uitzicht over het water en groen w Onderhoudsvriendelijk *4* Goed bereikbaar 0 Gunstig gelegen in Oost-Souburg

de Faam | 2009 | | pagina 20