landwiTTker Snel en vakkundig een nieuw plafond weststrate Come en Wiileke Bosschaart en duizende PLAFONDSHOW «Prten FLftMECa ALT!JD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Personalia Vijftig Patiëntenrechten Kinderkledingbeurs bij Hummelhonk Schoolvoetbal Walcherse dorpen tstgw Bezoek onze showroom of bel (0113) - 270000 De landwinkel is volledig vernieuwd en uitgebreid met nog meer smaakvolle producten!) Onze verbouwing is klaar Kom gezellig landwinkelen en let op de Actie week: 17 t/m 21 maart!!! En profiteer van 15% kassakorting op het hele assortiment! Voor de kinderen: kleurplaatwedstrijd t/m 10 jaar met als hoofdprijs: Berg-Trampoline t.w.v. €329,-!!! Haal de kleurplaat op in de winkel of download hem van de website en doe mee! (inleveren voor 4 april). Woensdag 11 maart 2009 - Pagina 19 Op de ban door marina meuers KOUDEKERKE - Duizen den Barbie's in de mooiste kleren. Overal waar je kijkt in Atelier Kathy in Koude- kerke zie je Barbie's, keurig uitgestald in prachtige do zen. En het populaire popje is deze week vijftig jaar ge worden. Tijd om eens langs te gaan bij Corrie en Willeke Bosschaart, moeder en dochter die samen de pop- penwinkel runnen. Dertig jaar geleden is bij Corrie het Barbie-virus begonnen. "Het kwam eigenlijk door mijn kinderen. Die wilden graag mo derne poppen met buigbare benen. Zo kwamen we bij de Barbie's van Mattel." Corrie ging de poppen verzamelen en bouwde door de jaren heen een behoorlijke collectie op. Inmid dels telt haar verzameling zo'n zesduizend Barbie's. "Het mooiste aan de verzameling vind ik dat je een heel goed beeld krijgt van de mode door de jaren heen. Ik heb Barbie's uit de jaren zestig die echt de rokjes en jasjes uit die tijd dra gen, maar ook Barbie's uit de jaren tachtig in een disco-out fit." Bijzonder zijn de Barbie's in echte Dior-kleding of wat te denken van de beroemde pop in een heus Ralph Lauren-pak- je. Door haar verzamelwoede kwam Corrie in contact met Naam: Corrie Bosschaart; geboren: 16-12-1946, ge huwd, vijf kinderen; Loop baan: werkt mee op het groenten- en fruitbedrijf, verkoop van Barbie's in Ate lier Kathy; hobby's: Barbie's. Naam: Willeke Bosschaart; geboren: 21-08-1980, ge huwd. Loopbaan: parttime medewerkster personeels zaken bij Delta, werkzaam in Atelier Kathy; hobbys: Bar bie's, weekendjes weg. Atelier Kathy is te vinden aan de Vlissingsestraat 24 in Koudekerke. Het aanbod bestaat onder andere uit Collector Barbie's, Tonner dolls, Gene dolls en Annette Himstedt dolls. Meer infor matie via de website www.atelier-kathy.nl. Barbie-frabrikant Mattel in Neurenberg en is ze de winkel in Koudekerke begonnen, Ate lier Kathy. Limited Editions Hier worden vooral de exclusie ve Barbie's verkocht, zoals de Tonner Dolls en de Limited Editions. Dochter Willeke helpt mee in de winkel en verzorgt de website, veel poppen worden via het internet aan klanten in Corrie en Willeke Bosschaart met twee van hun mooiste Barbie-exemplaren. Barbie viert op 9 maart haar vijftigste verjaardag. foto: marina meuers heel Europa verkocht. "We hebben veel klanten uit Duits land en Frankrijk die vooral tij dens de zomermaanden onze winkel bezoeken. Ook staan we regelmatig op beurzen waar wij wel één van de grootste collec ties hebben. Dit werk kun je ei genlijk alleen uitoefenen als je een echte liefhebber bent." Lingerie Haar eigen verzameling ligt keurig opgeborgen in dozen, al leen de exemplaren voor de verkoop, zijn in de winkel te zien, maar dat zijn er dan ook ruim over de duizend. "Mijn ei gen verzameling zet ik hier niet neer. Het zijn altijd juist mijn eigen Barbie's die mensen dan willen kopen en ik wil ze écht niet kwijt. De prachtigste pop pen vind ik dé Silkstone Bar bie's. Deze zijn wat zwaar der en dragen de mooiste lingerie." De beroemdste pop ter we reld wordt op 9 maart vijftig jaar. Barbie werd bedacht door een Amerikaanse za kenvrouw, wiens man top man was van Mattel. Het popje werd Barbie ge noemd, naar hun dochter Barbara. MIDDELBURG - Tijdens de meidactie over patiënten rechten kunnen zowel zorggebruikers en zorgver leners via www.klaverblad- zeeland.nl een vragenlijst invullen. Klaverblad Zee land en andere Zorgbelang- organisaties houden deze meidactie tot en met 8 maart. Minister Ab Klink van het Ministerie van VWS bereidt momenteel een nieuwe wet voor over pa tiëntenrechten. De uitkom sten van de meidactie wor den verwerkt tot een advies aan de minister. DOMBURG - Bij het Hum melhonk aan de Singel 8 in Domburg is weer een zo- merkinderkleding- en speel goedbeurs. Het is op vrijdag 27 maart van 19.00- 20.30 uur en op zaterdag 28 maart van 10.00-13.00 uur. Meer informatie: 0118-581814. WESTKAPELLE - Het schoolvoetbaltoernooi Dor pen op Walcheren in West- kapelle wordt op woensdag 1 en woensdag 8 april ge speeld. Dit jaar is er een re cordaantal teams en deelne mers die zich ingeschreven hebben. Beide dagen begint het om 12.45 uur. De Prijs uitreikingen worden verzorgd door Wet houder Wim van Tatenhove en Burgemeester Rob van der Zwaag. Alle deelnemers ontvangen een oorkonde en een presentje. [RflMECQ RftMECO RAMKOI PimKO PlfiMECO PlfW 'PiiAKO m 3MEC0 PtftMl TMICQ nim mco Rftóa Wrifmm RAMKO imtco mmco - HR '"'yra nmr* GOES - Plameco-plafonds zijn in honderd kleuren en varianten le verbaar. Voor elke stijl, voor elk in terieur een passend plafond met sierlijsten en/of verlichting naar wens. "Ons assortiment omvat een grote diversiteit van klassiek, mo dern of fantasievol", vertelt de heer Van Gilst. "Daarbij worden stem mingsvolle accenten gecreëerd door bijvoorbeeld het aanbrengen van aangepaste verlichting, geheel volgens de wensen van de klant. De klant heeft de keuze uit een mooi assortiment verlichting van functi onele verlichting tot sfeerverlichting of een combinatie van beide. Alles, uit één hand in 1 dag gerealiseerd. Bij het eindresultaat lijkt het of de gehele ruimte een metamorfose heeft ondergaan. "Onze kracht ligt zowel in het kwa liteitsproduct, als ook in de vakkun dige montage, terwijl de grote meubels gewoon kunnen blijven staan", aldus Benno van Gilst. Het unieke systeem van Plameco garandeert een glad en strak pla fond, met opmerkelijke voordelen; de plafonds zijn onderhoudsvrien- delijk, anti-statisch en brandveilig. Daarnaast ongevoelig voor warmte, droogte, koüde of vochtigheid. Kortom, ze vormen een ideale oplossing voor prachtige strakke plafonds in zowel de huis kamer, de keuken, de slaapkamer of badkamer. Ze zijn voor elke ruimte geschikt. En bijna alles is mogelijk: een mat decor, een struc tuur, hoogglans. Ja zelfs een "foto plafond" behoort tot de vele mogelijkheden. Plafonds Vrijdag 13 maart 14.00 - 18.00 uur Verlichting Zaterdag 14 maart 10.00 - 16.00 uur Tijdens déze speciale show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van dit unreke en beproefde plafondsysteemDe koffie staat klaart 4 Schone montage in één dag. 4 Voor elke interieunfljf. 4Zonder hakken en breken. 4 Verlichting naar wens. 4 De meubels kunnen blijven staan. 4 Uit één geheel op maat gemaakt j J Vakbedrijf van Gilst v.o.f. PLAFONDS Columbusweg 3 Goes (Industrieterrein De Poel II) www. plameco. nl 1982-2007 Wat dacht u van onze eigen geteelde appels en peren, verse en gesneden groenten, aardappels, uien enz. Boerderij zuivel hele en halve liter verpakking. Kwaliteits vlees van rund/varken en kip in kleine verpakking, en nu ook lamsvlees! Alles direct van de boerderij en zonder toevoegingen klaarge maakt. Streekproducten uit Zeeland en andere provincies o.a. waddenzout, terschellinger thee, cranberryproducten en nu ook wolvetcrèmes uit schapenwol gewonnen, van schapenboerderij "De Noordkroon" op Texel (handcrème, voetcrème enz.). Van het landwinkel-huismerk o.a. 8 soorten jams, honing en stroop (grote en kleine pot). Alle producten zijn zeer geschikt voor cadeau of relatiegeschenk. Landwinkel Weststrate Fam. Provoost Sandberglaan ÏO 4333 SB Middelburg Tel. 0118-640022 www .weststratelandwinkelnl Openingstijden Maandag gesloten Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 09.00-17.30 09.00-17.30 09.00-17.30 09.00-17.30 09.00-16.00

de Faam | 2009 | | pagina 19