LICHTGEVENDE ZITBLOKKEN ELAAR GEEN ZILVERLOOK COMMODE SIERAAD IN INTERIEUR dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL MEUBILAIR IN BUITENHOF DESIGN www.tmcwoonwinkels.nl Woensdag 4 maart 2009 - Pagina 54 Designer Chris Slutter gaf een eeuwenoud woonaccessoire, de meerarmige kandelaar, een verrassend nieuwe vorm. Hij maakte één van de vier armen wat langer, zodat die kaars verder uit het middelpunt komt te staan. Cindy Verhoeven van Spectrum: "Zo kun je elkaar bij een intiem diner-voor-twee altijd goed aankijken en heb je nooit een kaars hinderlijk in de weg staan. Je hebt dus wel sfeer aan tafel, maar geen sta-in-de-weg. Behalve praktisch is kan delaar Tromp ook erg mooi. Uitgevoerd in stoer zwart lak of in de vernikkelde luxe variant." Lichtgevende zitblokken Meteor geven binnen en buiten sfeer. Nu het weer gaat zomeren be gint onze buitenkamer, de tuin, de nodige aandacht te vragen. Behalve het groen en de bloe men speelt de laatste jaren ook het tuinmeubilair een belangrij ke rol. Burik&Burik heeft een groot aanbod in originele buitenmeubelen. Sfeerma kers zijn bijvoorbeeld de zitblokken Meteor Light, die een dubbele functie hebben: je kunt er op zitten en het zijn tegelijk verlich tingsobjecten, die op een mooie zomeravond de tuin ex tra sfeer geven. De blokken zijn van transparante kunststof en bespoten in diverse kleuren. Designer Arik Levy ontwierp ze in drie verschillende maten. Het mooie is dat de zitblokken voor binnen- en buitengebruik ge schikt zijn. Nieuw in de collectie van Palau is de bank Kylian. Voor het ontwerp tekende designer Edward van Vliet. Kylian is bekleed met vervilte wollen stof in verschillende kleuren. Rolf Voorhuis van Palau: "De honderd procent wollen stof is van Kvadrat. De zitting is doorgestikt, wat de bank een jonge uitstraling geeft. Er zitten gebogen chromen poten onder die het geheel sierlijk maken, maar toch veel stevigheid geven. Kindproof dus en daardoor een prima bank voor gezinnen." Wordt geleverd in 2,5-, 3- en 3,5-zits en als fauteuil. De losse kussens maken Kylian extra comfortabel. In het televisieprogramma Buitenhof dat elke zondag op Nederland 1 uitgezon den wordt, is behalve veel te beluisteren ook het no dige te zien. Gasten en pre sentatoren zitten namelijk dit seizoen op de beroem de stoel The Lily die geldt als één van de mooiste ontwerpen van de Deense designer Arne Jacobsen. Tafel Corian waar aan de Buitenhofsprekers hun dis cussies voeren is van in dustrieel ontwerper Tord Boontje. Metaalinvloeden spelen nog steeds een rol in het moderne interieur. Groothandel Eichholtz voert al jaren met succes zilver- en goudkleurige kleinmeu- belen en accessoires in de collectie. "Kennelijk heb ben we een trend gezet", zegt Rick de Bmin van Eichholtz. Om te onderstrepen dat vooral de zilver- look nog steeds populair is, wijst hij op de nieuwe aanwinst in de collectie: de commode Extra Vagan- za. Het elegante ladenkastje in koloniale stijl bevat drie royale laden. De Bruin: "De commode is in principe uit hout vervaardigd, maar met metaal be legd krijgt het kastje een uitstraling van oud zilver. Het metaal is volgens een speciaal procédé behan deld waardoor het niet verkleurd. Zo'n meubel is een sieraad in elk interieur." Kruiningen Zandweg 1b (0113) 38 26 26 De juiste zit! Bij Zenz is het misschien moeilijk kiezen, want we hebben zoveel fauteuils... Maar, we maken het gemakkelijk om goed te zitten. Voor iedereen een passende fauteuil. Kent u onze thuisservice al? Wij halen u op of komen met de fauteuils aan huis. Makkelijker kan toch niet? Wij staan voor maatwerk in advies en maatwerk in meubelen. 4 verschillende stijlen: klassiek, modern, eigentijds en lifestyle. En voor een optimaal resultaat

de Faam | 2009 | | pagina 54