VAN DE i INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN VEERE 2l INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VASTSTELLING STRAATNAAM Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het toekennen van de naam Mozartweg aan de nog aan te leggen weg die begint onder de Havenpoortweg en vanaf daar door loopt tot de Poproute. Het besluit met tekeningen ligt voor iedereen gedurende zes weken, van 4 maart tot en met 14 april 2009, ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Daar kan men desgewenst te gen betaling ook een kopie verkrijgen. Indien u het niet eens bent met dit be sluit, kunt u ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Indien u bij ons een bezwaarschrift heeft ingediend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op gronavan artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. In het geval u gebruik maakt van de mogelijkheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan de Voorzie ningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een derge lijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt 145 voor natuurlijke personen en 288 voor andere dan natuurlijke personen. REGULERING PARKEERTERREIN JODENGANG Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend het parkeren op het parkeerterrein tussen Joden- gang 50 en 36 te reguleren. Daarvoor worden de volgende maatregelen genomen: a. Overeenkomstig het aantal aanvra gen worden parkeerplaatsen uitslui tend bestemd voor houders van een daan/oor bestemde vergunning. b. Op de resterende parkeerplaatsen mag uitsluitend worden geparkeerd met een parkeerschijf met een maxi- mumparkeertijd van twee uur, of met een daarvoor bestemde onthef fing. Deze regeling geldt van maan dag tot en met zaterdag, dagelijks van 9.00 tot 18.00 uur. Inzage Het besluit ligt tot en met 15 april 2009 elke werkdag tijdens kantooru ren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer J.W. Lievense, tele foonnummer (0118) 67 52 91 Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken, van 5 maart tot en met 15 april 2009, een bezwaarschrift indie nen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een om schrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Belanghebbende U bent belanghebbende als uw be lang rechtstreeks bij een besluit is be trokken (artikel 1:2 van de Algemene wet bestuursrecht). Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen ande ren. Daarvan is bijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe om geving van de wea waarop een be sluit betrekking heeft. Bij een willekeu rige verkeersdeelnemer is dat onder scheid onvoldoende aanwezig. Een belanghebbende die redelijker wijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (arti kel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tij delijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningen rechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt 145 voor natuurlijke personen en 288 voor rechtsperso nen. VERLEENDE KAPVERGUNNING De volgende kapvergunning is ver leend: - Noordweg rondom sport complex 'De Brigge', 7 acers, 2 populieren en 1 es. De vergunning ligt met ingang van 11 maart tot en met 9 april 2009 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de da tum van verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Het besluit is verzonden op 25 februa ri 2009. De bezwarentermijn loopt van 26 februari tot en met 9 april 2009. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Ampère weg 42: aanbrengen re clame. - Benensonstraat 12: plaatsen tuin huis met veranda. - Bogardstraat 5: uitbreiden woning met dakopbouw. - Gerrit van der Veenstraat 20: uitbreiden woning. - Het Zwin 1aanbrengen 2 logo's. - Hoogaars 3, Amemuiden: bouw woning. - Jazz route 48: bouw garage/ber- 9in9-. - Koninginnelaan 36: plaatsen dak kapel. - Markt 61 -63: aanbrengen reclame. - Verwerijstraat 19: uitbreiden wo ning. - Vlasmarkt 42-46: opnieuw inde len interieur en aanbrengen dakka pel. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden in gediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden in gezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen ding): - Abdij 6: vernieuwen glas-in-lood-ra- men (25-2). - Bereklauwerf 11Amemui den: uitbreiden woning (23-2). - Generaal Eisenhoweriaan 48: uitbreiden woning (25-2). - Griffioenpad, volkstuincom plex: plaatsen schuurtje (23-2). - Keetenstraat 4: voldoet aan brand veiligheidsvoorschriften (24-2). - Kinderdijk 68-70: aanbrengen on dersteuningsconstructies kelder (19-2). - Kromme Weele 7: vervangen hou ten schutting door tuinmuur (19-2). - Markt 43: interne sloopwerkzaam heden (23-2). 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERZOEK OM (BINNENPLANSE) VRUSTELUNG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om een vrijstelling van de voorschriften van het ter plaatse vige rende bestemmingsplan "Bui tengebied Middelburg" is ingeko- men om een deel van de bestaande schuur aan de Wilgenhoekweg 37 te Sint Laurens, te gebruiken als re creatiewoning. Het college is voornemens om vrijstel ling te verlenen van het bestemmings plan met gebruikmaking van de daar toe in het bestemmingsplan opgeno men mogelijkheid. In verband hiermee ligt het ontwerp besluit gedurende twee weken, van 6 maart tot en met 19 maart 2009, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte. Gedurende deze periode kunnen be langhebbenden schriftelijk bedenkin gen tegen het verlenen van de ae- •ezwaarschrift indienen bij burae- vraagde vrijstelling indienen bij net - Mortiereboulevard 38: bouw casco winkelgebouw (19-2). - Mortiereboulevard 40: bouw casco winkelgebouw (19-2). - Mortiereboulevard 42: bouw casco winkelgebouw (19-2). - Mosselkreekstraat 1voldoet aan brandveiligheidsvoorschriften (24-2). - Schoutstraat 5: aanbrengen gevel reclame (19-2). - SchuttershoiF 12 en 14, Ame muiden: samenvoegen 2 woningen naar 1 woning (23-2). - Simon van Beaumontstraat 14: toevoegen gevelkozijn achtergevel woning (23-2). - Vfissingsestraat 50: intern verbou wen winkel met opslagruimte en bo venwoning en maken dakterras (23- - Vlissingsestraat 50: ged. sloop binnenwanden (19-2). - Voltaweg 27A: aanbrengen extra loopdeur t!b.v. kantoorgedeelte loods (23-2). - Wijdaustraat 1vergroten badka mer (23-2). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenvergun ningen zijn verleend: - Lange Delft 127: geheel verande ren voorgevelpui. - Vismarkt 6: vervangen 2 onderra- men door identieke ramen. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 5 maart tot en met 15 april 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het. Des gewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 6 maart tot en met 16 april 2009 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VERZOEK OM (BINNENPLANSE) ONTHEFFINGEN EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is in gekomen ten behoeve van Bellink- straat 32: plaatsen dakterras. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan het ter plaatse vigerende bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht". Het college is voornemens om onthef fingen te verlenen van het bestem mingsplan met gebruikmaking van de van cle daartoe in het bestemmings plan opgenomen mogelijkheid. In ver- iand hiermee ligt het bouwplan gedu rende twee weken, van 5 maart tot en met 18 maart 2009, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Gedurende deze periode kan een ieder mondeling of schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de voor genomen ontheffingen kenbaar ma ken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118)67 52 27. Kqk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagina's elders in deze Faam, www.middeixjrg.nJ en Maximaal Teletekst pagina 830. VERLEENDE ONTHEFFING Westkapelle - Wij hebben besloten om, met toe passing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing te ver lenen in het bestemmingsplan 'Kom Westkapelle' voor: Beroep aan huis in de vorm van een cadeau- en inpak- service Eva Besnyostraat 12. Tegen het voornemen tot het verlenen van ontheffing zijn geen zienswijzen ingediend, waarvan bij deze, op grond van artikel 3:1 8, lid 4, van de Algemene wet bestuursrecht, medede ling is gedaan. Het besluit ligt ter inzage van de dag na de onderstaande datum van publi catie en eindigt op 15 april 2009. Tegen het besluit kan door een belang ende binnen 6 weken vanaf ae dag na die waarop het besluit ter inza ge is gelegd, d.w.z. vanaf de tweede dag na de onderstaande datum van publicatie, beroep worden ingesteld bij de rechtbank, sector Bestuursrecht, ostbus 5015, 4330 KA te Middel burg. In het beroepschrift moet in elk geval worden vermeld naam, adres, ae dagtekening, een omschrijving van de beslissing waartegen het bezwaar is gericht en de redenen waarom be roep wordt ingesteld. Het beroep schrift moet ondertekend worden, voor het in behandeling nemen van een be roepschrift moet u griffierecht betalen. Het besluit tot het verlenen van de ont heffing treedt in werking m.i.v. de 7e week na de dag van bekendmaking. Ook al dient u een beroepschrift in, dan mag toch van de verleende ont heffing gebruik worden gemaakt. Als u dat wilt voorkomen, dan kunt u ook een voorlopige voorziening aanvra gen bij de voorzieningenrechter van ae rechtbank. Voor meer informatie belt u met de griffie van de rechtbank, tel. (0118) 677 000. Als u gedurende de beroepstermijn m.b.t. de verleende ontheffing een verzoek om voorlopige voorziening indient, wordt de werking van de ontheffing opgeschort totdat op dat verzoek is beslist. VRUSTELUNGSPROCEDURE Wij maken bekend van plan te zijn met toepassing van ex artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Buitengebied Veere 1999 voor het realiseren van de plan nen tot uitbreiding van de volgende minicamping: Westkapelle - Minicamping "De Vuurtoren" van L. Cijsouw en L. Cijsouw- Gabriëlse, Prelaatweg 1; De plannen voldoen aan de vereisten zoals gesteld in de kadernota klein schalig kamperen en voorzien in het aanleggen van maximaal 10 extra standplaatsen met voorzieningen. De plannen tot uitbreiding passen in de 3e herziening van het bestemmings plan buitengebied dat inmiddels is goedgekeurd door GS. Dit bestem mingsplan dient samen met de kader nota kleinschalig kamperen als ruimte lijke onderbouwing voor de vrijstelling voor de uitbreiding van de minicam- pings. Van 5 maart t/m 16 april 2009 lig gen voor iedereen het ontwerp van het vrijstellingsbesluit met de ruimtelijke onderbouwing ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk of mondeling zijn of haar zienswijze over het ontwerpbesluit kenbaar ma ken bij het college. Voor het geven van een mondelinge zienswijze wordt u verzocht vooraf een afspraak te ma ken met de behandelend ambtenaar, telefoon (0118) 555 219. AANVRAAG MONUMENTEN VERGUNNING Er is een aanvraag binnengekomen om vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 voor: Oostkapelle - het intern verbouwen van "Huize Mo lenwijk" Molenweg 36; De aanvraag ligt van 5 t/m 18 maart 2009 voor iedereen ter inzage. Tij dens deze periode kunt u schriftelijke zienswijzen over het plan indienen bij het college. AANLEG/BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN {bekendmaking ingevolge arti kel 41 Woningwet) Aagtekerke - het oprichten van een 2e verdieping op een hotel Burg. Bosselaarstraat 14; Domburg - het oprichten van een vrijstaande wo ning met zomerwoning Aanloop 53; 2e fase) et oprichten van een zomerhuis Jhr. de Casembrootplein 5; Koudekerke - het wijzigen van een vergunning voor het veranderen appartementen gebouw Tramstraat 2a t/m 2f; Lees verder op pagina 45

de Faam | 2009 | | pagina 44