Van harte gefeliciteerd Open dag GROENENDIJK VLOEREN BEDANKT Meulmeester Fysiotherapie Training gefeliciteerdl 4 w- Timmermanstraat 30 Zoutelande Tel. 0118-563111 info@groenendijkvloeren.nl - www.groenendijkvloeren.nl Timmer- Metsel- Tegel- en Schilderbedrijf Jan Campertstraat 11 4361 DD Westkapelle 06-12584287 Erkend Installatiebedrijf 7 maart 2009 van I 1:00 - 15:00 Abeelseweg 27 te Middelburg Test uw fitheid en balans, win een trainingsschema, sportmassage of (sport)fysiotherapeutisch consult Abeelseweg 27 Middelburg T. 0118 - 616161 www.fysiotherapiezeeland.nl sanitair, centrale verwarming, gas, water, dakbedekking, loodgieterswerk en zinkwerk. Jan Vaderstraat 7,4365 8H Meliskerke U V Telef°on O' 18-56 13 98 Fax 0118-56 62 14 Vïflr info@installatiebedrijfmeulmeester.nl www.installatiebedrijfmeulmeester.nl vfee/ Stationstraat 2-4, 4331 JB Middelburg, tel.(0118) 615151, RISICOBEHEER www.don-risicobeheer.nl Thuis in... Hypotheken - Verzekeringen - Pensioenen Wij nodigen u van harte uit een kijkje te komen nemen in het nieuwe pand. Doorloop de "fitnessstraat" waarin u uw Body Mass Index, vetpercentage en balans kan laten bepalen om een indruk te krijgen van uw fitheid. Lous Wondergem (voormalig Koole Sport) zal u advies geven over zolen, schoenen en braces. Middels een computer gestuurde RS-Scan kan hij uw actieve voet afdruk bepalen. Daarnaast maakt u kans op een (sport)fysiotherapeutisch consult, een sportmassage of een trainingsschema.Voor elk kind is er een kleine at tentie. Het bedrijf bestaat uit een praktijk voor fysiotherapie, manuele therapie en een sporttak die geschoold en er varen is op het gebied van sportfysiotherapie en trai ning. Daarnaast verzorgt de praktijk regelmatig lezingen en clinics. De kwaliteit wordt gewaarborgd dankzij alle mede werkers die ingeschreven staan in het centraal kwali- teitsregister en er wordt gewerkt volgens de laatste wetenschappelijke richtlijnen en meet instrumenten. Vanaf april zal Fysiotherapie Training starten met kleine oefengroepen (6-8 pers.). De deelnemers kun nen rekenen op individuele aandacht. De instap is laag drempelig dankzij een indeling op verschillende niveaus. De begeleiding wordt verzorgd door Anton Engels. Hij heeft naast zijn werk in de praktijk ervaring opgedaan als fysiotherapeut in de (top)sport. Als enige geregi streerde sportfysiotherapeut in Walcheren, wil hij samen met zijn vrouw Anjolie Wisse sporters begelei den in hun sportieve mogelijkheden. Volgens de visie van de praktijk werkt de patiënt met de therapeut samen bij de behandeling en begeleiding samen. Dit geeft duidelijkheid aan de patiënt en de begeleider. ledereen, jong en oud, is welkom kennis te maken met onze eigen werkwijze! Naast deze nieuwe locatie blijft de praktijkruimte aan de Seissingel in gebruik. Hier is collega André Konijn, gespecialiseerd in de oudere patiënt en degene met chronische aan doeningen, werkzaam. Ook is hij een aantal uren werk zaam aan de Abeelseweg. Betreffende de fysiotherapie heeft de praktijk contracten met alle ziektekostenver zekeraars. Een verwijzing van de huisarts is niet nodig. Bij de intake bekijken we samen of het raadzaam is uw huisarts te consulteren. Wij werken niet met wachtlijsten, ledereen krijgt snel een afspraak. Meer informatie is te vinden op de site www.fysiotherapiezeeland.nl of u kunt contact opne men via praktijkengels@zeelandnet.nl

de Faam | 2009 | | pagina 38