A 1 1 3 ieuwbouw Klimopschool en het Springtij is klaar Iwaarden Schilders dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL De Faam Woensdag 4 maart 2009 - Pagina 32 BOUWBEDR J F BOUWEN OP VERTROUWEN Bouwbedrijf van de Linde feliciteert de Klimopschool, het Springtij én derden met de nagenoeg totaal vernieuwde eigen en gezamenlijke onderkomens. Voor beide scholen bouwden wij nieuwe vleugels met lokalen en daarnaast realiseerden wij twee nieuwe sportzalen met kleedruimtes en een gemeenschappelijk kookiokaal. Wij wensen het onderwijzend personeel, de leerlingen en overige gebruikers veel geluk in hun nieuwe huisvestingen. Daarnaast bedanken wij het schoolbestuur voor het in ons gestelde vertrouwen. Het team van Bouwbedrijf van de Linde Door Msrlna Mêljers MIDDELBURG - Na vl§r jaar bouwplannen maken en deie vervolgens realiseren, Is het nu zever Be nleuw= bouw van de Kllmepseheel en het Springtij aan de Gre= vellngenstraat In Middelburg wordt vandaag (4 maart) officieel geepend.Voerafjpand aan de bouwplannen heb ben de schelen eerst uitgebreid onderzocht of en op welk gebied zij elkaar aan konden vullen. Be Klimop- scheel, die speciaal en voortgezet enderwijs biedt aan zeer moeilijk lerende kinderen, en het Springtij, gericht op speciaal basisonderwijs, bleken Inderdaad op bepaalde vlaW<en elkaar te overlappen, Be kennis en vaardigheden die de belde schoolteams nu gezamenlijk In huls hebben, werden vanaf nu met elkaar gedeeld. Peter Ujnst, directeur van de Klimopschool, ziet zeer zeker de voordelen van de nieuwbouw en de hieruit voortvloeiende samenwerking, "De ondergrens van het speciaal basisonderwijs (sbo) en de bovengrens van het onderwijs aan zeer moeilijk lerende kinderen (zmlk) ©verlappen elkaar, Het sbo richt zich wat meer op de leervakken en het zmlk biedt een groot aantal praktijk vakken, dus samenwerking op dit gebied is zeker interessant." Na de nieuwbouw beschikt het Springtij over drie nieuwe leslokalen, een handvaardigheidlokaal, een ©rthotheek en een spreekkamer: De klimopschool heeft, naast een aan tal opgeknapte lokalen, ook een nieuwe ruimte voor kin dertherapie, "Voor gemeenschappelijk gebruik hebben we een aula, een restaurantkeuken en een dubbele gym zaal gebouwd. De samenwerking heelt al concreet in houd gekregen doordat belde scholen gebruik maken van het speciaal ontwikkelde gymprogramma," Voor de feestelijke opening hebben alle leerlingen ge werkt aan een kunstproject onder leiding van een kun stenares, Vandaag is er vanaf 10.00 open huis in Middelburg, Beide schelen zijn volledig te bezichtigen, Om 12,00 wordt de nieuwbouw officieel geopend door de Middelburgse wethouder van onderwijs, Huub van Klinken, Vernieuwende denken VLISSINGEN - Inzicht, zelfver trouwen, eigenwaarde, je eigen karacht ontdekken en grenzen stellen zijn de kernwoorden bij de cursus: de kracht van het ver nieuwende denken. Deze cursus van acht lessen begint op woensdagavond 11 maart in Vlissingen. Informatie via Greet Veneman, tel. 0118-462661. School voor zelfvertrouwen MIDDELBURG - De School voor Zelfvertrouwen begint op 14 maart in Middelburg met trai ningen in het leren bouwen aan je zelfvertrouwen. Op www.schoolvoorzelfvertrou- wènril Ervoor iëdereengrayish# werkboek Zelfvertrouwen te downloaden. Meer informatie: 06-18499752. Bouwen in tijd van crisis MIDDELBURG - In hotel Ame- ville, Buitenruststraat 33 in Mid delburg is op donderdag 12 maart van 11.30-14.00 uur een minisymposium: Bouwen in tijd van crisis en krimp. De kosten bedragen 25 euro. Informatie en aanmelding, tot 11 maart, via 06-51258139." oornRrmu mo ta lab ri9 Iflbnag Chinese massage MIDDELBURG -Deze maand geeft het Chinees Gezondheids- Centrum Rep Lentze een workshop Chinese Massage (Tui Na). De workshop begint op 6 maait, bestaat uit 6 dagdelen en is gepland op vrijdagavonden en zondagen. Informatie via M. Rep, tel. 0118-636054. Ruimtevaartexpositie MIDDELBURG - In de Klove niersdoelen in Middelburg is de ze maand op elke woensdag en zondag van 14.00-17.00 uur een ruimtevaarttentoonstelling te bezichtigen. Deze tentoonstel ling is georganiseerd door volks sterrenwacht Philippus Lansber gen. Er zijn doorlopend presen- talies. Toegang: gratis Workshops in 't Meandertje MIDDELBURG - In 't Meander tje, Meanderlaan 326 in Middel burg zijn op dinsdag 11 maart van 19,00-21.30 uur verschillen de workshops: eierschaal mo zaïek, scrapboek met sjablonen en fimohanger. De kosten be dragen 5 euro voor de hele avond, exclusief materiaalkos ten. Informatie: 0118-593583. Workshops Chang Qing VLISSINGEN - Deze maand geeft Chang Qing, de school voor Chi nese bewegingsleer, de volgende workshops: zondag 8 en 15 maait van 10.00-12.00 uur: verdedi gingselementen in de Taiji; de kosten bedragen 40 euro. Zater dag 14 en 28 maart van 10.00 - 12.00 uur: zelfmassage en acu- pressuun de kosten bedragen 40 euro. Aanmelden via 0118- 416964. Planten determineren VLSISSINGEN - In het MEC, Ko renbloemlaan 5 in Vlissingen, wordt in maart en april de cursus planten determineren gegeven. Op woensdag 18 maait om 19.30 uur is een algemene avond. Ver volg op 1 en 15 april. Aanmelden via Dingeman Steijn, tel. 0118- 627932. Fotografische technieken MIDDELBURG - De Gomdruk basiscursus monochroom is in het weekend van 14 en 15 maart bij Polychrome, Prins Hendrik straat 35-37 in Middelburg. De ki.sieft rnl(»i- 'i inaiMROTM 9D19VOfl9DinnS£ matie en aanmelding via tel. 0118-642899 Workshop Talaminikeukens MIDDELBURG - Boltaaitjes vul len, afsmeren en bekleden met marsepein; deze workshop is vanavond, woensdag 4 maait van 19.00-21.30 uur. Locatie: Herculesweg 42 in Middelburg. De kosten bedragen 25 euro. Re serveren via workshops@talami- nikeukens.nl Bijbelboek Openbaringen WEST-SOUBURG - In de Ad ventkerk, Kerklaan 19 in West- Souburg zijn op zaterdag 14 en 28 maart lezingen over het Bijbel boek Openbaringen. Vervolg op 25 april en 23 mei. Aanmelden via dhr. Bet ram, tel. 0118-460617. gewoon waar keY kan, m schilders glaszetters stukadoors behangers Dorpsstraat 33 - Krabbendijke - tel. 0113 - 50 14 75 wvvvv.ivvaardenschilders.nl Cursussen, workshops, lezingen...enzo DOOR KARIN OCKÉ

de Faam | 2009 | | pagina 32