Puzzel voor kaarten Messiah Brain ZOEKT KAPPERS IN VLISSINGEN, Wash GOES EN MIDDELBURG! WAAROM BRAINWASHP NUVEMA Verkoopadviseur(m/v) De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Powered by Q JobTrack.nl Ben jij en heb je interesse in een jeuke baan? Reageer dan snel en stuur je CV per post naar: BrainWash Kappers, Vughterweg 47-0, 5211 CK, 's Hertogenbosch of mail naar: jobs@brainwash-kappers.nl Werken bij een winnaar, wij zijn de snelst groeiende kappersketen met nu al bijna 50 salons in Nederland en België Maak carrière binnen een organisatie met volop doorgroeimogelijkheden Word een nog betere kapper/kapster door regelmatige professionele trainingen BrainWash heeft een eigen trainingscentrum en vaktrainers Leuke collega's en altijd een drukke salon Deelname aan wedstrijden en shows N.V Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij In een prettige werksfeer een uitstekend salaris verdienen! LiliI Woensdag 25 februari 2009 - Pagina 38 Puzzel mee! VLISSINGEN - Voor de 10e keer een uitvoering van de Messiah from Scratch in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Dat wordt ge vierd met een feestelijke uitvoering op de zater dagavond 7 maart en een vrolijk jubileumfeest op de vrijdagavond vooraf gaand. Lezers van De Faam kunnen acht vrij kaarten winnen door de goede oplossing van de puzzel in te sturen. Op zaterdagavond is er een prachtige uitvoering van de Messiah die op diezelfde dag -inmiddels traditie- 'from scratch' geoefend is door koor en orkest bestaande uit ruim 200 amateur-zangers en 40 ins trumentalisten. Ook dit jaar weer onder de enthousiasme rende leiding van topdirigent Jules van Hessen. Koor en orkest worden bijge staan door fantastische be roepssolisten als Lisette Em- mink, Linde Schinkel, Jaap Roos, Marten Smeding, Bram de Wolf en Martijn Kooiman. Maar ook amateur-solisten van zeer hoog niveau waaronder de Zeeuwse Peter Wondergem, Marja de Waard, Nel van den Broeke en Lonne van Liere- Smit. Aanvang beide concerten is 19.30 uur. Meer informatie; www.sintja- cobskerk.nl (kijken op 'scratch- pagina') Toegangsprijs is 7,50 euro voor de vrijdagavond, 10 euro voor de zaterdagavond en 15 euro voor beide avonden samen (bij twee betalende ouders mogen de kinderen beneden de 15 jaar gratis mee!). Kaarten zijn te koop bij de Tou rist Shop in Middelburg, boek handel 't Spui in Vlissingen en de Primerawinkels in Middel burg, Vlissingen en Oost-Sou burg. Uw puzzeloplossing kunt u stu ren aan: red.faam@whm.wege- ner.nl of via de post aan: redac tie De Faam, Fruitlaan 4C, 4462 EP Goes. snor persoon lijk vnw. groot moeder wandel weg graan- afval vis pijl tuin haag geest drift land bouw werktuig T 9 zoog dier af keer 3 helend smeersel laman- tijn wrang T 7 familielid soort muziek soort visnet tuin kamer vreemde munt nietig omslag doek T kolen emmer grote water vlakte gil 5 lijk- vaas judo- mat T herfst bloem tegen welpen leidster salon held opening in kle dingstuk 1 10 2 T 4 insect oude vocht maat dwaas citroen- kruid binnen lid woord verzoek T wiskun dig getal voeg woord rivier in Italië partici patie T 6 T hel steun paal 8 Puzzelland 1 23456789 10 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmark immA opetun Nuvema Uitvaartverzekeringen is een bloeiende organisatie en richt zich op de verkoop van uitvaartverzekeringen. Nuvema is bijna 60 jaar actief als uitvaartverzekeraar op de Nederlandse markt. Als eigenzinnige en ambitieuze marktspeler heeft Nuvema de afgelopen jaren een grote groei gerealiseerd. Bij Nuvema zijn ruim 75 adviseurs werkzaam in de buitendienst. De adviseurs werken nauw samen met de plaatselijke uitvaartonder nemer of uitvaartvereniging. Nuvema is continue op zoek naar goede mensen. Door de grote groei is Nuvema op zoek naar meerdere kandidaten voor de functie van: De functie Het verkopen van uitvaartverzekeringen aan nieuwe relaties. U bezoekt hen thuis, meestal 's middags en 's avonds. U maakt uw eigen afspraken en deelt dus zelf uw agenda in. U heeft dus veel vrijheid en kunt hier mee omgaan. U bent een pionier en bent gewend om met targets om te gaan. Targets zijn voor u niet bedreigend maar een uitdaging! Maar wij laten u niet zwemmen. Integendeel! Bij alles wat u onderneemt staan wij u met raad en daad terzijde. Een intensief trainingsprogramma maakt deel uit van de opleiding. Kandidaten voor deze functie herkennen zich in het volgende profiel: - Opleiding op MBO-niveau. - In bezit van rijbewijs B en eigen auto. - Goede communicatieve eigenschappen, commercieel gevoel en doorzettingsvermogen. NUVEMA biedt u: - Een uitstekende functie (parttime of fulltime) met vrijheid en volop ruimte voor eigen initiatief. - Salarisindicatie 35.000,- tot 40.000,- mogelijk. - Een auto- en onkostenvergoeding. Uw reactie: Herkent u zich in dit profiel, dan kunt u uw motivatie-brief en CV binnen 14 dagen sturen naar: NUVEMA NV, t.a.v. dhr. L. Huijbregts, Postbus 6, 3740 AA Baarn. email: sollicitatie@nuvema.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie Voor meer informatie: WWW.NUVEMA.NL wordt niet op prijs gesteld. wlfed,naarde werkzaamheden? f

de Faam | 2009 | | pagina 62