Belevenissen in hotel Atlantico r Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Y Zeeuwse Vrouwen in Goes Iets te vieren? Geïmproviseerde Jazz van Ray Anderson en kwintet Sway A 12,50 m ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zondag 1 maart Dinsdag 3 maart Woensdag 4 maart Exposities en tentoonstellingen De Lammerenburcht ZATERDAG 28 februari DANSEN m.m.v. Franky's Combo Entree 6,- Verwacht ZATERDAG 28 maart Zuidbeekseweg - Vlissingen Inl. 0118-47 47 16 of kijk op www.lammerenburcht.nl Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in €21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 J Önieafal 'KoucU&cifóe Oriental Garden bestaat 12 jaar! Onbeperkt Wokken All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu ertheim voor de Grap LLlll De Faam Dré Didderiëns, Muziekfilm, Theater De Wegwijzer in Nieuw- en Sint Joosland, 20.30 uur. Roosbeef, alternatieve pop, singer/songwriter, De Piek Vliss- ingen, 21.00 uur. Freak Folk, Folkfestival, De Spot Middelburg, 20.00 uur Theatergroep Kwatta, 6+ voorstelling De Rode Prinses, Stadsschouwburg in Middel burg, 14.00 uur. Lunchconcert opera en piano, Historische kerk Oost-Souburg, 11.30 uur Meezingmiddag, met diverse optredens, 't Kerkje van Elles- diek in Ellewoutsdijk, 14.30 uur. Anabella Zoch, Zuid-Ameri kaanse zangeres, Theater De Wegwijzer in Nieuw- en Sint Joosland, 15.00 uur. The Hype, Sixties Rock 'n Roll, Café 't Schuttershof in Middel burg, 17.00 uur Rigoletto, Staatsopera van Moldavië, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Seniorenmiddag, Diverse op tredens, 't Kerkje van Ellesdiek in ellewoutsdijk, 14.30 uur. Ronald Goedemondt, caba retvoorstelling Dedication, De Meiboom in Krabbendijke, 20.00 uur. Hotel AÜantico, Met o.a. Mare Marie Huijbregts, Stadsschouw burg in Middelburg, 20.00 uur. Station Zuid, Dansgezelschap, Theater De Mythe in Goes, 20.00 uur. Ray Anderson en kwintet, Amerikaanse jazztrombonist, Café 't Schuttershof Middel burg, 21.30 uur Tentoonstelling Brussel, een oeiwoud, Tekeningen Rogge man, tekst Louis Paul Boon, Willem3, Oranjestraat Vlissin- gen, www.burobk.nl Februari-Expo, Schilderijen en beelden van Judith Braun, Sjer Jacobs en Bernard Visser, Galerie-T, Turfkaai Middelburg, www.galerie-t.nl Februari Expo D urn ais, De sign, sierraden, kunst, Galerie Dumais Vlissingen, www.gale- riedumais.nl Liesbeth Minderhoud, Grote en kleine doeken met vreemde wezens, Galerie POP. Domburg, Doorlopend, www.galeriepop.nl Art Aurum, Sierraden, objec ten, schilderijen, Galerie Art Au rum Domburg, Doorlopend, www.artaurum.nl GOES - De muziektheatervoor stelling Zeeuwse Vrouwen, een productie van Theaterproduc tiehuis Zeelandia, gaat donder dag 5 maart in première in Theater De Mythe in Goes. Het stuk is gebaseerd op het boek Zeven Zeeuwse Vrouwen van de auteur Kees Slager. Na de première is de voorstelling tot en met 7 april te zien in Zeeland, Rotterdam, Den Haag en Am sterdam. In Zeeuwse Vrouwen duiken vier jonge actrices, gef ascineerd door de leefwereld van hun grootmoeders, in de geschiedenis van de vorige eeuw. Zij vertellen de verhalen van gewone vrouwen, opge groeid in gezinnen van arbei ders en middenstanders. Ze praten over hoe ze als kind de crisis en als jonge vrouw de oor log meemaakten en hoe ze daarna de nieuwe vrijheden be leven en beoordelen. Wat de vrouwen gemeen hebben is hun liefde voor het zingen. Het stuk wordt gespeeld door Ange- lique de Bruijne, Astrid van Eek, Gonny Gaakeer en Julia van de Graaff, actrices met Zeeuwse roots. Zij werden geregisseerd door regisseur Die van Duin. Componist Maurits Fondse, af komstig uit Tholen, arrangeer de speciaal voor deze voorstel ling bekende levensliederen en popsongs. Het boek Zeven Zeeuwse Vrouwen van Kees Sla ger, wordt opnieuw uitgegeven en verschijnt begin maart in de boekhandel. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900- 3300033 en www.theaterver- koopzeeland.nl. MIDDELBURG - De Ame rikaanse trombonist Ray Anderson brengt 4 maart geïmproviseerde jazz met zijn kwintet in Café 't Schuttershof in Middel burg. In bet kwintet spe len verder Paul van Keme- nade (altsax), Frank Mö- bus (gitaar), Ernst Gleram (contrabas) en Han Ben- nink (drums). Ray Anderson wordt gezien als de belangrijkste trombo nist in de huidige jazzscène wereldwijd. Gelanceerd in de groepen van Anthony Brax ton en Barry Altschul is het nu vooral zijn eigen trio Bas- sDrumBone waar hij furore mee maakt. Han Bennink, anarchistisch meesterdrum- mer is bekend van de Instant Composers Pool en als side- man van Eric Dolphy. Frank Möbus speelde eerder in 't Schuttershof met zijn eigen Der Rote Bereich en is verder actief in bands van Ray An derson. Louis Sclavis en Ken ny Wheeler. Ernst Gièrum speelt eveneens in de I.C.P., maar ook bij Lee Konitz en John Zom. Paul van Kemena- de tot slot maakte vooral naam met zijn eigen kwintet, Aanvang: 21.30 uur. Kaart verkoop: 0900-3300033 VLISSINGEN - Stand-up comedian Micha Wertheim staat 27 febru ari in 't Arsenaaltheater in Vlissingen met zijn derde theaterpro gramma Micha Werheiin voor de Grap. Over Micha wordt gezegd en geschreven dat hij hard is, genadeloos, soms ontroerend, maar altijd onweerstaanbaar grappig. Aanvang 20.15 uur. Kaartverkoop via www.cultuurwerf.nl en 0118-415244. foto: vincent mentzel MIDDELBURG - Marc-Marie Huijbregts, Paul Groot, Dick van der Toorn en Hajo Bruins staan woensdag 4 maart in de Stadsschouwburg Middelburg met het stuk Hotel Atlantico. Een tragikomedie geschreven door Frank Houtappels bekend van Koefnoen, Uit Liefde, 't Schaep met de 5 Pooten en Gooische Vrouwen. Kees Prins tekende voor de regie. Een schitterende avond aan de Por tugese kust. Vier boezemvrien den komen jaarlijks bij elkaar in het kleine Hotel Atlantico, om hun vriendschap, hun succes en vooral zichzelf te vieren. De vier mannen kennen elkaar uit het Amsterdamse homoseksu- Aanvang: 20.30 uur - Zaal open: 19.30 uur DE LAMMERENBURCHT KAN NIET ZONDER U. MELD U DAAROM AAN ALS VRIJWILLIGER/STER ele circuit, maar hebben geen liefdesrelatie met elkaar. Wel hebben ze elkaar heel erg nodig om zichzelf te bewijzen. Dit jaar gaat echter alles anders. Een on betrouwbare werkster, een rid derorde, een afwijzing, jaloezie en de dood gooien roet in het eten. De anders zo onbezorgde lach krijgt een bange echo, de wijn een wanhopige afdronk. En terwijl de pensionhoudster niets anders te doen heeft dan volslagen nutteloos de getijden bij te houden in een schriftje, vult het leven van de vrienden zich met blinde paniek. Hoeveel storm kan een vriendschap ver dragen? Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033 inclusief Lopend Buffet Dinsdag, Woensdag en Donderdag kinderen van 4 t/m 11 jaar 7,50 Vrijdag, Zaterdag en Zondag 17,50 inclusief Buffel met specialiteiten uit China, Thailand en Indonesië Catering voor particulieren en bedrijven,van 15 tot 500 personen, Afbaalcentrum en bezorging van maaltijden Schuttestraat 10-12 Koudekerke (centrum) tek(0H8) 551122 - www.orientaigarden.nl Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00-20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30-23.00 uur -soep - luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet - drankenbuffet - live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten 3 soepen I 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 61