dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN VEERE Woensdag 25 februari 2009 - Pagina 30 INFORMATIEF OVERHEID GEMEEN TE VE'ETO PROCEDURE ONTHEFFINGVER LENING Meliskerke - Overeenkomstig het bepaalde in arti kel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 20, lid 4, sub a van het bestemmingsplan, maken wij bekend dat wij van plan zijn om, met toepassing van artikel 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van het bestemmingsplan 'Kom Meliskerke' en bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een woning Valkenburgstraat 13. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ontwerpbe sluit, de aanvraag en de daarbij beho rende stukken gedurende 6 weken ter inzage tijdens de openingstijden. De termijn van ter inzage legging start de dag na de onderstaande datum van publicatie en eindigt op 8 april 2009. Oostkapelle - Overeenkomstig het bepaalde in arti kel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 12, lid 3, sub d van hetbestemmingsplan, maken wij bekend dat wij van plan zijn om, met toepassing van artikel 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van het bestemmingsplan 'Kom Oostkapelle en bouwvergun ning te verlenen voor: het oprichten van een vrijstaande woning met gara ge Molenweg 14. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen net ontwerp besluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken gedurende 6 weken ter inzage. De termijn van ter inzage legging start de dag na de onderstaande datum van publicatie en eindigt op 8 april 2009. Vrouwenpolder - Overeenkomstig het bepaalde in arti kel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3, lid 5, sub a en e van net bestemmingsplan, maken wij bekend dat wij van plan zijn om, met toepassing van artikel 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van het bestemmingsplan 'Vrouwenpolder, gedeelte bedrijfster rein Schoolstraat' en bouwvergunning te verlenen voor: het plaatsen van een opslagloods Schoolstraat 30. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen net ontwerp besluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken gedurende 6 weken ter inzage. De termijn van ter inzage legging start de daa na de onderstaande datum van publicatie en eindigt op 8 april 2009. Gedurende de aenoemde inzage ter mijn kunnen belanghebbenden tegen deze procedures een schriftelijke ziens wijze indienen. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u con tact opnemen met Ina van Belzen, tele foonnummer (0118) 555 352. INTREKKING VERZOEK ONT HEFFING Domburg Het verzoek voor de ontheffing van de vestiging van een (makelaars)kantoor in Weststraat 8 zoals gepubliceerd in de Faam 28 januari j.l. is ingetrokken. Voor informatie kunt u contact opne men met de behandelend ambtenaar, mevrouw D. Nuhaan, tel. (0118) 555 415. INSPRAAK CONCEPT LAND SCHAPSVISIE In het Coalitieprogramma 2006-2010 staat dat er een strategische visie opge steld moet worden over de mogelijkhe den die voortvloeien uit de aanwijzing van Walcheren tot Nationaal Land schap. De visie behandelt de belang rijke elementen van het landschap en geeft aan hoe hiermee moet worden omgegaan en werkt inspirerend en sti mulerend voor de realisering van pro jecten in het Nationaal Landschap. Een landschapsvisie is dus geen normstel lend document zoals een bestem mingsplan en bevat geen verhandeling over wat waar wel of niet mag en welke activiteiten ergens wel of niet zijn toegestaan. De visie geeft een kader om ruimtelijke ontwikkelingen te sturen en in te zetten voor kwaliteitsverbete ring van het landschap in het alge meen en de verbetering van kernkwa liteiten in het bijzonder. Na twee bij eenkomsten met vertegenwoordigers van diverse organisaties, is het concept "Landschapsvisie Veere, Welkom in ons landschap" opgesteld. Dit concept ligt van 26 februari t/m 25 maart 2009 voor inspraak ter inzage en is ook in te zien op internet www.veere.nl. Tijdens deze termijn kunnen inwoners en natuurlijke- en rechtspersonen die in de gemeente een belang hebben op deze visie inspreken door schriftelijk of mon deling een inspraakreactie bij ons col lege in te dienen. Als u mondeling een inspraakreactie wilt geven moet u hier voor vooraf een afspraak te maken met de behandelend ambtenaar, Ella Louwerse tel.(0118) 555355. Afhan kelijk van de reacties wordt bekeken of de visie aangepast moet worden. AANLEG/BOUW/SLOOP/AAN VRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Biggekerke -het plaatsen van opslagruimte/stal- ling Koudekerkseweg 10; - het oprichten van een vrijstaande woning met garage Derrienk 2; - het vergroten van een zomerhuis de Ruiser 17; Domburg - het vergroten van een winkel Markt 11 e fase) Gapinge - het vergroten van een woning Dorpsstraat 52; Oostkapelle -het vergroten van een woning/plaat- sen garage Oude Domburgseweg 49; Serooskerke - het vergroten van een woning Toren straat 4; Vrouwenpolder - het vergroten van een woning School straat 20A; - het oprichten van een zeeleeuwen bassin Faelweg 5; Westkapelle - het plaatsen van een veranda Eva Besnyostrtaat 9; - het slopen van een betonfundatie Oude Zandweg 11 Zoutelande - het plaatsen van een zwembad Duin weg 59; Tegen deze aanvragen kan géén bezwaarschrift ingediend worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG)VERGUNNINGEN/MO NUMENTENVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Biggekerke - het oprichten van een woning met schuur Valkenisseweg 52; (le fase) (12-2) Koudekerke - het vernieuwen van kozijnen Banc- kertstraat 29,(12-2) - het oprichten van 2 appartementen gebouwen op de percelen Verleng de Dishoekseweg 8 t/m 11 en Drie Turkenlaan 11 t/m 2111-02) Oostkapelle - het plaatsen van een kap op de bestaande woning Dunoweg 5;( 12-2) Veere - het restaureren van het pand en een herinrichting van het interieur Markt 2; (12-2) - vergunning als bedoeld in artikel 1 1 van de Monumentenwet 1988 voor het aanbrengen van een sparing in een binnenwand Oudestraat 26;( 12- 2) Vrouwenpolder - het vergroten van een zomerhuis Breezand 4112-2) - het vergroten van een zomerhuis Fort den Haalcweg 30;(12-2) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellin gen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Dom burg. WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN 'KOM MELISKERKE' Overeenkomstig het bepaalde in arti kel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 24, lid 2, sub c van het bestemmingsplan, maken wij be kend dat wij van plan zijn om, met toe passing van art. 3.6, lid 1, sub a van de Wet ruimtelijke ordening, het bestemmingsplan 'Kom Meliskerke' te wijzigen voor: het bouwen van een woning Valkenburgstraat 13 te Melis kerke Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen net ontwerp besluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken gedurende 6 we ken ter inzage tijdens. Het ontwerp besluit en de bijbehorende stukken zijn eveneens te zien op de website van de gemeente, www.veere.nl De termijn van ter inzage legging start de dag na de onderstaande datum van publicatie en eindigt op 8 april 2009. Tijdens deze termijn kun nen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u contact opnemen met Ina van Belzen, telefoonnummer (0118) 555 352. WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN "KOM GRIJPSKERKE" Overeenkomstig het bepaalde in arti kel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 24, lid 2 onder h van het bestemmingsplan, maken wij bekend dat wij van plan zijn om, met toepassing van art. 3.6, lid 1, sub a van de Wet ruimtelijke ordening, het bestemmingsplan Kom Grijpskerke te wijzigen voor het bouwen van een woning tussen Mariekerkseweg 28 en 30 te Grijpskerke. Voordat wij een beslissing nemen lig gen het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken gedu rende 6 weken ter inzage. Het ont werpbesluit en de bijbehorende stuk ken zijn eveneens te zien op de websi te van de gemeente, www.veere.nl onder "visie en beleid", "bestemming plannen", le wijziging Kom Grijps kerke. De termijn van ter inzage leg ging start de dag na de onderstaande datum van publicatie en eindigt op 8 april a.s. Tijdens deze termijn Kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u contact opnemen met M. Jonker, tel. (0118) 555 353. HOGERE GRENSWAARDE Grijpskerke - Er is een verzoek ingediend voor de bouw van een woning aan de Mariekerkseweg te Grijpskerke, tus sen nrs. 28 en 30. Wij zijn van plan over te gaan tot het vaststellen van hogere waarden weaverkeerslawaai ingevolge de Wet geluidhinder. Door de verkeersintensiteit ter plaatse komt de geluidbelasting aan de gevel van de te bouwen woning boven de wk 09 voorkeurs waarde die in de Wet Geluidhinder genoemd wordt. Het ont werpbesluit en alle bijbehorende stuk ken liggen van 26 februari t/m 8 april 2009 ter inzage. Tijdens deze periode kan iedereen mondeling of schriftelijk een zienswijze bij het college indienen. Als u mondeling een zienswijze wilt indienen kunt u hiervoor contact opne men met de behandelend ambtenaar, dhr. M. Jonker, tel. (0118) 555 353. De onderbouwing van het verzoek is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl., onder "visie en beleid", "bestemmingsplannen", "le wijziging Kom Grijpskerke". VERLEENDE KAPVERGUNNING Westkapelle - Kerkewea, 3 bomen Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na 20 februari 2009 bezwaar maken tegen de verleende kapvergunning bij de gemeente Veere, afdeling Open bare Ruimte, postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Voor meer informatie kunt u terecht bij de Centrale Publieksbalie, tel. (0118) 555 447. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tij dens openingstijden inzien bij de cen trale publieksbalie van het gemeente huis, Traverse 1 te Domburg. Ope ningstijden van de balie zijn van maan dag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze website www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten die door de gemeente worden genomen kan een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren rich ten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of ae gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de argumenten die in het be zwaarschrift worden genoemd en dan een nieuw besluit nemen. Niet ieder een kan tegen elk besluit een bezwaar schrift indienen. Iemand moet recht streeks gevolgen van dat besluit onder vinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaar schrift ook een voorziening gevraagd worden bij de Rechtbank. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor informatie kunt u bellen: (0118) 555 444. Domburg, 25 februari 2009 Burgemeester en wethouders van Veere UITGESCHREVEN PERSONEN Uit onderzoek door de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer verblijven op het adres waar zij volgens de Gemeentelijke Basisadministratie (GBA) zijn ingeschreven. Het college van burgemeester en wet houders heeft op 19 februari 2009 besloten de bijhouding van de per soonslijsten van deze personen met toepassing van art. 83 wet GBA op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor niet meer op dat adres staan inge schreven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkenen meegedeeld. Het betreft: - Turkoois 24 J. Shireen, geb. 21-04-1966 - Bagijnhof 1 P D. Eisikovits-Cioncan, geb. 07-02- 1986 - Zandkreekstraat 96 Barrie, geb. 15-12-1987 - Bellinkplein 28 M.S. Buis, geb. 1005-1967 Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kan een belanghebbende tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij het college van burgemees ter en wethouders. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is zes weken en eindigt op 3 april 2009. Het ondertekende bezwaarschrift moet bevatten de naam en het adres van de indiener, de datum en een omschrijving van het besluit waarte gen het bezwaarschrift zicht richt. Ook moet de bezwaarmaker gemotiveerd aangeven waarom hij of zij het niet eens is met het besluit. Het bezwaarschrift moet worden ge richt aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend kan, als er sprake is van spoed, ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzieningen- rechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een der- elijk verzoek is griffierecht verschul- igd WIJZIGING APV MIDDELBURG 1997 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op 10 februari 2009 het uitvoeringbesluit op grond van artikel 2.4.2, lia 3, on der c van de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg 1997 voor wat betreft net aanwijzen van legale graffitispuitplaatsen hebben gewij zigd. Deze wijziging betreft de aparte benoeming van ae aangewezen loca ties. Zo zijn niet langer alle skateba- nen legale graffitispuitplaatsen, maar alleen de skatebanen die explicitiet zijn benoemd in het uitvoeringsbesluit. Deze wijziging treedt in werking op 26 februari 2009. Het gewijzigde besluit ligt voor een ieder ter inzage in de informatiehoek van het stadskan toor. Kopieën van de stukken zijn al daar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op 1 8 februari 2009 op basis van artikel 2.20 lid 5 van het Activiteitenbesluit maatwerkvoorschriften hebben opge legd met betrekking tot geluid ten aan zien van "Aanhangwagens Zeeland" gevestigd, Uijterschootweg 22. Bezwaar Indien men het niet eens is met dit be sluit, dan kan men ingevolge de bepa lingen van de Algemene wet bestuurs recht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: a) naam en adres van de indiener; b) de dagtekening; c) omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt; d) de gronden van het bezwaar. Dit besluit treedt in werking na afloop van de bezwarentermijn. Het maken van bezwaar heeft geen schorsende werking. Indien men bij het college van burgemeester en wethouders een bezwaarschrift heeft ingediend, kan men tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State doen indien men van mening is dat de onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist. Een verzoek tot een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhaae. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geheven. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken de volgende ver keersmaatregelen bekend. 1 .Eén van de twee algemene gehan dicaptenparkeerplaatsen ter hoogte van Herengracht 50-52 wordt om-gezet in een algemene parkeer plaats. 2.De twee rotondes op de Laan der Verenigde Naties bij de Europalaan en de Walcherseweg, worden ingericht volgens de princi pes van Duurzaam Veilig Verkeer. Lees verder op pagina 31

de Faam | 2009 | | pagina 54