WIJ ZIJN VERHUISD Spaan fiBBqë Uw nieuwe woonwinkel. Moens Tegelwerken Grijze Golf tot rust wegens succes verlengd t/m 1 maart De Bel Sportprijzen Elkaar stimuleren De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL NIEUW ADRES Nieuwe Rijksweg 26 4458 SG 's-Heer Arendskerke OPENINGSTIJDEN Di t/m Vr 9:30-17.30 Zaterdag 09:30 -13:00 www.debel.nl Uitgebreide keuze voor al uw wand- en vloertegels en sanitair |pgj M WÊè - Nieuw in Middelburg E^lorinavisagig www.morres.com Natuurlijk wilt u plezierig wonen. Maar u wilt er beslist niet teveel voor betalen. Zeker vandaag de dag niet. Om het voor u nog aan trekkelijker te maken om langs te komen, hebben we t/m 1 maart aanstaande onze unieke actie- de luxe van besparen. Op al uw aankopen ontvangt u een Morres Wonen cheque (of een kassakorting t.w.v. de helft van de vermelde percentages). Zo werkt het: 500 euro of meer een cheque t.w.v. 5% 1.000 euro of meer een cheque t.w.v. 10% 1.500 euro of meer een cheque t.w.v. 15% 2.000 euro of meer een cheque t.w.v. 20% 4.000 euro of meer een cheque t.w.v. 25% Naast de waardecheque actie hebben we ook vele aantrekkelijke aanbiedingen op actuele woon accessoires en woontextiel. Lilil Woensdag 25 februari 2009 - Pagina 4 Wij ontvc Fagot Telefoon 0118 - 60 11 39 in u graag in onze showroom: 17 Mortiere, Middelburg - Workshops visagie - Beauty tienerparty's - Bruidsmake-up In maart 15% korting Gevestigd in winkel van Fashion Gallery Langeviele 27 - Middelburg - Tel. 06-43711706 (gratis advertentie) Het Oranje Fonds bevordert de betrokkenheid in onze samenleving en laat mensen (weer) mee doen. Al vanaf 15 per jaar draagt u ook bij aan een betere samenleving. www.oranjefonds.nl/vriend 0900 44 88 448 (lokaal tarief) Laat Nederland van zijn beste kant zien. Word nu Vriend van het Oratlje Fonds Ten einde raad heb ik gebeld met. een man van het SCP, het Sociaal en Cultureel Plan bureau. Zij weten alles. Het was me name lijk opgevallen dat de meeste van mijn vrienden, ook babyboomers, allang met pensioen waren. Of ze waren jaren geleden met de 'vut'gegaan, een regeling waarin je netto soms honderd procent van je salaris kon behouden. "Je was een dief van je eigen portemon nee als je het niet deed", zei de man van het SCP. Ik vroeg hem hoe het precies zat met de Grijze Golf van de babyboomers. "Even op mijn com puter kijken...ar beidsdeelname. ar beidsdeelname- ha, hier heb ik het", riep hij geestdriftig. In 2007 was van de foto: peter elenbaas mensen die toen tussen de 60 en de 65 waren, nog maar dertig procent aan het werk. De Grijze Golf van de babyboomers is dus al voor zeventig procent in ruste en Ne derland heeft er niets van gemerkt. Het was geen golf maar een rimpeling. Ik kan weer over straat en iedereen recht in de ogen kij ken. "Pas in 2030zijn de rapen gaar", zei de man van het SCP. Reageren op de column van Henk Spaan? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan Wanneer je op de radio of televisie hoort praten aver de Grijze Golf, gaat het altijd op een toon van afgrijzen. Uitkijken, jongens! De Grijze Golf komt er aan. Mensen gooien zandzakken voor de deur en nikken hun camcorders uit de kast om straks als eerste de afschrikwekkende beelden op het inter net te kunnen dumpen. Het lijkt ook wel alsof er een datum geprikt staat: 30 september 2010 bijvoorbeeld. Dan rolt de Grijze Golf over ons heen. Bukken, jongens. Als hij komt, kunnen we de zaak wel slui ten. Die sfeer hangt er om het naderende pensioen of de aow van de babyboomers. Eerst hebben we de vruchten geplukt van de wederopbou w, toen hebben we jaren lang de sleutelposities in de maatschappij bezet gehouden en straks laten de ba byboomers zich met zijn allen tegelijk door jongere loonslaven onderhouden. Ik voel me persoonlijk aangesproken. Niet alleen heb ik grijs haar, maar ik ben gebo ren in 1948, een babyboomer in optima for ma. Gebukt ging ik de laatste tijd over straat, niemand aankijkend uit angst op mijn leeftijd te worden aangesproken en wellicht te worden bekogeld met rot fruit. UW WOONWINKEL OOK OP De luxe van paren Morres Wonen Hulst (Zeeuws-Vlaanderen) Industrieterrein Tol-Morres Industrieweg 2 4561 GH Hulst (Z-V) Tel. 0114-388.388 www.morres.com 24 uur per dag 7 dagen per week ma-do 10.00-18.00 uur vrij 10.00-18.00 uur zat-zon 10.00-18.00 uur Meer informatie en alle actievoorwaarden vindt u in onze woonwinkel of op www.morres.com

de Faam | 2009 | | pagina 4