Zakennieuws Walcheren Genieten komt van Binnenuit dé Weekkrant De Faam Naar dierenparken met Super de Boer Nieuwe eigenaar Hazeltje l'Escaut woningen voor starters Derde prijswinnaar Dat doet de deur dicht! de Mortiere Genieten komt van Binnenuit: al het moois voor in en rond uw (t)huis in een uniek winkelconcept in hartje Zeeland. Kijk op www.binnenuit.nl Meld u nü via de website aan voor onze digitale actiefolder. Onder de inschrijvers worden iedere maand diverse waardebonnen verloot! uit - Jfopfc trkmS www.woonboulevarddemortiere.nl OOST-SOUBURG - Klanten van Super de Boer kunnen dit jaar opnieuw massaal naar de dierentuin. De actie waar vorig jaar meer dan 300.000 gezinnen aan deelnamen, gaat dit jaar op 16 februari van start. IGanten kunnen zes weken lang sparen voor toegangskaarten voor Die renpark Emmen, Ouwehands Dierenpark Rhenen, Safaripark Beekse Bergen te Hilvarenbeek, Dierenpark Amersfoort, Gaia- park Kerkrade Zoo, SEA LIFE Scheveningen en Dierenrijk te Mierlo. Entreekaartje zijn dan maar 2,50 euro per persoon. Klanten ontvangen een gratis dierentuinzegel bij elke 15 euro aan boodschappen én bij ge middeld tien actieproducten per week. De Dierentuinactie loopt tot en met 29 maart. VLISSINGEN - Jacqueline Mijn- lieff-Vinke verbouwde elf jaar geleden, na het overlijden van haar man en huisarts Ary Mijn- lieff, de praktijkruimte tot klein kinderdagverblijf. De spreekka mer, onderzoekkamer en assis tentenkamer werden omge bouwd tot een gezellige ver- blijfsruimte voor de kinderen en de wachtkamer ging dienst doen als slaapkamer. In de gro te tuin werden speeltoestellen, een zandbak, een kabouterbos en kippen en konijnen geïnstal leerd. Jacqueline wilde persé geen schooltje zijn, maar een professioneel huiskamerpro ject en particulier kinderdag verblijf. Al snel was er een wachtlijst. Drie jaar na het over lijden van haar man ontmoette Jacqueline haar nieuwe part ner. Daarom is Hazeltje per 1 april verkocht aan Luud en Joke de Vries. Zij gaan het kinder dagverblijf op dezelfde manier voortzetten zodat het klein schalige karakter behouden blijft. Alle vaste leidsters, die bijna allemaal al tien jaar bij Hazeltje horen, blijven op het kinderdagverblijf werken. VLISSINGEN - l'Escaut woon- service verkoopt 12 parkwonin gen van het type Alegria in het Spaans Kwartier met Koopga rant. Dit is een vorm van socia le koop met als doel een koop woning bereikbaar te maken voor een breder publiek. Een koopwoning met Koopgarant kopen betekent dat de koper korting krijgt op de koopsom. De korting wordt verleend door de corporatie en is in dit geval 25 procent. De parkwoningen Alegria beginnen met prijzen vanaf 220.000 euro die met de korting dus nog maai' 165.000 euro bedragen. De woningen staan te koop bij Orisant Ma kelaardij. Uiteraard blijft marktconforme koop voor geïnteresseerden ook nog steeds mogelijk.In het Spaans Kwartier worden er een flink aantal nieuwe woningen ge bouwd. Alegria is het derde ty pe dat gebouwd is in de nieuwe wijk. Eerder werden al 11 star- terswoningen en 32 apparte menten opgeleverd. Verder worden er ook 55 huurapparte- menten gebouwd. De opleve ring van deze woningen wordt in het najaar verwacht. MIDDELBURG - Willy van Hul- le uit Sas van Gent heeft een Zeeuws erfgoedpakket ter waarde van 150 euro gekregen. Hij wist welke poort de favoriet is van de eigenares van het ge zellige huiskamercafé in Em- madorp. Van Hulle deed samen met negentig anderen mee met de derde editie van Dat doet de deur dicht!, een prijsvraag uit gezet door de partners van het webportaal www.geschiedenis- zeeland.nl. Unieke Parketstudio: Weststrate BANG&OLUFSEN en Loewe: Minet Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 Gezonde nachtrust: De Vlijt Exclusieve meubelen: De Jonge Hoek van Dijke Keuken en badkamergenot: Vorm De mooiste buitenmeubelen: Palladio Prachtig woontextiel Van der Poel U vindt ons direct aan de A58 (afslag Middelburg)

de Faam | 2009 | | pagina 45