Liefde voor trouwe viervoeters Helden en antihelden fabiu Laatste inschrijfmogelijkheid! S Verzorgende thuiszorg dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL AArww.FabiusOpleidingen.nl 11VI 0800-4464464 Wil je van je niveau 3 graag niveau 4 maken? Arduin biedt je een baan en de opleiding tot Supportwerker niveau 4 0118-434535/536 www.arduin.nl ■a Cultureel Erfgoed Tweede monumentenwachter (V/M) Receptioniste Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerk(st)er (9 mnd) Secretaresse (12 mnd) Woensdag 18 februari 2009- Pagina 45 Hotel For Dogs is gebaseerd op het boek van successchrijfster Lois Duncan. De film met Em ma Roberts, Jake T. Austin, Li sa Kudrow, Kevin Dillon en Don Cheadle is een gevat, grappig komisch avontuur dat laat zien hoe ver liefde en ver beelding je kunnen brengen. Wanneer de energieke broer en zus Andi (Roberts) en Bruce (Austin) terechtkomen in een pleeggezin waar een streng 'geen huisdieren'-beleid wordt gevoerd, moet de bijdehante. Andi snel een nieuw thuis voor hun hond Friday zoeken. On danks waarschuwingen van de sympathieke- maatschappelijk werkster Bernie (Cheadle) om uit de problemen te blijven, gaan de kinderen op zoek en FOTO: UNIVERSAL PICTURES ontdekken een vervallen hotel. Vervolgens maken ze er een perfect thuis van voor Friday en nog een aantal zwerfhon den, waarbij ze het risico lopen gescheiden te worden als ze gesnapt worden. In een mum van tijd hebben de kinderen het oude hotel omgetoverd tot iets magisch: een thuis voor de honden én voor henzelf. Oog&Oor rampzalige verloop van het draaien van Don Qui- chote door Terry Gil liam), reconstrueren hier het intieme leven van de groep tegen een achtergrond met archiefbeelden en interviews. De film geeft een fascine rend beeld van enerzijds een psychologisch drama en an derzijds de Britse rock- scene van de jaren zeventig. terreinen van het leven, blinkt uit met gerechten die hij met de simpelste ingre diënten op tafel weet te toveren. Iria, die verschrikkelijk veel van eten houdt, beloont hem rij kelijk in natura.Dan trak teert regisseur Mar cos Jorge zijn pu bliek op een eer ste flash-for ward en blijkt Nonato inmid dels in de ge vangenis te zit ten, waar hij, conform de daar heersende pikorde, de meest belabberde plek in een met velen gedeel de cel heeft. Totdat ook daar zijn culinaire vermogens wor den ontdekt en hij binnen de vier muren van de cel aardig op klimt op de sociale ladder. Hoe Nonato in de cel is beland, wordt pas aan het einde van de film duidelijk. Brothers of the Head vertelt het verhaal van de Siamese twee ling Tom en Barry Howes, wiens magen aan elkaar vergroeid zijn. Ze groeien op op een een zaam eiland en zien nooit mensen, totdat ma nager Zak Bed- derwick ze meeneemt om ze te ex ploiteren als leden Antiheld Raimundo Nonato in Estömago is op een heel andere manier een antiheld. Nonato begint in voor een nieuwe, nogal bizarre punkband. Hun nieuwe car rière gaat niet over rozen. Drugsgebruik en relationele problemen zetten alles onder druk,,terwijl ze on dertussen oefenen en een plaat opnemen. Na een eerste album is het echter snel gedaan met de band. K. Fulton en L. Pepe (re gisseurs van Lost in La Mancha, een documentaire over het een eenvoudige snackbar om vervolgens door de eigenaar van een Italiaans restaurant in dienst te worden genomen. Deze brengt hem met veel reto riek de kneepjes van het vak bij. Nonato, antiheld op alle overige Geen speciale vooropleiding nodig Landelijke IVIO erkende diploma's Slechts 1 lesochtend of -avond per week Zeer geschikt voor herintreedsters, omscholing, reïntegratie en schoolverlaters Uitbreiding met boekhouden mogelijk opleidir lingen Erkend Examenbureau Brochure? bel gratis Lesplaatsen: o.a. Breda. Oosterhout. Roosendaal. Bergen op Zoom, Goes en Middelburg Stichting I Zeeland ARCHEOLOGIE CULTUURHISTORIE ERFGOEDEDUCATIE MONUMENTEN MUSEA STREEKTALEN De Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland is op zoek naar een enthousiast en betrokken: (100% voltijdfunctie) Profiel tenminste VMBO-vakopleiding bouwkunde met applicaties monumenten, ervaring in de bouw (restauratie), goede redactionele en communicatieve vaardigheden, kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking, rijbewijs B, collegiaal, flexibel en klantgericht. Voor de volledige vacaturetekst en meer informatie zie www.scez.nl (organisatie vacatures) of bel 0118-670873. start binnenkort weer met de volgende dag- en avondopleidingen:

de Faam | 2009 | | pagina 45