LES GRECS Aan u de keuze menu Diner compleet Brunch Belgische kunst in deWillem3 Landlust Recovery in't Loze Vissertje Schateren in De Piek SALONiKI Hotel zuiderduin TEL Olté - 613 022 Vrijdag 20 feb ruari live-muziek: De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL All-ïn, inclusief dranken Woensdag 25 februari Expositie, galerie en tentoonstelling UITGAAN Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu HETGOESESAS - De cover band Recovery uit Oost Sou burg staat vrijdag 27 februari in Café Het Loze Vissertje in het Goese Sas. De elfkoppi- ge band bestaat uit twee zangeressen, gitaar, bas, drums, synth en een uitge breide blazersectie. De groep brengt nummers van diva's als Amy Winehouse, Aretha Franklin, Tina Turner, Ilse De- lange, Anouk, Shakira en Me lissa Etheridge ook uit heren repertoire van Mick Jagger, The Blues Brothers en Mi chael Jackson. "We zijn offi cieel van start gegaan in ja nuari 2008" verteld gitarist Mike de Klerk. "Wij repete ren in Oost-Souburg bij Boer Vos. Dat is in een begrip op Walcheren, in verschillende oefenruimtes oefenen daar meer dan twintig bands en ook Blpf is onder andere daar begonnen" verteld hij. De bandleden komen van Wal cheren en Zuid-Beveland. "We hebben op diverse bra derieën, feesten en partijen gespeeld. Een van de leukere optredens was op een brui loftsfeest in het Klooster in Rilland, een prachtige tot feestzaal omgebouwde kerk waarbij het volledige publiek van het eerste tot het laatste nummer lekker uit zijn plaat ging" besluit hij enthousiast. Aanvang: 21.00 uur. Toe gang gratis. VLISSINGEN - De tentoonstel ling Brussel, een oerwoud wordt zondag 22 februari geo pend in Kunstruimte deWIL- LEM3 in Vlissingen. Hierin zijn tekeningen te zien van de Belgi sche kunstenaar Maurice Rog geman en teksten van zijn land genoot de wijlen Louis Paul Boon. De heer W. Dijkstra, bur gemeester van Vlissingen en vi ce-voorzitter van het Louis Paul Boon Genootschap opent de tentoonstelling om 16.00 uur. In 'Brussel, een oerwoud' wordt door Maurice Roggeman en de Vlaamse schrijver, dichter, beel dende kunstenaar Louis Paul Boon in drieëntwintig werken een indringend verslag, in beeld en tekst gedaan van hun waar nemingen, direct na de oorlog eind 1945 en gedurende 1946. Met prikkelende titels als Dat grauwe ding ginder, Zwart ei land, De meeting en De hon- denkoers markeren zij plekken en gebeurtenissen op hun wan deling. De tekeningen worden versterkt door de teksten van Louis Paul Boon en omgekeerd, waardoor de waarneming gaat leven. Kunstruimte deWillem3 richt zich op de actuele kunst productie van levende kunste naars. Met deze selectie wijken zij daar in zekere mate van af, maar ervaren deze inbreng als een extra prikkel voor het pu bliek. Toegang vrij. Kinderen coc 4 jaar GRATIS Kinderen vanaf 4 coc 12 jaar: voor de helfc van de prijs Van 12.00 coc 14.30 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Nu elke zaterdag en zondag High Tea Van 14.30 coc 16.00 uur a €17,50 p.p. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de friooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl Iedere dag vanaf 17.00 uur Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur Diverse kindermenu's restaurant partycentrum Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Kinderen t/m 2 jr gratis Concert Ter Reede De Stichting City Concerten Vlissingen houdt een concert met Ivo Delaere, Pianosolo met o.a. Diabellivariaties van Beet hoven, in 't Speelhuus van Ter Reede in Vlissingen, 11.30 uur Sterrenfestival Kinder- en familiebal Café Baarends Goes 13.30 uur Wenen muziekstad rond 1800 Mandoline en pianoconcert Theater De Mythe Goes 15.00 uur Tom Kempinski Benefiet toneelstuk Duet for One Arsenaal theater Vlissingen 15.00 uur VLISSINGEN - Onder de noe mer Schateren in de Piek zal voortaan elke twee maanden een comedy avond plaatsvin den in de Piek in Vlissingen. Stand-up comedians Luc On- derbeke en Öznur Karaca ope nen vrijdag 20 februari het ini tiatief. Na zijn onverwachte tweede plaats op Cameretten 2007 zijn er al veel etiketten op Luc Onderbeke geplakt: "Bel gisch absurdisme", "vreemd", "ongrijpbaar". Als Vlaming woonachtig in Zwolle, is Luc so wieso een buitenbeentje. Het juryrapport van het Rotterdam se cabaretfestival omschreef hem als "Bizar, gortdroog, in getogen, poëtisch en literair Het optreden van Luc is span nend en verrassend". Öznur Karaca is de eerste allochtone comédienne van Vlaanderen. In 2004 kwam ze bovendrijven als halve Analiste van de Culture Comedy Award, de grootste stand-upprijs van de Lage Lan den. Het juryrapport prees haar als een "verhalenvertelster". Ze stond in 2007 als enige Vlaamse in de finale van het Deltion Ca baretfestival in Zwolle en stond op het podium van het prestigi euze Uithoekfestival. "Wat be leeft een jonge wouw van Turk se origine in het Vlaanderen van vandaag? Öznur Karacas pro gramma Bleek is geen politiek statement maar een breekbaar, gevarieerd en bovenal érg grap pig verhaal van een pittige jon gedame die de wereld om haar heen probeert te begrijpen" schreef de Vlaamse pers. Deu ren open: 20.00 uur. Woensdag 18 februari 2009 - Pagina 43 soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek The Police Sessie door Grandpa Nick en special guest Remi Lou Cafe't Schuttershof Middelburg 17.00 uur Zwanenmeer-Bijlmermeer Urban versie van het wereldbe roemde ballet Stadsschouwburg Middelburg 20.00 uur Koffiehuis Kleinkunst met Fred Delfgaauw en Sjaak Bral Theater De Mythe Goes 20.00 uur De Goddelijke Komedie Lezing over Dante Alighieri La Compagnie Durable Stationsstraat Middelburg 19.30 uur ConAmore Fanfareconcert Atrium Ter Reede Vlissingen 19.30 uur Jazzsessie Jamsessie door jazzmusici Café Desafinado Middelburg 21.00 uur Tentoonstelling Brussel, een oerwoud Tekeningen Roggeman, tekst Louis Paul Boon Willem3 Oranjestraat Vlissingen www.burobk.nl Februari-Expo Schilderijen en beelden van Ju dith Braun, Sjer Jacobs en Bernard Visser Galerie-T Turfkaai Middelburg www.galerie-t.nl Februari Expo Dumais Design, sierraden, kunst Galerie Dumais Vlissingen www.galeriedumais.nl Liesbeth Minderhoud Grote en kleine doeken met vreemde wezens Expositie Galerie POP Domburg Doorlopend www.galeriepop.nl Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts 6RIEKS SPECIALITEITEN RESTAURANT GRAVENSTRAAT 6 MIDDELBURG 1 Onbeperkt dessertbuffet Onbeperkt koffie, thee, melk en jus d'orange Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak FLETCHER^ IIOTEIG ROUP GOES - Tijdens de Ladiesnight zaterdag 21 februari in Podium 't Beest in Goes kunnen de singer/songwriters Giovanca en de Zeeuwse Marsha en Eva Auad laten horen hoe zij muzikaal hun mannetje staan. Giovanca zingt Feelgood muziek met invloeden uit pop, soul, jazz, motown en hip hop. Aanvang: 21.00 uur. www.tbeest.nl. foto: pr Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt warme en koude gerechten Onbeperkt broodbuffet Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte, Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 43