Zeeuwse uitjes "Make my Day" Heerlijk weg naar Landal GreenParks OOK JIJ KUNT SCHITTEREN OP DE CATWALK! Folk onder de toren Zwanenmeer met een tintje ALTIJD ACTUEEL: DEWEE Donderdag 19 februari Vrijdag 20 februari Wil jij onder handen genomen worden door de beste kappers, stylisten en kledingadviseurs uit de regio? Onder de noemer worden de kandidates door een enthousiast en zeer deskundig team omgetoverd tot ware catwalkdiva's! Durf je de uitdaging aan, meld je dan vandaag nog aan. Dit kan door je aan te melden via www.maximaal.nl/makemyday Zaterdag 21 februari 2i.oo um- Zondag 22 februari ■Dia Huis-aan-huisMedia HHBHHBHBiiHPHHBBr Woensdag 18 februari 2009 - Pagina* 42 GOES - De theaterklassieker Romeo en Julia wordt vrijdag 20 februari in Theater De Mythe in Goes in een modem jasje gesto ken. In een bewerking van de Amerikaan Joe Calarco spelen Johnny de Mol, Teun Kuilboer, Jorrit Ruijs, Tim Murck en Kevin Hassing het wereldberoemde verhaalde over twee tieners die steeds verder gaan in hun mani sche ontdekking van het leven. De vijf jonge mannen spelen al le rollen, ook de vrouwelijke rol len, waardoor de verhoudingen harder worden. Het werpt de acteurs terug op zichzelf. Hun eigen ervaringen en ontwikke ling worden onderdeel van het spel. De liefde en de seks blijven en dus leiden de gevoelens van de vijf mannen langzaam maar zeker tot een onderdrukte hys terie die maar één kant op kan. Naar buiten. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900- 3300033 en www.theaterver- koopzeeland.nl. foto: dj. ashes. GOES - De uit-agenda van donderdag 19 tot en met woensdag 25 februari. Muziekcafé Grootschalige jamsessie, De Spot, Middelburg, 20.00 uur Onno Innemee Cabaret, kleinkunst, Arsenaal theater, Vlissingen, 20.15 uur Schateren in de Piek Comedynight, diverse come dians, De Piek in Vlissingen, 20.00 uur Romeo over Julia Met Johnny de Mol en vele an deren, Theater De Mythe in Goes, 20.00 uur Capilla Flamenca Collectief Kamermuziek, Zeeuwse Con certzaal in Middelburg, 20.00 uur Off the Wall Grootschalige Pink Floyd Tribu te, Zeelandhallen in Goes, 20.00 uur Tom Kempinski Try-out van het stuk Duet for One, Arsenaaltheater in Vlissin gen, 20.15 uur Daniël Samkalden Cabaret, Podium 't Beest in Goes, 20.30 uur Het Wegener arrangement is inclusief: Verblijf in een comforta bele bungalow Bedlinnen en opgemaakte bedden bij aankomst Flesje wijn en een wel komstpresentje in de bun galow Keuken- en handdoeken pakket Toeristenbelasting en re- serveringskosten Landal Wandelkaart Het Wegener arrangement is geldig op: Aelderholt (Aalden, Drenthe) Coldenhove (Eerbeek, Veluwe) De Lommerbergen (Reu ver, Limburg) Miggelenberg (Hoender- loo, Veluwe) Hoog Vaals (Vaals, Zuid- Limburg) Twenhaarsveld (Holten, Overijssel) Actievoorwaarden Deze aanbieding geldt alleen voor nieuwe reserveringen en geldt niet in com binatie met andere acties, kortingen, spaarprogramma's en vöordeelcheques. Uitbetaling in contanten of vergoeding anderszins is niet mogelijk. De be schikbaarheid van bungalows voor deze aanbieding kan per aankomstdatum verschillen en is beperkt. Heerlijk een weekend of een midweek weg in ei gen land. Gezellig met vrienden of met het hele gezin? Misschien willen opa en oma gezellig mee of nemen de kinderen een vriendje of vriendin netje mee. De bunga lowparken, met veelal vrijstaande bungalows, vindt u in de mooiste na tuurgebieden van Ne derland. De parken zijn voorzien van verschillende faciliteiten om uw vakantie volledig af te stemmen op uw persoonlij ke wensen. Van een restau rant en fietsverhuur tot een zwembad met waterattrac ties en soms een golfbaan. Kijk voor prijzen (vanaf 95 euro p.p. (bij 2 pers), 3e t/m 6e persoon 16 euro) en data op www.landal.nl/WEG16L. Voor informatie, reserveringen, voorwaarden of de gratis brochure kunt u contact opnemen met Landal Green Parks via tel 0900 - 8842 0,20 p. min.) of kijk op www.landal.nl/wegl6L. Vermeld bij uw reservering wel de code: WEG16L Informatie en reserveren V .W mgm KK WISSENKERKE - Het Interna tionaal Folkcomplot, staat za terdag 28 februari in Onder de Toren in Wissenkerke. De Ne derlandse zangeres Linde Nij- land, de Vlaamse violist Wouter Vandenabeele, de Vlaamse zan geres Vera Coomans en de Ne derlandse multi-instrumenta- listen Bert'Ridderbos en Walter Kuipers hebben de handen in eengeslagen rond het thema Water en Vuur. De muzikanten en zangeressen zijn bekend van de groepen Ygdrassil, Ambro zijn, Rum, Madou, Törf, en de Berini's. Het vijftal brengt inter nationale muziek. Eigen com posities, vertolkingen van tradi tionals en liedjes uit noordelijke en westelijke windstreken wor den afgewisseld met fijnzinnige of juist bruisende instrumenta len. Aanvang: 20.00 uur. Kaart verkoop bij Het NUT: jpschip- per@zeelandnet.nl of via 0113- 371672 uitsluitend tussen 17.00 en 22.00 uur. foto:pr MIDDELBURG - Don't Hit Ma ma en Het Nationale Ballet brengen woensdag 25 februari de voorstelling Zwanenmeer- Bijlmermeer in de Stads schouwburg Middelburg. Zo wel in het maakproces als op to neel komen twee werelden bij elkaar: die van dansende-jonge ren uit de Bijlmer en van vier dansers van het klassieke ballet Het Nationale Ballet uit Amster dam. Ofwel Tsjaichovsky meets kaboela. De ontmoeting tussen boeren en aristocratie, tussen klassieke dans en straatdans, tussen - in letterlijke en figuur lijke zin - zwart en wit; dat alles komt op krachtige wijze samen in deze urban versie van Het Zwanenmeer. Zwanenmeer -Bijlmermeer pakt de draad op van de voorstelling uit 2006, met een nieuwe cast. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900- 3300033 en www.theaterver- koopzeeland.nl. Leeftijd: 14+. foto: r.baan Opening Carnaval Met diverse optredens, Grote Markt in Goes, 13.00 uur Snuffelmarkt Majoraat in Vlissingen, 9.00- 14.00 uur. Frankie's Combo Belgisch duo, Buurthuis De Pit in Goes, 19.30 uur Metal Battle Bandwedstrijd, De Piek in Vlissingen, 20.00 uur Tom Kempinski Première van het benefiet- toneelstuk Duet for One Arsenaaltheater Vlissingen ,20.15 uur Remmelt, Muus en Femke Singer/songwriters Theater De Wegwijzer Nieuw en St Joosland 20.30 uur Singer/songwriters Giovanca, Marsha en Eva Auad Concert Podium 't Beest Goes Ivo Delaere Pianoconcert Speelhuus, Ter Reede in Vlissingen, 11.30 uur Bingo Majoraat in Vlissingen, 13.30- 16.00 uur

de Faam | 2009 | | pagina 42