VAN DE dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN VEERE Woensdag 18 februari 2009 - Pagina 38 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg UITGESCHREVEN PERSONEN Uit onderzoek door de afdeling Publiekszaken is gebleken dat onder staande persoon niet meer verblijft op het adres waar deze "volgens de Ge meentelijke Basisadministratie (GBA) is ingeschreven. Het college van burgemeester en wet houders heeft op 13 februari 2009 be sloten de bijhouding van de persoons lijst van deze persoon met toepassing van art. 83 wet GBA op te schorten. Dit betekent dat deze daardoor niet meer op dat adres staat ingeschreven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkene meegedeeld. Het betreft: Zuidwal 18, Arnemuiden M. Stamouli, geb. 14-05-1979 te Ka- terini. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kan belanghebbende tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. De termijn voor het indie nen van een bezwaarschrift is zes weken en eindigt op 28 maart 2009. Het ondertekende bezwaarschrift moet bevatten de naam en het adres van de indiener, de datum en een omschrijving van hef besluit waarte gen het bezwaarschrift zicht richt. Ook moet de bezwaarmaker gemotiveerd aangeven waarom hij of zij het niet eens is met het besluit. Het bezwaarschrift moet worden ge richt aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend kan, als er sprake is van spoed, ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzieningen- rechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een der gelijk verzoek is griffierecht verschul digd VERORDENING MARKTWEZEN GEMEENTE Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat met in gang van heden ter inzage ligt het Uitvoeringsbesluit Dagplaatsen Wa renmarkt. Het uitvoeringsbesluit heeft betrekking op de wijze van innemen van dagplaatsen op de warenmarkt en op de wijze hoe de standplaats ingenomen dient te worden. Ook voorziet het uitvoeringsbesluit in de periode waarin standwerkersplaatsen mogen worden toegewezen. Het ge wijzigde uitvoeringsbesluit treedt in werking op 1 maart 2009. Het uitvoeringsbesluit ligt met ingang van 18 februari tot en met 1 april 2009 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergunning verlening en Handhaving in het stads kantoor. VASTGESTELDE BRANCHE LUSTEN VOOR DE MARKTEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat met ingang van heden ter inzage liggen conform de marktverordening de vast gestelde branchelijsten voor de mark ten in de gemeente Middelburg voor het jaar 2009. De branchelijsten liggen met ingang van 18 februari tot en met 1 april 2009 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergunning verlening en Handhaving in het stads kantoor. WIJZIGING VERORDENING STRAATNAAMGEVING Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergadering van 15 december 2008 heeft besloten tot vaststelling van wijzi ging van de verordening Straatnaam- geving. Deze verordening treedt in werking op 27 februari 2009 en ligt voor een ie der ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Kopieën van de stukken zijn aldaar voor een ieder tegen beta ling verkrijgbaar. VERNIEUWEN RIOLERING EN HERINRICHTEN LANGEVIELESIN- GEL EN SEISSINGEL Het ontwerp voor het vernieuwen van de riolering en het herinrichten van de Langevielesingel en de Seissingel heeft van 8 oktober tot en met 12 november 2008 ter inzage gelegen. Naar aan leiding van de inspraakprocedure zal het trottoir voor de woningen 32-1 óa niet verhoogd worden aangebracht. Verder blijft het schetsplan ongewij zigd. Van de inspraak is een eindver slag opgemaakt. In zijn vergadering van 3 februari 2009 hebben burge meester en wethouders het eindverslag en het ontwerp vastgesteld. Het eindverslag en de ontwerptekenin gen liggen tot en met 4 maart 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de .vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met de heer L. Priester, telefoonnummer (0118) 67 52 26. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Abdij 4: ged. vernieuwen glas-in- lood ramén. - Abdij 6: ged. vernieuwen glas-in- lood ramen. - Bereklauwerf 11Arnemuiden: uitbreiden woning. - Calandweg 2B, Arnemuiden: veranderen opslag (ruimte) naar be drijfswoning. - Dam 45A: splitsen 1 appartement tot 2 appartementen. - Generaal Eisenhowerlaan 48: uitbreiden woning. - Park de Moucheron 6: bouw extra verdieping op woning en bouw carport. - Podium 33: inrichten casco voor restaurant. - Schuttershof 12 en 14, Arne muiden: samenvoegen 2 wonin gen tot 1 woning. - Simon van Beaumontstraat 14: toevoegen gevelkozijn achter gevel woning. - Voltaweg 27A: aanbrengen ex tra loopdeur t.b.v. kantoorgedeelte loods. - Zusterstraat 20: veranderen nood- deur. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden in gezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopver gunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Binnendijk 7, Nieuw- en Sint Jooslandf: plaatsen aanbouw (9-2). - Bluesroute 18A: plaatsen garage (9-2). - Bluesroute 20: plaatsen garage en uitbreiden woning (9-2). - Gandhistraat 1plaatsen serre (9- 2). - Mortiereboulevard 20: aan brengen reclame (9-2). - Mortiereboulevard 36: bouw casco winkelgebouw (11-2). - Nieuwe Burg IA: ged. slopen interieur winkel (9-2). - Nieuwe Vlissingseweg 574: sloop woning en tuinmuur (1 1-2). - Noordweg 493: wijzigen achter gevel (5-2). - Noordweg 497: vervangen schoorsteen (5-2). - Overloperhof 1 t/m 41: 2e fase bouw 41 appartementen (11-2). - Rouaansekaai 81: plaatsen tuin huisje (5-2). - Seaeersstraat 13: vernieuwen 5 ondernamen voorgevel begane grond (9-2). - Sir Winston Churchilllaan 8: plaatsen kozijn zuidwestgevel (9-2). - Torenweg 4A: sloop dak (5-2). - Walplein 6/Lange Delft 27: ver bouwen leegstaande ruimte, plaatsen opbouw, wijzigen verdiepingen (6-2). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het be stemmingsplan en bouwvergunning is verleend: - Klein Vlaanderen ong.: plaat sen afvalcontainer. De vergunning en alle relevante stuk ken ligt gedurende zes weken, van 19 februari tot en met 1 april 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inza ge bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde'stukken. De be langhebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffen de bouwplan kan vanaf 20 februari tot en met 2 april 2009 een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende laatst genoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het be zwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieninaenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. un- De volgende rijksmonumentenverg ning is verleend: - Seisdam 28: vernieuwen werkkast balkon. De vergunning en alle relevante stuk ken ligt gedurende zes weken, van 19 februari tot en met 1 april 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inza ge bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 20 februari tot en met 2 april 2009 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 19 febru ari 2009 tot en met 1 april 2009 ligt bij de vakbalie in het stadskantoor het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: - Dam 33: wijzigen naam Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn /haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is net'noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoon nummer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ont werpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Al gemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, LID 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1van de Wet ruimte lijke ordening ontheffing te verlenen van: - het bestemmingsplan "Mor- tiere, uitwerkingsplan fase 3, 2e herziening" ten behoeve van Jazzroute 1 en Louis Arm- strongstraat 28: plaatsen erfaf- scheiding (hekwerken). Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118)- 67 52 41 - het bestemmingsplan "Sint Laurens" ten behoeve van Noord weg 485: uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 54 20. De ontwerpontheffingsbesluiten en de ontwerp-bouwvergunningen met de relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 19 februari tot en met 1 april 2009 ter inzage bij de vakba lie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn /haar zienswijze omtrent de ontwerp besluiten kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is net noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoor delijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als rede lijkerwijs aan hen kan worden verwe ten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in arti kel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VERLEENDE ONTHEFFING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het bestemmingsplan en bouwvergunning is verleend: - Oostkerkplein 13: vernieuwen en vergroten serre. De vergunning en alle relevante stuk ken ligt gedurende zes weken, van 19 februari tot en met 1 april 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inza ge bij de vakbalie in hef stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De be langhebbende die het niet eens is met de verleende ontheffing ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffen de bouwplan kan vanaf 20 februari tot en met 2 april 2009 een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel- bura. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende laatst genoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het be zwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERZOEK OM (BINNENPLANSE) ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is in gekomen ten behoeve van het' afwij ken van de maten met ten hoogste 10% voor zowel de oppervlakte als de goothoogte bij de uitbreiding van de woning op het perceel Sportlaan 26. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan het ter plaatse vigerende bestem mingsplan "Nieuw Middelburg". Het college is voornemens om onthef fing te verlenen van het bestemmings plan met gebruikmaking van de van de daartoe in het bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid. In verband hiermee ligt-het bouwplan gedurende twee weken, van 19 februari tot en met 5 maart 2009 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Gedurende deze periode kan een ieder mondeling of schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 83. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. Lees verder op pagina 39

de Faam | 2009 | | pagina 38