Snel, full HD én waterdicht... VAN DE REE brilmode collectie 2009 i^in innen Goed idee! een zonnebril van van de Ree Eten met stokjes is kinderspel De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Games - Killzone 2 i-Stpr. I Korte Geere 11 Middelburg Tel. 0118. 615 860 Woensdag 18 februari 2009 - Pagina 37 Op zoek naar een camera die Full HD video opneemt met een snelheid van 60 frames per seconde? Of een camera die waterdicht is? Of een HD camera waarmee je 10 mega pixel foto's kunt maken? Dan kun je je hart ophalen, want ze zijn onlangs gepresen teerd. De camera's in deze serie zijn klein, liggen makkelijk in de hand en zijn eenvoudig aan te sluiten op tv en pc. Info: sanyo.com Hij heeft een feilloos ritmegevoel, hij zorgt voor lichteffecten, hij spint, hij is compatible met alle iPod's en mp3 spe lers én hij beschikt over een goede speaker. Kortom, deze Funkit DJ brengt leven in de brouwerij! Kijk voor meer info op Gadgethouse.nl. Eten met stokjes is een vak apart. Met de Com bi Combi Training Chopsticks kun je die eettechniek echter snel onder de knie krijgen. Dankzij slimme hulpstuk ken krijg je het eten naar je mond. Meer info op Tliinkgeek.com Vinden en gevonden wor den is het thema van de nieuwste afstandbedienin gen. Zo hoef je geen kanalen meer te onthouden. Je slaat jouw favorie- te kanalen gewoon op. En de af standsbedie ning kwijt? Een druk op de knop van de basis bij de tv en een alarm laat horen waar het apparaat is gebleven. Bron: Jascoproducts.com File View Options Help Een nieuwe game van inter nationale allure is al nieuws op zich. Maar deze is ook nog van Nederlandse bo dem. Ruim vier jaar hebben de mensen van Guerrilla Stu dios in Amsterdam gewerkt aan een Science Fiction Epos voor de Playstation 3. Volgens Steven Terheide, producer van het spel, is het eindresultaat niet alleen technisch maar ook artistiek hoogstandje. "Er is met ont zettend veel liefde aan gewerkt door in totaal tweehonderd mensen. Van de enorme explosies tot details, als lan taarnpalen: over alles is nagedacht." De game heeft een 18+ sti cker, en is dus niet voor tere zieltjes. "We wilden een volwassen game maken, maar dat wil niet zeggen dat het onsma kelijk hoeft te zijn. Het is 'Hollywood realisme' met over-the-top gebeurte nissen en personages." De eerste reacties van de internationale pers zijn zeer positief. "Ge middeld scoort, het spel hoger dan een 9, waar we natuurlijk heel blij mee zijn. We hebben ja renlang in een soort co con geleefde en konden met de buitenwereld niet praten over waar we aan werkten. Het is een grote opluchting dat het spel door cri tici zo goed wordt ontvangen. Zelfs beter dan we hadden ge hoopt." Killzone 2 is dan misschien een SF game, toch zitten er Holland se details in. "We hebben hier in de omgeving veel foto's ge maakt voor details en architec tuur. Delen daarvan zijn ook in de game verwerkt. Zo zijn de luchten uitgesproken Hollands, en zijn de vuilnisbakken onmiskenbaar Amsterdams."

de Faam | 2009 | | pagina 37