r Afrit Arnestein afgesloten vanaf 16 februari Nieuwe planning werkzaamheden Laan der Verenigde Naties Commissievergaderingen februari Prijsuitreiking jongerenenquête Communities that care Bestuurdersportretten op herhaling Een stille liefde? Stuur een valentijns e-card via middelburg.nl ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 11 februari 2009 - Pagina 9 Deze informatiepagina van de Gemeente Middelburg wordt samengesteld door Communicatie. Reacties zijn welkom! Per e-mail naar info@middelbtirg.nl of per telefoon op (0118) 67 50 00. Voor informatie, folders en inzage van stukken kunt u terecht in het stadskantoor aarf de Kanaalweg 3. Meer info: www.middelburg.nl Maximaal Text: vanaf pagina 830 De werkzaamheden aan de N57 zijn in volle gang. Het werk ligt goed op schema. Dat is fijn, maar soms kunt u hinder ondervinden van de werk zaamheden. Dit is ook het geval rondom afrit Arnestein (aansluiting 38) van de A58. Vanaf maandag 16 februari 2009 worden de oprit naar Goes en de afrit vanuit Vlissingen afgesloten. De A58 (Vlissingen- Goes) wordt op die plek omgelegd. Niet op 16 februari, maar op 23 februari wordt er gestart met asfal- teringswerkzaamheden op de Laan der Verenigde Naties tussen de Sandberglaan en de Europalaan. Het is nodig onderhoudwerkzaam- heden aan de Laan der Verenigde Naties te verrichten. De weg is toe aan een nieuwe asfaltlaag en de rotondes worden aangepakt. De werkzaamheden worden in ,vier fasen uitgevoerd. - Met de aannemer en de aanliggende bedrijven is er een nieuwe planning gemaakt. Door het samenvoegen van fase 1 en 2 wordt het werk over dag uitgevoerd in plaats van de. eer der geplande nachtelijke werkzaam heden. Door de samenvoeging wordt ook de uitvoeringstijd met ruim één maand verkort, waardoor de overlast tot een minimum beperkt wordt Er is dan geen ruimte meer voor een op- en afrit richting Nieuw- en Sint Joosland. Als de N57 klaar is, ziet het knoop punt Arnestein bij de A58 er dus heel anders uit. Het verkeer wordt met borden omgeleid. Elders in deze Faam vindt u een advertentie van Rijkswaterstaat waarin de omlei dingsroutes staan aangegeven. r De nieuwe planning ziet er als volgt uit: - Fase 1 en 2 Sandberglaan tot en met rotonde Walcherseweg van 23 februari - 6 maart - Fase 3 Rotonde Walcherseweg tot rotonde Europalaan van 6 maart - 23 maart - Fase 4 Rotonde Europalaan van 23 maart-3 april Tijdens de fasen 1 en 2 is het aanlig gend bedrijventerrein en het tanksta tion via de Sandberglaan bereikbaar. Voor vragen en informatie kunt u contact opnemen met Pascal Geldof van het Ingenieursbureau van de gemeente Middelburg, telefoonnum mer (0118) 67 56 81. Alle tafels waren volgeboekt tijdens de eerste avond van de speciale actie in Grand Café Willem. In de maanden februari en maart kost een 3-gangendiner slechts 5. Het was gezellig druk en extra handjes waren dan ook van harte welkom. Wethouder Albert de Vries stak zijn handen uit de mouwen en hielp de bediening bij het serveren van de maaltijd. Bij Willem Je mes en vork optillen bij Willem om te gaan dineren is een feest dat zou ieder willen met jé billen op een goede stoel aan de gedekte tafel zitten proeven" met je lippen Speciaal gedicht Stadsdichter Joop Buma schreef speciaal een gedicht voor het grand café. Samen met wethouder Frank Streng onthulde hij het gedicht, dat een mooie plek heeft gekregen op een van de muren van het café. van de spijzen die te prijzen zijn de wijn in stromen uit de flessen gieten je kan ervan genieten en het zal je wel bekomen Johannes Herman Buma Stadsdichter van Middelburg 2009 Wethouder Albert de Vries serveert in Grand Café Willem Foto: Lindy Huibregtse Een raadscommissie adviseert de gemeenteraad over raadsvoorstel len, die tot zijn werkterrein beho ren. Aan het einde van elke com missiebehandeling wordt het advies van de commissie aan de raad vastgesteld. Die staat op voor 2 maart. Op woensdag 11 februari vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken. Die gaat het onder andere hebben over Sportpark 'Vrijburg' en herinrichting sportcomplex 'De Brigge'. De commissievergadering begint een half uur later dan nor maal, namelijk om 20.00 uur. De commissie Ruimte van maan dag 16 februari en de commissie Algemeen Bestuur van dinsdag 17 februari gaan wegens gebrek aan agendapunten niet door. De punten die al voor deze vergaderingen opstonden worden nu behandeld in de commissie Maatschappelijke Zaken van 11 februari. Agenda's en verslagen van commis sievergaderingen zijn te bekijken op www.middelburg.nl onder de rubriek Bestuur en Organisatie/ Raadscommissies. Op de radio Radiozender Coolfm is iedere raads- en commissievergadering aanwezig om verslag te doen. In het pro gramma Politiek Lokaal kunt u luisteren naar het verloop van deze commissievergadering op vrijdag 13 februari van 20.00 tot 22.00 uur. Herhaling maandag 16 februari vanaf 20.00 uur. Middelburg is voor Communities that care aan het onderzoeken welke problemen er bij het opgroei en voorkomen, maar ook wat er juist toe bijdraagt dat jongeren leuk en veilig kunnen opgroeien. Onderdeel van het onderzoek is een in december gehouden enquête. Degene die de enquête invulde, Het programma wil antwoorden vin den op de vragen: 'Wie is hij of zij?" en "Wat doet hij of zij?" In een ani merend tweegesprek komen de luisteraars meer te weten over de persoon en de bestuurder. De muziek in dit één uur durende inter view is door de bestuurder zelf uit gekozen en toegelicht. maakte kans op een i-pod. Woensdag 11 februari deelt wethou der Albert de Vries in het stadskan toor de i-pods uit aan drie prijswin naars: Gerlinde Overbeeke, Pablo Albers en Hanno Tramper. Communities that Care Communities that Care is een ma nier om jongeren de kans te bieden Alle interviews worden uitgezonden tussen 21.00 en 22.00 uur op: - Wethouder Frank Streng, donder dag 12 februari. Herhaling woens dag 18 februari - Wethouder Albert de Vries, vrijdag 13 februari. Herhaling donderdag 19 februari zo prettig mogelijk op te groeien in een omgeving waar ze zich thuis voelen, waarin zij een goede band hebben metTamilie, met leeftijdsge noten, met de school en met de wijk. Met de informatie uit het onderzoek kan de gemeente Middelburg gericht per wijk maatregelen nemen om het voor de jongeren leuker en veiliger tè maken. - Wethouder Huub van Klinken, zaterdag 14 februari. Herhaling vrijdag 20 februari - Wethouder Hannie Kool, maandag 16 februari. Herhaling zaterdag 21 februari - Burgemeester Koos Schouwenaar, dinsdag 17 februari. Herhaling maandag 23 februari •U kunt Coolfm radio ontvangen via de kabel: 94.0 en FM 105.3 107.1 of 107.7 De lokale omroep voor Walcheren, Coolfm, herhaalt de serie gesprekken met burgemeesters en wethouders van Walcheren. Onder de titel 'Bestuurdersportretten', spreekt programmamaker Theo Rietveld lokale bestuurders op hun eigen werkkamer.

de Faam | 2009 | | pagina 9