MEESTERBAKKERS VERKOOPMEDEWERKER (m Een nieuwjaar, een nieuwe bijbaan! Op zoek naar licht in City of Ember www.bliekmccsterbakkers.nl DE ZEEUWSE MUZIKANTEN Orkest uit Middelburg JA, ik wil dagbladen bezorgen dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Powered by JobTrack.nl zoekt fulltime Ben je enthousiast, prestatiegericht en commercieel? Dan zijn we op zoek naar jou! 1 geluidstechnicus die tijdens repetities en concerten achter de digitale mengtafel van het orkest staat en de geluidstechniek voor zijn of haar rekening neemt. We werken met een complete P.A. met o.a. een Roland VM-C7200 50 kanaals-mixingconsole met 2 processors. 1 administratief medewerker/ster die helpt bij allerlei werkzaamheden 1 vrijwillig(st)er VOOP de ZANG, u helpt de zangers en zangeressen van het orkest om hun zang- en presentatiemogelijkheden verder te ontwikkelen. U heeft de be reidheid om het repertoire goed te leren kennen en u wilt graag leren hoe u de muzikanten r kunt helpen. Het is mooi als u zelf enige zangervaring heeft. 1 vrijwilliger voor KEYBOARD-begeleiding, hij/zij ondersteunt muzi kanten onder andere door aan te Wijzen welke kleurmuzieknoten er gespeeld gaan worden. Keurslager Gillissen Parttimers en fulltimers (m/v) WAT STAAT ER TEGENOVER? AANMELDEN PZC De Faam Woensdag 11 februari 2009 - Pagina 46 Goede recensies van zijn films zijn waarschijnlijk op één hand te tellen. Maar waar de recensenten zich steevast afke ren van het werk van Uwe Boll, kan hij ook bogen op een schare fans die de platvloerse humor van de cultfilmer wél waarde ren. Zijn controversiële Postal is nu op dvd verschenen. Uwe Boll heeft het verfilmen van computerspellen tot zijn handelsmerk gemaakt en ook het omstreden schiet spel Postal nam hij onder handen. Zijn keiharde grappen over 11 september maakten dat er in Amerika weinig waardering was voor zijn film. Dat Osama Bin Laden op z'n gemak door Ameri ka wandelt om te bekijken hoe hij zijn klus afkan maken, is eigenlijk nog vrij subtiel. Voor Boll wel te verstaan. Een groot publiek zullen de films van de Duitser nooit bereiken. Fans van zijn weinig subtiele rolprenten blij ven er echter steeds blij mee. En of zijn maatschappelijk aanklacht doel treft? Waarschijnlijk niet, maar de liefhebbers zal dat ongetwijfeld een zorg zijn. Heel anders is de film Awake van regisseur Jo.by Harold De 22-jarige miljonair Clay Beres- ford lijkt alles te hebben om geluk kig te zijn maar zijn zwakke hart speelt hem parten. Hij heeft zo snel mogelijk een nieuw hart nodig. Die kans krijgt hij in de nacht na zijn haastige huwelijk met Samantha. Hoewel zijn moeder hem nog probeert te overtuigen een andere chirurg te nemen, wil hij toch dat de trans plantatie wordt gedaan door Dr. Jack Harper, die hem het leven al eerder redde en sindsdien een goede vriend is. Voor opgave van uw advertentie of informatie', bel: (0113) 27 40 00 .- cf-- v; die zelfstandig onze broodafdeling kan runnen in de SLIGR0 Vlissingen Stuur je brief met C.V. naar winkels@bliekmeesterbakkers.nl of Bliek Meesterbakkers, Postbus 8093, 4330 EB Middelburg Meer informatie? Neem contact op met Dhr. Catsman T. 0118 64 11 55 of kijk op Het orkest De Zeeuwse Muzikanten, een professioneel orkest met een veelzijdig repertoire, telt nu 40 leden met een verstandelijke beperking en bestaat mede dankzij de hulp en inzet van vrij willigers. Vrijwilligers in ons orkest zijn elke donderdagavond vanaf 18.45 uur bezig met de we kelijkse repetitieavond: zij ondersteunen de muzikanten achter de keyboards, door aan te wijzen welke kleurmuzieknoten er gespeeld moeten worden. Andere vrijwilligers ondersteunen muzi kanten die een ritmisch instrument bespelen. Soms betekent dit ook samendoen. Daarnaast na tuurlijk ook een bakje koffie drinken met de muzikanten, een luisterend oor bieden, verzorgende activiteiten, in de gaten houden waar er verder hulp nodig is. Diezelfde vrijwilligers maken het ook mogelijk dat het orkest regelmatig 's avonds, in het weekend, maar ook door de week overdag optreedt voor instellingen of bedrijven en mee kan doen aan concerten met andere orkesten. Voor ons orkest zoeken wij nog enkele enthousiaste VRIJWILLIGERS waarbij ook vrij regelmatig computerwerk. U komt te werken met een groep enthousiaste mensen die samen en in een goede sfeer doel gericht werken aan de verdere ontwikkeling van het orkest. Bij uw werk krijgt u professionele ondersteuning. Enthousiast of wilt u meer weten? Neemt u even contact op met Jetty Brakman of René Koelemaij, telefoon (0118) 656702 Wij willen u graag te woord staan. Een briefje kan natuurlijk ook naar: orkest de Zeeuwse Mu zikanten, J.V. Sprengerlaan 4, 4335 SJ Middelburg, e-mail: orkestzm@arduin.nl Alle informatie over ons orkest vindt u ook op internet: www.zeeuwsemuzikanten.nl Liggend op de operatietafel merkt hij dat zijn ver- voelt met andere woorden alles en hoort boven- doving niet naar behoren werkt: zijn lichaam is dien wat de dokters zeggen. En daaruit blijkt dat helemaal verlamd maar hij is klaarwakker. Hij niets in zijn leven is wat het lijkt. Vlissingen Wegens toenemende drukte in onze vernieuwde zaak zoeken wij: vanaf 16 jaar Sollicitaties uitsluitend schriftelijk of per e-mail richten aan: Keurslager Gillissen T.a.v. Dennis Gillissen Walstraat 100 4381 GE Vlissingen of info@gillissen.keurslager.nl DichtbijMedia. Wegé eeeNèf: NieuwsMedia I Een prima maandelijkse vergoeding Gratis de PZC 2 bioscoopkaartjes En vele extra's wwvj.faezorgers.nl De bewoners van Ember leven al generaties lang in de enige nog verlichte stad op aarde. Na een lange periode zonder problemen staan de krachtige motoren die Ember van licht voorzien nu op het punt het te begeven. De bewoners vrezen voor hun toekomst en dur ven ook de stad niet uit omdat niemand ooit is teruggekomen uit het donker dat Ember om ringt. Doon Harrow en Lina Mayfleet geven de hoop echter niet zo snel op. Wanneer Lina een stof fig doosje met geheime en cryptische instruc ties vindt, beginnen zij en Doon meteen met het ontcijferen ervan. De code vertelt hen ver bazingwekkende dingen over de geschiedenis en toekomst van de stad, en over een nieuwe wereld waar de bewoners van Ember naartoe kunnen vluchten. In een race tegen de klok moeten Doon en Lina alle obstakels zien te ontwijken en een vluchtplan in gang zetten naar een wereld waarvan niemand wist dat deze bestond... voordat de lichten voor altijd uitgaan. Familieavonturenfilm City of Ember werd ge regisseerd door Gil Kenan. Er zijn onder ande re rollen voor Bill Murray en Saoirse Ronan (I Could Never Be Your Woman). Vanaf 12 februari in de bioscoop. Platvloers of zinderend anenmark BLIEK Meld je nu aan via of bel naar 0800-022 2710. Je kunt ook gebruik maken van de invulbon. Ga naar voor de actievoorwaarden. Vul deze bon in en stuur het (zonder postzegel) naar: Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 246 4330 VB Middelburg Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Tel.: Geboorte datum (min. 15 jr.) 'Actie geldt voor bezorgers die zijn gestapt in januari of februari 2009. FOTO: INDEPENDENT FILMS

de Faam | 2009 | | pagina 46