Waterman DE VALKERIJ dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL vanaf: Horoscoop Bejaarde Tarzan zoekt thuis en gezelligheid Thomas Ca'-? De mantel der liefde kan veel bedekken, maar dat wat nu te gebeuren staat, kent wel licht een te grote omvang. Wees open en eerlijk opdat vertwijfeling zich geen meester van u kan maken. Bereid u voor op een bizarre wen ding. 14 VILLA'S OP EEN EIGEN EILAND CDmarsaki De Faam Woensdag 11 februari 2009 - Pagina 39 Verkoop: Schinkel De Weerd Makelaardij, tel. 0118 460300, e-mail: info@schinkeldeweerd.nl Tarzan wil zijn oude dag graag slijten bij een lief baasje. FOTO: KARIN OCKÉ Ik ben boven de tien jaar, maar niemand weet mijn werkelijke leeftijd. Maar goed, je bent zo oud, of zo jong, als je je voelt, nietwaar? En ik voel me nog best jong van geest en lichaam. Net mijn gehoor is wat afgeno men en mijn gebit verdient goe de aandacht. Ik ben altijd al zin delijk geweest en dat ben ik als bejaarde kat nog^ steeds. Ik kan het goed vinden met de andere katten hier. Buren Het was wel lachen toen mijn foto werd gemaakt, want toen waren mijn buren natuurlijk ja loers op al die aandacht en be gonnen te miauwen. Dat deden ze echter heel mooi in koor. Hartstikke jammer dat de voor rondes van de X-factor zijn af gelopen, want anders had ik hen gelijk opgegeven. Mis schien dat ze volgend seizoen een kans maken. Tot zover an dere katten. Honden... helaas, daar ben ik niet zo kapot van. Nu is dat hier in het asiel niet zo'n punt, want we leven toch gescheiden van elkaar, maar ik wil niet bij een baasje terecht komen, die een hond heeft. Van mijn baasje wil ik graag aandacht, maar ik ben niet echt een schootkat hoor. Als het mooi weer is vertoef ik graag buiten, wie niet zou ik zeggen, en dan kan ik daar lekker spe- len. Ik apporteer trouwens propjes! Gaaf hè? Ik hoop van harte, dat één van jullie mij wil adopteren en mij dus een gezel lige en liefdevolle oude dag wil len bezorgen. Wie wil me? Ik woon aan de Oostperkweg 9 in Middelburg. Telefoonnummer: 0118- 613579." MIDDELBURG - "Tot mijn hele grote spijt woon ik nog altijd in het dierenasiel", vertelt Thomas. Hij is zwart-wit en vier jaar. "Ik ben één van de buren van Tarzan. En we willen allebei zo graag weg. Ik snap niet, waarom er nog niemand is geweest, die mij mee wil nemen. Is het omdat ik te dik ben? Zal toch niet? En mocht het wel zo zijn; voor een baasje doe ik alles, dus dan ga ik wel op dieet als het moet. Ik heb het hier echt wel gezien hoor; ik ben toe aan een nieuw thuis Laat nu eens voor even de boel de boel. Een persoon zoals u verdient zo nu en dan wat ontspanning. Zon der deze broodnodige afleiding bent u niet in staat uw doelstellingen te bereiken. Af en toe wat gas te rugnemen is daarom niet per definitie verspilde tijd. licht moet u wat taken afstoten zodat u meer lucht krijgt voor dingen waai" u echt goed in bent. Weegschaal De sterren voorspellen u niet louter goeds, al gebeurt dat bij weinigen. De tegenslag uit zich wellicht in financiële consequenties. In uw situatie is het niet geheel irrationeel om eens te denken aan een appeltje voor de dorst. Schorpioen Wanneer u zich de komende tijd iets be ter kunt beheersen, kunt u bemerken welke positieve gevolgen hieraan kleven. Dat weer houdt u er in de toekomst misschien van om met een te grote dosis spontaniteit het leven te verkwisten. jjy Boogschutter Een probleem herkennen bij een ander is niet al te lastig. Moeilijker en belangrijker is de identificatie van uw eigen zwakheden. Pas nadat u die in kaait heeft gebracht, bezit u een morele grond om anderen de maat te nemen. Steenbok In deze sombere tijden krijgt u niet snel de handen op elkaar. Toch is het niet geheel onverstandig om nu in te zetten op investerin gen. Zodra de donkere wolken zijn overge waaid is de mógelijkheid reëel aanwezig dat u zich als sterkste profileert. Vissen Het is inherent aan een strenge benade ring om zo nu en dan hard op te moeten tre den. Wanneer u dit nalaat gaat het ten koste van uw geloofwaardigheid. Dat is toch wel het laatste wat u belieft. Dier in het vizier Ram De geborgenheid van uw eigen omge ving is juist dat wat u nu nodig heeft. Het is ze ker niet de tijd om drastische veranderingen door te voeren. Hopelijk staat iemand u met raad en daad bij. Stier Ver buiten de gebaande paden ligt wel licht de oplossing voor het probleem van een van uw naasten. U kunt zelf op zoek gaan naar het geheim. 'Schoenmaker blijf bij je leest' is hier misschien wel het juiste devies. Tweelingen _*|g. Kreeft Opgedane kennis uit het verleden komt u waarschijnlijk binnen korte tijd goed van pas. Dan draait het niet zozeer om theoretische vra gen. Want het is eerder levenservaring die het pleit in dit geval zal beslechten. Leeuw XÖ Ergens verborgen in u schuilt een grote kracht die u nog niet vaak in uw leven heeft aangesproken. Ga niet direct op zoek naar dit talent* Er zullen zich op lange termijn betere momenten aandienen waarop u dit talent echt nodig heeft. Maagd Als u eerlijk bent ten opzichte van uw ei gen persoon, moet u wellicht bekennen dat u al enige tijd op een smal koord balanceert. Wel Vrijstaand wonen op een eiland 0 Ruimte, licht en vrijheid 0 Stijlvol en karakteristiek ontwerp 0 Royale woningen Ruime terrassen aan het water 0 Uitzicht over het water en groen Onderhoudsvriendelijk 0 Goed bereikbaar 0 MIDDELBURG - "Hallo Faamlezers. Ik hoop dat al les goed gaat met jullie. Met mij is alles wel prima, maar ik zou graag mijn oude dag ergens anders slijten dan hier in het asiel. Ik zal eerst eens even een boekje over mezelf opendoen. Ik ben een voormalige kater, in het zwart en wit en ben al een beetje op leeftijd.

de Faam | 2009 | | pagina 39