Vervolg van pagina 24 keerverbod in te stellen ter hoogte van Oude Veerseweg 23, vanaf de oprit naar poprt D, over een lengte van 18 meter, in zuidwestelijke rich ting. Dit parkeerverbod wordt aange duid met een gele onderbroken streep langs de kant van' de rijbaan. Inzage Het besluit ligt tot en met 25 maart 2009 elke werkdag tijdens kantooru ren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer J.W. Lievense, tele foonnummer (0118) Ó7 52 91 Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken, van 12 februari tot en met 25 maart 2009, een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus Ó0Q0, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een om schrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Belanghebbende U bent belanghebbende als uw be lang rechtstreeks bij een besluit is be trokken (artikel 1:2 van de Algemene wet bestuursrecht). Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen ande ren. Daarvan is bijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe omgeving van de weg waarop een besluit betrekking heeft. Bij een wille keurige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwezig. Een belanghebbende die redelijker wijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen be roep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13'van de Algemene wet bestuurs recht) Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tij delijke maatregelen? Dan kunt u, na dat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningen- rechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt 145 voor natuurlijke personen en 288 voor rechtsperso nen. WET MILIEUBEHEER (1) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij in het kader-van de Wet milieubeheer de vergunning van 30 juni 1998, ken merk 1997/5907, verleend aan Phi lips Lighting gedeeltelijk hebben inge trokken wegens het deels beëindigen van de productie van lampvoeten. De intrekking heeft betrekking op enkele gebouwdelen (MP en MQ) die op dit moment niet meer gebruikt worden voor activiteiten van de Vitrite Fabriek. De inrichting is gelegen aan de Elekfraweg 1. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. De vergunning en alle relevante stuk ken liggen gedurende zes weken van 12 februari 2009 tot en met 25 maart 2009 elke werkdag tijdens kantoor uren ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte in het Stadskantoor Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegevén op de voornoemde stukken, tel. (01181 67 52 43. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vergunning en die tegen het ontwerp van de milieuver gunning een zienswijze naar voren neeft gebracht (dan wel aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijzen te heb ben ingebracht) kan vanaf vrijdag 13 februari 2009 tot en met donderdag 26 maart 2009 schriftelijk beroep instellen bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhaae. Degene' die een beroepschrift heeft ingediend en van mening is dat de onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist, kan tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- nage, verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt grif fierecht geheven. WET MILIEUBEHEER (2) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een oprichtingsvergunning in het kader van de Wet milieubeheer heb ben verleend aan Rosenberg Wegen bouw B.V. voor het oprichten en voor 2 jaar in werking hebben van een inrichting bestemd voor het op - en overslaan van materialen en afvalstof fen afkomstig van de aanleg van de N57 bestaande uit puin en freesasfalt. De inrichting is gelegen aan de Uijterschootweg 8. De milieuvergunning is tèn opzichte van het ontwerpbesluit niet gewijzigd. De aanvraag, de beschikking en andere relevante stukken liggen gedu rende zes weken, vanaf 12 februari tot en met 25 maart 2009 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving in het stadskantoor. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vergunning en die tegen het ontwerp van de milieuver-" gunning een zienswijze naar voren neeft gebracht (dan wel aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijzen te heb ben ingebracht) kan vanaf vrijdag-13 februari 2009 tot en met donderdag 26 maart 2009 elke werkdag schrifte lijk beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhaae. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en van mening is dat de on verwijlde spoed dat, gelet op de be trokken belangen, vereist, kan tevens op grond van artikel 8:81 vón de Al gemene wet bestuursrecht de Voorzit ter van de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Post bus .20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een be roepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt grif fierecht geheven. VOORNEMEN VERWIJDERING ILLEGAAL GELEGEN VAARTUIG Een zeilboot ligt al geruime tijd zonder toestemming van de havenmeester aan de kade van het haventerrein aan het Arnekanaal te Arnemuiden (nabij scheepswerf Meerman). Ingevolge artikel 32 van de Haven- en Woonschepenverordening Middel burg is het verboden om zonder toe stemming van de havenmeester met een vaartuig ligplaats in te nemen op deze locatie. Wij verzoeken de rechthebbende op dit vaartuig om het vaartuig vóór 15 maart 2009 te verwijderen. Indien dit niet gebeurt,.zijn wij voor nemens over te gaan tot het toepassen van bestuursdwang. Dit betekent dat verwijdering van het vaartuig op grond van afdeling 5.3.1 van ae Al gemene wet bestuursrecht door de ge meente zal plaatsvinden op kosten van de rechthebbende op het vaartuig. De rechthebbende kan zich tot 15 maart 2009 melden bij de gemeente dan wel schrijven naar de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. WET GELUIDHINDER Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij, gezien het voornemen van BAM Vastgoed en Woongoed Middelburg om tussen de Kanaalweg-Wesf (gedeelte tussen het station en de Schroebruaj en het spoortraject 663 een tweetaf kantoor gebouwen (A en C) alsmede een ap partementengebouw (B) te realiseren, besloten hebben voor alle (maximaal 48) woningen (appartementen) een hogere grenswaarde ingevolge de Wet geluidhinder (Wgh) vast te stel len. Uit akoestisch onderzoek is gebleken dat woningbouw op de gewenste lo catie niet zonder meer mogelijk is van wege de te verwachten geluidsbe lastingen ten gevolge van wea- en rail- verkeerslawaai. Uit de berekeningen blijkt dat vanwege de Kanaalweg en spoortraject 663 de voorkeursgrens waarde van respectievelijk 48 en 55 dB wordt overschreden op de gevels van de woningen in gebouw B. De maximale ontheffingswaarde van res pectievelijk 63 en 68 dB wordt niet overschreden. Het vaststellingsbesluit met de relevan te stukken ligt gedurende zes weken, van 13 februari tot en met 26 maart 2009 ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden, mits zij omtrent het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren hebben gebracht, ingevolge de bepalingen van de Algemene wet be stuursrecht beroep instellen bij de Rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft in gediend en tevens van mening is dat ae betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van zowel het beroepschrift als een voorlopige voor ziening is griffierecht verschuldigd. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Arnekanaal: aanleggen kademuur. - Balans 2: plaatsen koelmachine met draagconstructie. - Dam 65: uitbreiden woning. - Dokstraat ong., Arnemuiden: bouw 28 appartementen en zorg voorziening. - Jacob Catsstraat 4: plaatsen tuin huisje. - Jazzroute 11: plaatsen berging/ hobbyruimte. - Lange Noordstraat 41 -43: aan brengen gevelreclame. - Mortiereboulevard 20: aan brengen reclame. - Rouaansekaai 81: plaatsen tuin huisje. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun-, nen geen bezwaarschriften worden in gediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, af wijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden inge zien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen- ding): - Armeniaans Schuitvlot 1 /Looi erssingel 3: verbouw voormalige brandweerkazerne tot huisvesting SCEZ (3-2). - Grenadierweg 21plaatsen tijde lijke (2 jaar) schottenkeet (4-2). - Herculesweg 20 t/m 26/Vol- taweg 6 t/m 10: verplaatsen re clamezuil plaatsen vlaggenmasten (30-1). - Nieuwstraat 36B: sloop schuurtje (3-2). - Park de Moucheron 36: plaat sen berging (4-2). - Vlasmarkt 14: plaatsen lichtrecla me (3-2). - Walplein 6/lanqe Delft 27: slo pen interieuronderdelen (29-1). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten bin nen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn ge bracht: Klein Vlaanderen ong.: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de ruim telijke ordening voor plaatsen onder grondse afvalcontainer. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, LID 1 Wro Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1, van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing te verlenen van: - het bestemmingsplan "Braken burg II West" ten behoeve van De Schone Waardin 18, Arnemui den: uitbreiden berging en plaatsen garage. - het bestemmingsplan "Buiten gebied Middelburg 2e herzie ning" ten behoeve van Nieuwe Vlissingseweg 574: voor het wij zigen van de bestemming en voor het overschrijden van de goot- of boei boord hoogte. Het ontwerpontheffingsbesluit en de ontwerp-bouwvergunning met de rele vante stukken liat gedurende zes weken, van 12 februari tot en met 25 maart 2009, ter inzage bij de vakba lie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan .een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bii het col lege van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoon nummer (01181 67 54 20. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijker wijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen ziens wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. BUITENPLANSE ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.23 Wro Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing te verlenen van het bestemmingsplan 'Griffioen I', ten behoeve van het starten wan een praktijk voor persoonlijk welzijn in een beperkt gedeelte van het pand Kas tanjelaan 21. Het starten van een dergelijke praktijk past weliswaar niet binnen de voor genoemd pand van kracht zijnde be stemming 'woondoeleinden', maar is - gelet op de nieuwe bestemmingsplan methodiek van de gemeente- uit ruim telijke overwegingen onder voor waarden acceptabel. Het ontwerpontheffingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 13 februari tot en met 26 maart 2009, ter inzage bij de vakba lie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een iederschriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpontheffingsbesluit kenbaar ma ken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is net noodzakelijk vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer (0118) 67 52 25. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijker wijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen ziens wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VERLEENDE ONTHEFFING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het be stemmingsplan en bouwvergunning js verleend: - Jazzroute 40: bouw berging /hobbyruimte. De vergunning en alle relevante stuk ken ligt gedurende zes weken, van 12 februari tot en met 25 maart 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende ontheffing ten behoeve van het uitvoeren van het des betreffende bouwplan kan vanaf 13 februari tot en met 26 maart 2009 een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende laatst genoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het be zwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERZOEK OM (BINNENPLANSE) ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen ten behoeve van het plaat sen van een kweek-/hobbykas op het perceel Geersesweg, volkstuin complex "Veersepoort". Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan het ter plaatse vigerende bestemmings plan "Veersepoort" Het college is voornemens om onthef fing te verlenen van het bestemmings plan met gebruikmaking van de van de daartoe in het bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid. In verband hiermee ligt het bouwplan gedurende twee weken, van 12 februari tot en met 25 februari 2009, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Gedurende deze periode kan een ieder mondeling of schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor mondelin ge zienswijze, telefoonnummer (0118) 67 54 20 WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN 'BUITENGEBIED MIDDELBURG' Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat' het ont werp van het wijzigingsplan ex artikel 11 van de Wet op de ruimtelijke orde ning (Wro) ten behoeve van een wij ziging voor het perceel Abeelseweg 3 gedurende vier weken, van 13 fe bruari tot en met 12 maart 2009 ter visie ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte in het stadskantoor. Het ontwerpwijziaingsplan betreft de wijziging van de bestemming van het perceel Abeelseweg 3 van "agrari sche doeleinden" naar "woondoelein den", "erf" en "tuin". Daarnaast zal de bestaande woning gesloopt wor den en aan de andere zijde van de schuur herbouwd worden. De nieuwe woning krijgt een inhoud van maxi maal 620 m3. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebbenden met betrek king tot het plan schriftelijk bedenkin gen indienen bij burgmeester en wet houders, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagina's elders in deze Faam, wwwjniddefourgjil en Maximaal Teletekst pagina 830.

de Faam | 2009 | | pagina 25