SPAAR VOOR EEN BOODSCHAPPENPAKKET Overname van RAVZ Zakennieuws op Walcheren EM-TÉ 3 dé Weekkrant De Faam Buschauffeurs aan stuur van ambulances? Klusseniers verbouwen vertrouwd MEE Zeeland heeft HKZ certificaat Taxatie- en inkoopdag in Hotel Royal Palet aan zee met verve Valentijnsdag in World of Silk Wit of tarwe Wagner Big Pizza American Style Mineola Mandarijnen Verse Hollandse Kipfilet Edet Keukenpapier Ehrmann Grand Dessert DubbelFrisss Exclusief statiegeld, rookwaren, slijterijartikelen, zuigelingenvoeding van 0-6 maanden, geneesmiddelen, postzegels, loten, telefoon- en strippenkaarten en boeken. De regionale Ambulance Voorziening heeft ruim twee miljoen euro schuld en wordt mogelijk door Connexxion overgenomen. foto: powernews door marcel van.der voort MIDDELBURG - "Ver voersbedrijf Connexxion heeft interesse om de Zeeuwse ambulancedienst over te nemen. Ik hoop dat ze er een regionale invul ling aan geven. Zeeland heeft eigen dingen, zoals de infrastructuur, zomers de badgasten en de eilanden", stelt directeur Ricks Mep- pelder van de Regionale Ambulance Voorziening (RAVZ) in Middelburg. Zijn organisatie verkeert in zwaar weer en heeft een schuld van 2,2 miljoen eu ro. "Er hebben onlangs ge sprekken plaatsgevonden", vertelt Connexxion woord voerder Erwin Hartman. "Het is geenszins de bedoe ling dat buschauffeurs van Connexxion achter het stuur van de ziekenwagen gaan plaatsnemen. Een ambulance wordt door daartoe gekwalificeerd per soneel bestuurd. Bij eerde re overnames van ambu lancediensten .hebben wij daarom graag het bestaan de personeel overgeno men. Of wij dat ook in Zee land gaan doen is nog on duidelijk." Volgens Hart man zijn er tegenover RAVZ geen toezeggingen gedaan. "De gesprekken waren puur oriënterend." Connexxion heeft inmid dels drie ambulancedien sten in Gelderland en Noord-Holland. Er werken 350 mensen en de vervoer der beschikt over vijfenze stig ambulances. Voor Con nexxion betekent dat acht procent van de nationale markt. De provincie Zee land en gemeenten hebben eerder steun toegezegd aan de RAVZ. Afgelopen vrijdag heeft de provincie 100.000 euro beschikbaar gesteld om de ovemameperiode te overbruggen. OOST-SOUBURG - De Klusseniers Ruud Baljeu en Arjan Vos zien vele moge lijkheden nu er een recessie en kredietcrisis is. Een jaar geleden kozen de mensen voor verhuizen in plaats van verbouwen. Nu kiezen steeds meer mensen, als ze toch in hun bestaande huis blijven wonen, om te gaan verbouwen. Dat zijn klussen als een Velux dakraam plaatsen, maar ook de com plete installatie van een badkamer of keuken. De Klussenier begon in 2008 met Vertrouwd Verbouwen. Met deze nieuwe slogan wordt duidelijk gemaakt dat De Klussenier méér in zijn mars heeft en het grijze ge bied tussen klusjesman en de traditionele aannemer kan invullen. Meer informa tie: Klussenier Ruud Baljeu, tel: 06-51339877'of Klusse nier Arjan Vos, tel: 06- 22667206 MIDDELBURG - MEE Zee land viert feest omdat zij het HKZ certificaat op 30 janu ari mochten ontvangen. "Cliënten wisten het al lan ger, maar nu is het ook aan de hand van een papieren operatie officieel vastgesteld dat het werk van MEE vol doet aan de hoge kwaliteits standaard die het HKZ sys teem voor MEE organisaties voorschrijft én waarop de cliënten recht hebben", stelt directeur drs. Peter Brak man. VLISSINGEN - In Hotel Restaurant Royal aan de Badhuisstraat 3 in Vlissin- gen is maandag 16 februari van 13,00-ca. 17.00 uur een taxatie door taxateur en veilinghouder Arie Molen dijk uit Ouddorp. Hij zal de ze dag oude en zeldzame boeken, handschriften en of oude bijbels voor het pu bliek op hun waarde schat ten. Molendijk is vooral ge specialiseerd in oude ge schiedenis, topografie, (sta ten) bijbels en theologie. Tevens zal Durk de Jong uit Oudemirdum oude an sichtkaarten op hun waar de taxeren dan wel inko pen. Voor taxatie wordt 3 euro per persoon gevraagd. VLISSINGEN - Aan de Bou levard Bankert 480 in Vliss- ingen is Palet aan zee geo pend. Het bedrijf biedt schilderworkshops en ver gaderruimte op een unieke locatie, 19 stappen van het strand. Schilderervaring is helemaal niet nodig bij Pa let aan zee, je krijgt uitleg over verf en verftechnieken en je gaat aan de slag met kleuren, kwasten, palet messen en zelfs sponzen. Op de website, www.palet- aanzee staat meer informa tie. Voor in totaal 16 perso nen biedt Palet aan zee ver gaderruimte, trainings- en teambuildingsmogelijk heid incl. faciliteiten en ca tering. Alles kan gecombi neerd worden met een workshop schilderen, in overleg is veel meer moge lijk, zelfs een workshop, kuilgraven. Palet aan zee wordt gerund door Marijke van der Welle en Bianca van der Meijden. Telefoon: 06- 46054428 06-42223966 MELISKERKE - Romantiek op Valentijnsdag in World of Silk. Een uitgelezen kans om er met je geliefde'te gaan genieten. Er is roman tische gitaarmuziek van Bach tot Flamengo. Henny van Kesteren zingt en speelt die middag op gitaar de sterren uit de hemel. Verder kunnen bezoekers genieten van de nieuwe ro mantische mode, sieraden en accessoires in de Silks- hop en nog tot en met 28 februari in de Galerie van .de prachtige kunst van Pa- blo Ponce (schilderijen en beelden), de pentekenin gen en de glazen objecten van Ineke Smienk, de schil derijen van Jef Six, de sie raden van Miek Bourgeois en de beelden van Jaap van 't Veer. World of Silk is te vinden aan de Dorpsstraat 3. heel, gesneden alle smaken per stuk A-kwaliteit voordeelverpakking per kilo 6*49 WééK (|#en 00 ?ijn vjclilaj VOO nt.-iamt.iij 9 februari t/m fjjntlao februari 3009. Prijswljaieingen. drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan pat tiêutieren. Aan personen jonger dan 1© jaar wordt deen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voet meer informatie op www.em teml Decor pak 8 rollen &9fr alle smaken 3 bekers a 200 gram U33- alle soorten 3 pakken a 1.5 liter

de Faam | 2009 | | pagina 17