en win mooie prijzen medewerkers weekendschoonmaak M/V Ziekenhuis Walcheren dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Informatrice woonachtig in Middelburg (voor 10-12 uur per week) Powered by QjobTrack.nl OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZEN Woensdag 4 februari 2009 - Pagina 46 VLISSINGEN - Kleur de kleurplaat van De Maan- prinses zo mooi mogelijk in. Versieren mag natuur lijk ook. RCV Entertain ment uit Hilversum stelt zes vrijkaarten voor De Maanprinses en het Ge heim van het Witte Paard beschikbaar voor bioscoop Cine City en drie dvd's van Bridge to Terabithia. De Maanprinses is gebaseerd op het favoriete jeugdboek van J.K. Rowling, de schrijfster van de Harry Potter boeken, en gaat over de avonturen van de jonge heldin Maria Merryweather op een mysterieus Engels land goed. Als de ouders van de 13- jarige Maria (Dakota Blue Ri chards) overleden zijn, zit er weinig anders op dan te verhui zen naar het landgoed van haar oom Benjamin (loan Gruf- fudd). Samen met haar kinder juf (Juliet Stevenson) komt ze aan en maakt ze kennis met haar zonderlinge oom en het personeel van zijn grote, koude kasteel. Gelukkig krijgt ze de to renkamer; een prachtige blau we kamer waarvandaan ze de sterren en maan kan zien. Ma ria vraagt zich al snel af waarom de maan steeds groter wordt. Ze kan maar moeilijk geloven dat dit komt door een oude ru zie tussen haar familie en die van de familie De Noir. Eigen wijs als ze is gaat ze op onder zoek uit en volgt ze een myste rieus wit paard het bos in. Maar nog voordat ze antwoorden vindt op haar vragen, wordt ze gevangen genomen door de ge mene familie De Noir. De dap pere Maria weet te ontsnappen en ontdekt op haar vlucht de geheimzinnige Loveday (Nata- scha McElhone). Die vertelt haar dat alleen een echte maanprinses de eeuwenoude vloek tussen de twee families kan opheffen. Is Maria de nieu we maanprinses? De film draait vanaf 12 februari. Stuur je kleurplaat naar: Redac tie De Faam, Fruitlaan 4C, 4462 EP in Goes. Vergeet je naam, adres en leeftijd niet mee te stu ren! De prijswinnaars worden in De Faam bekend gemaakt. Moeders voor Moeders zamelt urine in van zwangere vrouwen. Uit de urine van deze vrouwen wordt het hCG-hormoon gewonnen. www.moedersvoormoeders.nl Moeders voor Moeders, onderdeel van Schering-Plough, zoekt per 1 april 2009 een Werkgebied Walcheren voor het werven en inschrijven van zwangeren die hun urine aan Moeders voor Moeders willen afstaan. Deze urine bevat een grondstof ten behoeve van medicijnen die gebruikt worden bij de behandeling van ongewenste kinderloosheid. Als informatrice beheert u zelfstandig een rayon. Hiervoor wordt jaarlijks een doelstelling met u overeengekomen. Om in het rayon zoveel mogelijk zwangeren te werven, bezoekt u onder andere artsen, verloskundigen en apothekers aan wie u medewerking vraagt. De zwangere vrouwen die zich hebben aangemeld, worden overdag en/of 's avonds door u bezocht. U informeert hen over de organisatie en, nadat u bij hen een eenvoudige hormoontest heeft uitgevoerd en vragenlijst hebt doorgenomen, schrijft u hen in voor deelname. De transportafdeling van Moeders voor Moeders vervoert de urine vervolgens naar de fabriek. Deze communicatieve functie vereist een algemene ontwikkeling op ten minste Havo-niveau. U hebt een zakelijke instelling, u legt gemakkelijk contacten en u bent initiatiefrijk. Daarnaast bent u in het bezit van een eigen auto en bent u bereid om ook in de avonduren te werken. Het betreft een freelance overeenkomst, waarbij u zelf de werktijden kunt bepalen. Stuur uw sollicitatie met CV, bij voorkeur per e-mail, binnen één week aan: secretariaat.mvm@spcorp.com of Moeders voor Moeders, t.a.v. mevrouw B. Roodenburg, Postbus 20, 5340 BH Oss, onder vermelding van "Vacature informatrice MvM Middelburg". Voor meer informatie kunt u op dinsdag 10 februari tussen 15.00-16.00 uur contact opnemen met fieldmanager mevrouw Roodenburg tel. 06-51274037. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmark Voor de huishoudelijke dienst, onderdeel schoonmaak (locatie Vlissingen) zoeken wij per direct meerdere enthousiaste Het betreft een dienstverband voor gemiddeld 4,5 uur per week voor de duur van 1 jaar. Schoonmaakwerkzaamheden worden uitgevoerd eens in de 14 dagen op zaterdag- en zondagmorgen van 07.30 tot 12.00 uur of elke zondag van 07.30 tot 12.00 uur. Informatie is te verkrijgen bij één van de teamleiders schoonmaak/beddenreiniging, telefoonnummer (0118) 425 344.Tevens kun je terecht bij mevrouw E.G.J. van Gessele, manager Huishoudelijke Dienst, telefoon nummer (0118) 425 352 of (0113) 234 682. Ben jij minimaal 16 jaar, heb je gevoel voor hygiëne en ben je op zoek naar een bijbaantje? Stuur dan jouw sollicitatie brief én curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer ZZ 09.06 vóór 17 februari 2009, aan Ziekenhuis Walcheren, t.a.v. P&O Servicecentrum, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via het e-mail adres: solliciteren.vlissingen@zzlnd.nl. De volledige vacaturetekst kun je vinden op www.soz.nl,www.zwv.nl en www.zz.nl.

de Faam | 2009 | | pagina 46