Percussiegroep doet stof opwaaien Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Het Multiple Piano Festival 21,00 Dames voor na Vieren en Korneel Evers in de diepvries De Meerkoet" Steengrillen FAMILIEBRUNCH ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zondag 8 februari Dinsdag 10 februari Woensdag 11 februari Exposities, galerie en tentoonstelling Zanger Huub van der Lubbe gaat solo Restaurant, Paviljoen MAANDMENU FEBRUARI vanaf 2 personen a 17,50 HOTEL ZUIDERDUIN All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu rn'Mümiu De Faam Woensdag 4 februari 2009 - Pagina 43 Huub van der Lubbe Solovoorstelling zang en poëzie Theater De Wegwijzer Nieuw en Sint Joosland 20.30 uur Human Alert en The Undeclinables Punkrock De Piek Vlissingen 21.00 uur A Night of Punk Met o.a. Moederkoek e.v.a. Podium 't Beest Goes 21.00 uur De Diepvriesdames 6+ voorstelling door o.a. Dames 'voor na Mieren Stadsschouwburg Middelburg 14.00 uur Multiple Piano Festival Laatste klavierconcert Zeeuwse Concertzaal Middelburg 14.30 uur Ambras Volksmuziek 't Kerkje van Ellesdiek 14.30 uur Transformers Met o.a. Remko Vrijdag (Vlie gende Panters) Stadsschouwburg Middelburg 20.00 uur TheWestEnders Zes topvocalisten uit de Wes- tEnd musicals Theater De Mythe Goes 20.00 uur Die Fledermaus Operette van Johannes Strauss Stadsschouwburg Middelburg 20.00 uur Vergeten Schepen Tentoonstelling 't Kerkje van Ellesdiek, zaterdag 7 februari 13.30 tot 16.00 uur www.ellesdiek.nl Willem3 Nicole Bianchet, beeldende kunst groot formaat Kunstuitleen Walcheren nieu we collectie Willem3 Oranjestraat Vlissingen www.burobk.nl Februari-Expo Schilderijen en beelden van Ju dith Braun, Sjer Jacobs en Bernard Visser Galerie-T Turfkaai Middelburg www.galerie-t.nl Februari Expo Dumais Design, sierraden, kunst Galerie Dumais Vlissingen www.galeriedumais.nl De Vlaamse Schelde Tentoonstelling muZEEum Vlissingen tot en met 8 februari www.muzeeum.nl Heimwee, Erik Verdonck Zeeuws Museum Middelburg Tot en met 15 februari www.zeeuwsmuseum.nl MIDDELBURG - Van Satie tot Bach, van Gershwin tot Piazolla. Tijdens het Piano Festival vrij dag 6, zaterdag 7 en zondag 8 fe bruari klinken meerdere klavie ren in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg. Het Canadese Bergmann Pianoduo en het Ne derlandse Pianoduo openen vrijdag om 20.00 uur met het fantastische Canto Ostinato voor vier vleugels van Simeon ten Holt. Het viertal pianisten verzorgt ook de andere concer ten van dit festival. Zo beroeren de acht handen zaterdag om 14.30 uur de toetsen met een bewerking van Porgy en Bess van George Gershwin. Het avondconcert dat om 20.00 uur begint heet: Piano Extravagan za, een zeer gevarieerd pro gramma dat begint met één hand op één piano en eindigt met acht handen op vier vleu gels. De pianisten brengen mu ziek van onder andere Bach, Scriabin en Mertens, de Vier Jaargetijden van Astor Piazzolla en Tubular Bells van Mike Old- field. Zondagmiddag om 14.30 uur klinken de pianowerken voor Piano Vierhanden van Erik Satie door de Verwerijstraat, met onder andere de filmmu ziek van Entr'acte van Rene Clair waarbij ook de film zelf vertoond wordt. Kaarten kosten 17,50 euro, een passe-partout voor het hele weekend is 60,00 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar via 0900-3000333 en www.theateiverkoopzeeland.nl Meer informatie over het pro gramma is te vinden op www.zeeuwseconcertzaal.nl. MIDDELBURG - Het succes- Kuyper. die ook de Robinboe- volle Cabaretduo Dames voor ken schreef en nog heel veel na Vieren en theatermaker meer. Het ijzige, maar ont- Komeel Evers komen zondag roerende sprookje gaat over 8 februari naar de Stads- een brave kapper (gespeeld schouwburg Middelburg met door Korneel Evers van caba- de familievoorstelling De rettrio Brokstukken) wordt Diepvriesdames. Een muzika- ontvoerd door de enge Tante Ie komedie die je koude rillin- Frigitte. Alles in zijn leven gen geeft voor iedereen van- wordt wit. Zijn hart gaat snel- af zes jaar. In de wijde, ha- Ier kloppen en de kapper gelwitte wereld van het ijs, wordt in de diepvrieswereld wonen De Diepvriesdames, tot over zijn oren verliefd. De Deze ijskoude dames bren- muziek is van Jacqueline gen muziek, snelle liedjes, Govaert van popgroep Krezip. achtervolgingen en slapstick De productie is in handen van en verrassingen achter elke De Kunst. Aanvang: 14.00 ijsschots. Het verhaal van uur. Kaartverkoop: 0900- Annie M.G. Schmidt werd tot 3300033 en www.theati r- leven gewekt door Sjoerd verkoopzeeland.nl. NIEUW EN ST. JOOSLAND - Huub van der Lubbe, de zanger van De Dijk, maakt zaterdag 7 februari een solistisch uitstapje naar Theater De Wegwijzer in Nieuw en Sint Joosland. Gewapend met alleen gitaar en stem, brengt hij zijn liederen en gedichten. Aanvang: 20.30 uur. Kaartverkoop: 0118-602741 en www.the- atedewegwijzer.nl. HEINKENSZAND - In het kader van Borsele Cultureel brengt de slagwerkgroep Circle Percus sion op vrijdag 6 februari de voorstelling Drums of the World 4 in de Stenge in Hein- kenszand. Met slagwerkinstru menten en trommels uit Japan, zal het stof uit de stoelen gebla zen worden. Het is de eerste keer dat zo'n grandioze slag werkgroep in Borsele speelt. Wie de mannen van Circle Per cussion wel eens aan slag heeft gezien, weet wat hen te wach ten staat: heftig slagwerk, rit misch en avontuurlijk. Hun grote naam op het gebied van slagwerkspektakel werd ver sterkt door het inbrengen van zeer complexe ritmes uit de binnenlanden van Afrika. In de ze versie van Drums of the World overtreffen de drummers zichzelf opnieuw, aldus de pers: "Meer trommels, meer spieren, meer topsport, meer klasse..." Drums of the World 4 is in alle facetten een imponerende slag werkvoorstelling". In 2008 zorg den ze voor de spectaculaire opening van de show rondom de verkiezing van de Sportman, Sportvrouw en sportploeg van het jaar. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0113-311999 maandag, dinsdag en donder dag 9.00 tot 15.00 uur en woens dag 9.00 tot 12.00 uur of via www.cultureleraadborseIe.nl. 55 Maandag dinsdag gesloten! Restaurant om 11.00 uur open Keuken open: 11.00-20.00 uur Garnalenkroketjes of Hamrolletje gevuld met roomkaas Heldere groentensoep of Biersoep Duo van gebakken zeewolf en heekfilet met tuinkruidensaus of Zeeuwse varkenssteak Kletskop met karamelmousse en stracciatella-ijs of Chipolatagriesmeelpudding Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 F l ETCH E R|pHOTELGROUP i Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt warme en koude gerechten Onbeperkt broodbufTet Onbeperkt dessertbuffet Onbeperkt koffie, thee, melk en jus d'orange Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen vanaf 4 tot 12 jaar: voor de helft van de prijs Van 12.00 tot 14.30 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Nu elke zaterdag en zondag High Tea Van 14.30 tot 16.00 uur k €17,50 p.p. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. ELKE ZONDAG RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- iedere zaterdag van 18.30- 23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 43