VAN DE dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN VEERE 1988:.. Woensdag 4 februari 2009 - Pagina 36 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg en MINIMAREGEUNGEN 2009 Bijdrage chronisch zieken gehandicapten Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zii in de vergadering van 16 december 2008 hebben besloten tot vaststelling van de 'Bijdrageregeling chronisch zieken en gehandicapten 2009'. Het besluit en ae bijdrageregeling liggen voor een ieder ter inzage in ae inft matiehoek van het stadskantoor. or- Sociaal Culturele Bijdrage De gemeenteraad van Middelburg maakt bekend dat zij in de vergade ring van 26 januari 2009 hebben besloten tot vaststelling van de: - Sociaal Culturele Bijdrageregeling 2009 voor kinderen; - Sociaal Culturele Bijdrageregeling 2009 voor volwassenen; - Sociaal Culturele Bijdrageregeling 2009 voor ouderen. Bovengenoemde minimaregelingen liggen voor een ieder ter inzage in de informatiehoek van het stadskantoor. KWIJTSCHELDING EN INCASSO REGLEMENT MIDDELBURG Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in haar vergadering van 26 januari 2009 heeft besloten de regeling 'Kwijtschel dingsregeling gemeentelijke belastin- jen 2001' te wijzigen voor het be- astingjaar 2009. De op qrond van artikel 231tweede lid, onderdeel c, van Gemeentewet aangewezen gemeenteambtenaar van Middelburg maakt bekend dat hij op 27 januari 2009 heeft vastgesteld 'Het Incassoreglement gemeentelijke be lastingen gemeente Middelburg'. Het raadsbesluit en regelingen liggen ter inzage en zijn tegen betaling van legeskosten verkrijgbaar bij de afde ling Planning Control/belastingen. VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het toekennen van de naam Klompenpad aan een doodlo pend pad aan de Binnendijk in Nieuw- en Sint Joosland, het toeken nen van de naam Frank Zappaplein aan een nog aan te leggen plein in Mortiere, het wijzigen van de om schrijving van ae Louis Armstrong- straat en de Jazzroute, het toekennen van de naam Poproute aan een deel van de huidige Jazzroute, het wijzigen van de naam De Blauwe Hoeve in Blauwe Hoeve en het afvoeren van de straatnamen Kalvermarkt en Samuel Rademacherstraat. Het besluit met tekeningen ligt voor iedereen zes weken, van 4 februari tot en met 18 maart, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Indien u het niet eens bent met dit be sluit, kunt u ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Indien u bij ons een bezwaarschrift heeft ingediend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. In het geval u gebruik maakt van de mogelijkheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan ae Voorzie ningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een derge lijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt 145 voor natuurlijke personen en 288 voor andere dan natuurlijke personen. VERLEENDE KAPVERGUNNIN- GEN De volgende kapvergunningen zijn verleend: - Helmkruidstraat, Arnemui- den perceel naast huisnum mer 24, 2 essen en 2 gleditsia's. - Papenstraat naast huisnum mer 3 en 8, 1 linde. De vergunningen liggen met ingang van 4 februari tot en met 7 maart 2009 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van de besluiten een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. De besluiten zijn verzonden op 23 januari. De bezwarentermijn loopt van 24 januari tot en met 7 maart 2009. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. WET MILIEUBEHEER (1) Kennisgeving besluit tot opleg gen maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 8.42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.20, lid 5 van het Activiteiten besluit, maat werkvoorschriften hebben opgelegd met betrekking tot gedragsregels geluid en veiligheid ten aanzien van Thermosan Engineering BV gevestigd op het perceef plaatselijk bekend als Herculesweg 19. Het besluit waarbij de maatwerkvoor schriften zijn gesteld en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 5 februari tot en met 18 maart 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (0118) 67 52 48. Beroep De belanghebbende die het niet eens is met de opgelegde maatwerkvoor schriften en die tegen het ontwerpbe sluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten daarte gen geen zienswijze te hebben inge bracht) kan vanaf 6 februari tot en met 19 maart 2009 schriftelijk beroep instellen bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State. Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien een beroepschrift is ingediend en men van mening is dat de onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan men tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voor zitter van de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Voorzowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om voorlopige voorziening wordt grif fierecht geheven. WET MILIEUBEHEER (2) Kennisgeving ontwerp van besluit tot opleggen maatwerk voorschriften Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn over te gaan tot het opleg gen van maatwerkvoorschriften ten aanzien van geluid voor Autobedrijf Rob Dekker gevestigd op het perceel plaatselijk bekend als Anodeweg 50. Het gaat om voorschriften als bedoeld in artikel 8.42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.20 lid 5 van het Besluit algemene regels voor inrich tingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling algeme ne regels voor inrichtingen milieube heer (ministeriële regeling). Op basis van artikel 2.20, lid 5 van het Activiteitenbesluit van de bijbehorende ministeriële regeling bestaat het voor nemen maatwerkvoorschriften te stel len met betrekking tot geluid. Het ontwerpbesluit en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 5 februari tot en met 18 maart 2009 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedurende de terinzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schrif telijk of mondeling naar voren bren gen. Een schriftelijke zienswijze dient te worden ingediend bij het college van burgemeester van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tij dens een gesprek een zienswijze mon deling kenbaar worden gemaakt, tele foonnummer (0118) 67 52 48. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Binnendijk 7, Nieuw- en Sint Jooslana: uitbreiding woning. - Geersesweg, volkstuincom plex: plaatsen kweek-/hobbykas. - Grenadierweg 21: plaatsen schotten keet. - Griffioen, volkstuincomplex: plaatsen schuurtje. - Herculesweg 20 t/m 26/ Voltaweg 6 t/m 10: verplaatsen reclamezuil en plaatsen vlaggen masten. - Het Zwin 1plaatsen vlaggenmast en logo's. - Klaverakker 5, Amemuiden: plaatsen carport. - Kleverskerkseweg, rotonde: vervangen billboard. - Markt 1 vernieuwen dakbedek king torenspits. - Nieuwe Burg IA: veranderen voorgevel wijzigen winkelinterieur. - Noordweg 485: uitbreiden woning. - President Rooseveltlaan/Le- liëndaalseweg: vervangen bill board. - Roozenburglaan 236: oprichten compressorunit voor tanken aard- - Schroeweg/Vrijlandstraat (2x): vervangen billboard. - Sint Antheunisstraat 10, 12, 14 en 16: vernieuwen ramen be gane 3rond. 3 9 - Spomaan 26: uitbreiding woning. - Stromenweg/KoudeKerkse- weg: vervangen billboard. - Torenweg, coupure (2x): ver vangen billboard. - Torenweg/Bosschaartsweg: vervangen billboard. - Waldammeweg/Grenadier- weg: vervangen billboard. - Waldammewea/Hercules- weg: vervangen billboard. - Waïensingel 65: vestigen fitness centrum begane grond. - Wilgenhoekweg 37: verande ren ged. schuur tot recreatiewoning. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun- ritten ingec' nen geen bezwaarschriften worden nen geen ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen ding): - Beneluxlaan 14: voldoet aan brandveiligheidsvoorschriften (26-1 - Kleverskerkseweg 81bouw bedrijfspand (27-1). - Muiaenweg 1Arnemuiden: wijziging op eerder verleende ver gunning d.d. 3 februari 2004 voor net oprichten van een appartemen tengebouw (27-1). - Nederstraat 39: vernieuwen ko zijnen (23-1). - Noordweg 454: sloop dak en achtergevel pand (23-1). -Oostgat 15-17, Arnemuiden: voldoet aan brandveiligheidsvoor- schiften (26-1). - Penninghoeksingel 97: vernieu wen 4 kozijnen en ramen (23-1). - Stromenweg 20: sloop gebou wen (23-1). - Vlissingsestraat 46: wijzigen achtergevel (26-1). - Zusterstraat 54: wijziging op eer der verleende bouwvergunning d.d. 6 augustus 2008 voor het uitbreiden van ae woning (23-1). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het bestemmingsplan en bouwvergunning is verleend: - Oude Rijksweg 54, Nieuw- en Sint Joosland: verbouw kantoor gebouw tot dagbestedingsgebouw en wijzigen zuidwest- en zuidoostge vel pand. De vergunning en alle relevante stuk ken ligt gedurende zes weken, van 5 februari tot en met 18 maart 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor,. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het des betreffende bouwplan kan vanaf 6 februari tot en met 19 maart 2009 een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende laatst genoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het be zwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende rijksmonumentenvergun ningen zijn verleend: Abdij 10: ged. vernieuwen glas-in- lood panelen. Lange Noordstraat 51: ged. verbouwen en renoveren bestaande woning. Molstraat 13: plaatsen kooicon structie rond het onderste gedeelte van de vluchttrap. Noordweg 495: aanbrengen los se gevels op de voorgevel. De vergunningen stukken li; alle relevante gen gedurende zes weken, van 5 februari tot en met 18 maart 2009 elke werkdag tijdens kantooru ren ter inzage bij ae vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanóf 6 februari tot en met 19 maart 2009 een gemotiveerd beroepschrift- indienen bij de Rechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWUZEN ZUN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten bin nen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn ge bracht voor verlenen van vergunning op qrond van de Monumentenwet -Abdij 10: ged. vernieuwen van glas-in-lood panelen; -Lange Noordstraat 51: ged. verbouwen en renoveren van een bestaande woning; - Molstraat 13: plaatsen van een kooiconstructie rond een vluchttrap; - Noordweg 495: aanbrengen van gevelletters. voor verlenen van ontheffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van ae Wet rui- metelijke ordening: - Jazzroute 40: bouwen van een berging/hobbyruimte; - Korendijk 38: bouwen van een balkon aan de achtergevel en het aanbrengen van bovenramen boven de achterdeuren; - Molendijk 19, Nieuw- en Sint Joosland: verbouwen van een ber ging/garage tot mantelzorg; - Noordweg 454: vergroten van de eetkamer en het aanpassen van het dak. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, UD 1 Wro Burgemeester en wethouders van Midaelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1van de Wet ruimte lijke ordening ontheffing te verlenen van: - het bestemmingsplan Pol- dertje" ten behoeve van Oude Havenstraat 51, Arnemuiden voor het ged. veranderen van een carport/garage. Het ontwerp-ontheffingsbesluit en de ontwerp-bouwvergunning met de rele vante stukken liggen gedurende zes weken, van 5 februari tot en met 18 maart 2009, ter inzage bij de vakba lie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bii het col lege van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri gees verder op pagina 37

de Faam | 2009 | | pagina 36