|Mximaal eek Krant Nu 40% korting bij Canvas Holidays "Make my Day" Henk Geelhoed, regisseur en voorzitter van toneelgroep De Komedie De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Kerkberichten 16.500 flessen wijn voor Cambodja Wil jij onder handen genomen worden door de beste kappers, stylisten en kledingadviseurs uit de regio? Onder de noemer worden de kandidates door een enthousiast en zeer deskundig team omgetoverd tot ware catwalkdiva's! t' OOK JIJ KUNT SCHITTEREN OP DE CATWALK! Durf je de uitdaging aan, meld je dan vandaag nog aan. Dit kan door je aan te melden via www.maximaal.nl/makemyday rdé Personalia Luxe stacaravans, chalets en bungalowtenten op de mooiste plekjes van Europa Woensdag 4 februari 2009 - Pagina 32 VROUWENPOLDER - In de Gereformeerde kerk, School straat 9 in Vrouwenpolder zijn op zondag 8 februari twee kerkdiensten: 9.30 uur - ds. D. Griffioen en 14.30 uur - ds. D. Griffioen. KOUDEKERKE -1 de kerk in Koudekerke is zondag 8 fe bruari om 10.00 uur een Kerk Schooldienst in samenwer king met de Christelijke Ba sisschool 't Klinket en met medewerking van Combo Bis. Voorganger M.T. Reich- mann. Er is een crèche voor de allerkleinsten. MIDDELBURG - In de Mor genster aan de A. Lauwe- reyszstraat 6 in Middelburg begint zondag 8 februari om 14.30 uur een kerkdienst voor en met mensen met een ver standelijke handicap en of een functiebeperking. Voor ganger is dominee L. Wul- lschleger en medewerking wordt verleend door combo Second Chance. DRIEWEGEN - De Stichting Sawasdee in Driewegen is eind vorig jaar een wijnactie begonnen. In november en december werden de wijnen in vele Zeeuwse restaurants aangeboden. Op iedere fles zat een opslag van 2,50 euro. Dit bedrag wordt door de stichting netto besteed aan kansarme kinderen in Cam bodja. De teller stond aan het einde van de actie op 16.500 flessen, dat betekent dat er 50.000 euro naar hulp in Cambodja gaat. WGGGNGR Huis-aan-huisMedia Op de bank bij VLISSINGEN - Als één van de weinige Nederlandse amateurgezelschappen lukt het De Zeeuwse Kome die al veertig jaar een eigen theater, het Vestzaktheater in Vlissingen, te runnen. Tijd om voorzitter Henk Geelhoed eens op de bank te laten plaatsnemen. Henk Geelhoed werkte jaren ge leden als grimeur toen hij door een klant gevraagd werd om als regisseur aan een productie mee te werken. Aanvankelijk ging het om eenmalig experi ment, maar na de eerste keer werd hij opnieuw gevraagd. Naast het toneelspelen is Henk toen een opleiding tot midden kader amateur-regisseur gaan volgen, die hij zo'n vier jaar later met een theaterproject in Zee land succesvol afsloot. Intensief "Sindsdien heb ik verschillende stukken geregisseerd voor De Zeeuwse Komedie maar daar naast ook voor andere toneelge zelschappen. Het regisseren van een stuk is erg intensief werk. Eerst lees ik me helemaal in, daarna repeteren we een aantal maanden. Dus voordat een toneelstuk op de planken staat, zijn we vaak wel een half jaar verder," aldus de Vlissingse regisseur en voorzitter. "Het cri VLISSINGEN - Met vier a vijf producties per jaar is de De Zeeuwse Komedie een brui sende theatergroep. Op 7 maart is in het Vestzak theater de première van de voorjaarsproductie EX, waarin Ted EXclusief voor zijn beste vriend Bob en zijn nieuwe vrouw Sonja een barbecue organiseert. De EX van Bob is ook aanwezig en een EXplosieve situatie ont staat, Exemplarisch voor hun leven. Na de première is het to neelstuk nog op verschillen de data tot en met zondag 5 april te zien. Meer informa tie en speeldata te vinden op www.zeeuwsekomedie.nl. Kaartverkoop aan de kassa of reserveren via www.cul- tuurwerf.nl of 0118- 415244. terium voor het wel of niet re gisseren van een stuk is nog al tijd het gevoel dat ik er bij krijg. Wat is het verhaal dat verteld moet worden. Ik houd ervan om wereldthema's terug te brengen tot microniveau. Fasci nerend vind ik de relaties tussen mensen, hoe herkenbaarder hoe beter. En hoe liever ik daar mijn tanden in zet. In maart is de première van het toneelstuk EX dat gaat over ex-partners en Regisseur Henk Geelhoed houdt van toneelstukken met herkenbare situaties. FOTO: MARINA MEUERS nieuwe relaties, echt een stuk met hele herkenbare situaties." De Zeeuwse Komedie kent een geschiedenis van eigenwijsheid en werd veertig jaar geleden op gericht om toonaangevend theater te maken, vooral los van de heersende conventies in die tijd. Er is in het verleden nooit gekozen in de programmering voor commerciële belangen en dat gebeurt nog steeds niet. "Wij ontvangen in het Vestzak theater bezoekers uit heel Zee land. We hebben altijd een vas te kem maar we proberen ook zoveel mogelijk nieuwe gezich ten naar het theater te krijgen. Theater is een ontzettend leuk medium, als het goed uitge voerd wordt is het voor mij echt een vorm van kunst. Het meest kan ik genieten van verschillen de disciplines naast elkaar, bij voorbeeld toneel, muziek en beeldende kunst." Naam: Henk Geelhoed; Ge boren: 29-06-1959; Woon plaats: Vlissingen; Werk: be drijfsleider in een kapsalon, regisseur amateur-toneel, voorzitter van De Zeeuwse Komedie; Hobby's: theater, reizen en toneelspelen. Voorwaarden: - Geldig voor boekingen gemaakt vóór 15 april 2009 - Geldig voor verblijven die volledig vallen vóór 26 juni 2009. - Alleen geldig voor nieuwe boekingen - Kijk voor alle campings en accommodaties op www.canvasholidays.nl/wegener - Op basis van beschikbaarheid - Op basis van eigen vervoer -Vermeld bij uw boeking code WEG019 Genieten van de vrijheid van kamperen, maar wel van alle ge makken voorzien. Bij Canvas Holidays staat uw luxe stacaravan of bungalowtent al compleet ingericht voor u klaar! Op de mooiste plekjes van Euro pa beleeft u uw ideale vakantie. Strand, natuur of cultuur, dichtbij of verder weg, bij Canvas Holi days vindt u de vakantie die bij u past. Onze accommodaties vindt u op bijna 100 topcampings in 9 landen in Europa. De kinderclubs van Canvas Holidays organiseren volop activiteiten onder leiding van speciaal opgeleide Canvas kindercouriers. Wilt u in een rustige periode weg en profiteren van hoge kortingen? Het voorjaar is een ideale periode voor een luxe kampeervakantie. Ook als u gebonden bent aan de schoolvakanties zijn er diverse mogelijkheden: wat dacht u van de meivakantie of een lang week end rond Pasen, Hemelvaart of Pinksteren? Aanbieding Boek snel zo'n heerlijk ontspan nen vakantie bij Canvas Holidays met maar liefst 40% korting op de basisprijs van een bungalowtent, stacaravan of chalet. Reserveren of informatie? Bel nu met Canvas Holidays, tel. 0900-8824 0,20 p.min) en boek met extra voordeel. Vermeld hiervoor boekingscode: WEG019. Kijk voor meer informatie op www.canvasholidays.nl/wegener

de Faam | 2009 | | pagina 32