flöi FRAANJE KWALITEIT IS ONZE grondwerk - bestrating - riolering HOOFDAANNEMI SIKKENS VERKOOP B.V. Professionals met hart voor uw zaak Teamwork met Sikkens aannemingsbedrijf Postbus 1,4456 ZG Lewedorp Nieuwe Kraayertsedijk 37, Lewedorp Tel. (0113) 61 55 00 Fax. (0113) 61 27 64 - ,„,e„eur,las De totaal leverancier van verf en aanverwante artikelen voor afnemers in de Bouw Industrie Jachtlakken en Stukadoorsmarkt Met in Zeeland de vestigingen: Sikkens Service Center Goes, Scottweg 9G, 0113 - 25 35 85 Sikkens Service Center Middelburg, Herculesweg 11, 0118 - 62 69 56 Sikkens Service Center Terneuzen, Mr. F.J. Haarmanweg 30, 0115-69 41 44 -■■■■•? Akkerlaan 8 - 4341 MC Arnemuiden Tel. (0118) 60 36 59 Fax (0118) 60 33 91 Mobiele tel. (0653) 17 03 70 - Mees ters Dè Koeijer uit Goes en Glashelder Roegiers uit Middelburg hebben na zes jaar samenwerken een nieuw, modern en goed geoutilleerd bedrijfspand in gebruik genomen op een top- zichtlocatie aan de Schouwers weg 100 langs de A58. De offici ële opening is voorzien op 26 maart, maar ondertussen zijn er al volop activiteiten in het nieuwe pand. Directeur Antwan de Runden "inderdaad een goede zichtlocatie. makkelijk bereikbaar en alles onder één dak. Zo versterken we dienstverlening, samenwerking en logistiek. Bovendien is er uitgebreid met een spuiterij met twee spuit/droog cabines en hebben wij een nieuw dealerschap van Selekt Windows voor alle kozijnen in kunststof, aluminium en houten kozijnen in alle vormen en maten." Het is een samensmelting,- de twee ondernemingen blijven afzonderlijk bestaan maar treden wel op als een bedrijf. In de algelopen jaren was er at een samenwer king op projectbasis en op administratief gebied wat resulteerde in een gezamenlijke boekhouding. Ook de projectleiders en calculators van Meesters De Koeijer en Glashelder Roegiers hebben nauw over leg met elkaar. Over de meerwaarde van dit samengaan zegt Antwan De Runden "We zijn een aan spreekpunt voor een breed dienstenpakket. Wij hebben een jong, dynamisch en vooral innoverend team. Binnen de twee bedrijven hebben we heel veel kennis in huis. ook op bouwkundig gebeid. We kunnen de bouwkundige oorzaak van één onderhoudsprobleem vaststellen en oplossen." Er zijn een aantal nieuwe voorzieningen zoals de nieuwe spuiterij waaralle losse onderdelen, die makkelijk te vervoeren zijn, onder maximaal goede omstandigheden behandeld kunnen worden. Ook nieuw is de serviceverlening door hef dealerschap van Select Windows. Van stijlvolle monumentale kozijnen via klassieke, rechte glazen deu ren tot koele, moderne voorgevels. Het kan allemaal geleverd worden. Het palet aan vormen en kleuren is vrijwel onbeperkt want Select Windows maakt kozijnen volgens wens van de klant. Het bedrijf verzorgt tevens de levering van deuren en schuifpuien. Een andere nieuwe partner voor extra dienstverlening is RE-RI Terneuzen. gespecialiseerd in interieur stoffering voor zowel de zakelijke- als de particuliere markt. Meesters De Koeijer en Glashelder Roegiers. Schouwersweg 100, Heinkenszand, Telefoon 0113-577220 www.meestersdekoeijer.nl en www.roegiers.nl

de Faam | 2009 | | pagina 24