Eindelijk is cd voor Sjoek een feit Vrijkaartjes voor Leven, wonen en genieten in 'de dokke' Startavond Fietsersbond Veere oor gw I 8 nieuwbouwappartementen in het hart van Arnemuiden dé Weekkrant DeFaam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 4 februari 2009 - Pagina 16 schoolhandbal door ton houtepen MIDDELBURG - In de sporthal aan de Nas- saulaan in Middelburg zijn 21 januari het EMM- Mid delburgse Schoolhandbal weken begonnen. EMM houdt jaarlijks dit school handbal voor de basisscho len in de gemeente Middel burg. door ellen de vriend VUSSINGEN - "Na bijna een jaar is mijn nieuwe CD Puur..Sjoek! dan toch een feit! Dertien num mers waarvan negen eigen nummers", zegt zangeres Sjouk- je de Vries (42) alias Sjoek en thousiast. Ze presenteerde haar cd onlangs. "Geweldig dat vijf tien Zeeuwse muzikanten -het neusje van de zalm- mee wilden werken. Het was een genot!" Op de cd staan pure, eenvoudige liedjes die voor zichzelf spreken. De nummers zijn uitgevoerd met stem en instrument "Mij gaat het vooral om de juiste in tentie, emotie en gevoel", legt ze uit. "en ik heb de cd opgenomen in de studio van Paskal Jakob- sen." Uit de cd blijkt haar geva rieerde muziekverleden: blues, jazz, balads, gospel, freestyle, pop en sensitive... alles komt aan bod. Op Puur...Sjoek! Staat onder andere My mother, Fif teen, maar ook het gevoelige I cried for you en My most special, special friend. Sjoek heeft een lange weg afgelegd. Ze begon al vroeg met muziek en zong thuis bijna continu. Vanaf haar tiende kreeg ze klarinetles wat als voor deel had dat ze er noten leerde lezen en de opbouw van muziek leerde kennen. Sjoukje zong al tijd, van de dorpscantorij tot in uiteenlopende bands. De cd is te bestellen via: www.sjoek.eu. VEERE - De afdeling Veere van de landelijke Fietsersbond is eind 2008 opgericht. Om de start van deze afdeling kracht bij te zetten is er woensdag 4 febru ari een avond voor de leden. Wethouder J. Melse geeft dan het officiële startsein voor de Veèrse Fietsersbond. Voorzitter Huub Willems vertelt over zijn rijke ervaringen en de realise ring van de fietspaden langs de Koekoeksweg en Kaasboerweg en Jan Jansen doet verslag van zijn fietstocht naar Andalusië. Verder is er gelegenheid erva ringen uit te wisselen en elkaar te leren kennen. Het is in HCR Kodde, Burg. Bosselaarstraat 14 in Aagtekerke vanaf 20.00 uur. Dit gebeurt in samenwerking met de gemeente Middelburg en de basisscholen, waarbij de sportdocenten op de basis scholen een belangrijke rol ver vullen. Zij zijn namelijk de mensen die de leerlingen van de groepen 5 tot en met 8 de beginselen van de handbal sport bijbrengen. De uitvoe ring van deze dagen is in han den gegeven van de Middel burgse handbalvereniging EMM. Met de inzet van de no dige vrijwilligers wordt aan de ze middagen een sportieve in vulling voor de schooljeugd ge geven. De leerlingen uit de groepen 5/6 beten het spits af in een gezamenlijke competi tie. In totaal twaalf teams met meisjes en jongens mengden zich in twee poules in een on derlinge strijd. Na afloop van de halve competities speelden de nummers 1 en 2 uit de beide Kinderen vinden het schoolhandbal gezellig. foto: p.r. poules de finale wedstrijden om de eerste tot en met de vier de plaats. Het team Fire Balls, van de ABS school ging om 17.00 uur met de eerste plaats strijken en mag zich de Kampioen Schoolhandbal 2009-groep 5/6 noemen. Op de 2e plaats eindigde de spelers van Speed Sneek, ook van de ABS school. De komende woensdagen binden andere groepen de strijd aan tussen 13.30 en 17.00 uur. door marcel \^an der voort NIEUW- EN SINTJOOS- LAND - Het regent in Nieuw- en Sint Joosland als Marie Boone uit het dorp op weg gaat naar de wekelijkse volksdansbijeenkomst. "Mag ik met iemand naar de fiJm in bioscoop CineCi- ty Vlissingen? Wat leuk!", reageert ze. "Ik hou vooral van kinderfilms", lacht de 71-jarige. "En voor de rest moeten ze komisch zijn. Se an Connery van James Bond vind ik verreweg de beste ac teur. Bij de vrouwen, weet ik het niet. Is Adèle Bloemendaal ook een filmster?", vraagt Marie zich hardop af. Jazeker. Ze speelde in Naakt over de schutting, Theo Dansende Marie gaat naar Cine City. foto: izaak verkeste Thea en de ontmaskering van dit uitgeknipte artikel, twee vrij- het tenenkaasimperium en De kaartjes bij de Ticketservice in gulle minnaar. Marie krijgt, met Cine City in Vlissingen. 'Woongoed Middelburg Buitenruststraat 235 4337 ER Middelburg Postbus 7120 4330 GC Middelburg T 0118 691700 E verhuur@woongoed.nl i www.woongoed.nl Woongoed verhuurt, beheert en bouwt uw woonpiezier. Prettig wonen in een fijne omgeving is heel belangrijk. Woongoed Middelburg maakt dat mogelijk met bijna 6.000 woningen in alle soorten en maten. Ook u helpen we graag bij uw zoektocht naar die goede woning in die fijne straat, is die gevonden, dan staan we nog steeds voor u klaar. Dankzij onze onderhouds diensten wordt zorgeloos wonen vanzelfsprekend. We stimuleren de leefbaarheid in de wijk, bouwen speciaal voor senioren, starters en studenten en bieden onze huurders een grote keuzevrijheid om hun woonwensen te realiseren. Bij Woongoed Middelburg gaat het om u. Te huur Kenmerken Voor Selectievolgorde Oplevering Oppervlakte Huurprijs Huurtoeslag Voorzieningen 8 comfortabele nieuwbouwappartementen in het fraaie, moderne woongebouw 'de dokke' aan de Clasinastraat in Arnemuiden (Walcheren) uitdagende vorm, verrassende ruimtes, open 8 eigentijds karakter, grote vensters, lichte steensoort, comfort 8 gemak, licht ruim, rolstoeltoegankelijk, geschikt voor zorg senioren van 55 jaar en ouder 1. Medische urgentie op basis van een ClZ-indicatie 2. Inwoners van Arnemuiden, voor 50% van de huurappartementen 3. Inschrijfduur 2010 van 98 rrt2 tot 105 m2 van 782,- tot 815,- per maand inclusief servicekosten (prijspeil december 2008) geen supermarkt op begane grond van het woongebouw; kelder met privéparkeerplaatsen en bergingen; sport- hobbyclubs, culturele kerkelijke verenigingen in Arnemuiden; zorg- en dienstverlening vanuit zorgcentrum Beaufort; openbaar vervoer op loopafstand. Meer weten? Lees dan de speciale brochure. U kunt deze downloaden, via www.woongoed.nl, ophalen of telefonisch aanvragen: 0118 691700. Reageren Alleen met een reactieformulier kunt u reageren op deze appartementen! Dit formulier vindt u in de brochure of u kunt het downloaden via www.woongoed.nl. U kunt vier appartementen van uw voorkeur opgeven. Vindt u het moeilijk om uw keuze te bepalen? Wij adviseren u graag! Het compleet ingevulde reactieformulier kunt u tot uiterlijk 18 februari 2009 inleveren bij of opsturen naar het kantoor van Woongoed.

de Faam | 2009 | | pagina 16