E K PORTKS 11-zaden Kadetjes HAIRSTUFF Sint Janstraat 7 HALVE PRIJS Dienstverlening Vlissingen verbetert waar anders De Boekenmolen r - m - deuren - -trappen - keukens plafonds Tel. 0168-330129 Frikandelbroodje €0,99 kruimeldeeg Henk Spaan nieuwe columnist De Faam Taxatiedag Zeeuws Veilinghuis Vernieuwde ruimte De Gouwe Tuyn Musicalconcert van Vlijt Volharding Deze week presenteren we u onze nieuwe, luxe appeltaart. Volgens het originele familierecept gebakken is die nu nog lekkerder en daar zijn we trots op. Probeer het zelf en u proeft wat we bedoelen! ambachtelijk gebakken met 100% pure roomboter lekker krokant ««apggwEHSg. ■k €4 de pure smaak van frisse appel, rozijn en kaneel boordevol Zeeuwse appelen per punt (220 gram) 2,25 6-persoons appeltaart (1050 gram) 7,95 12-persoons appeltaart (2500 gram) 19,50 W. B LI EKM EE STER BAKKERS. Februari-aanbiedingen heel!! 1,69 10 stuks 1,25 3 broden €4,80 maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag Volle spaarkaart BOERENROZIJN GRATIS KAPPERSWINKEL natuurlijk in de MIDDELBURG tel. 0118-613690 tegen inlevering van deze advertentie IEDER TWEEDE PRODUCT VOOR voor topkwalite'it moet je in de Sint Janstraat zijn boekhandel Verlanglijstje ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 28 januari 2009 - Pagina 3 r r i MEESTER BAKKERS VLISSINGEN - Vanaf volgen de week laat Henk Spaan in De Weekkrant De Faam we kelijks zijn licht schijnen op uiteenlopende onderwer pen. Spaan (1948) kreeg lan delijke bekendheid toen hij samen met Harry Vermee- gen televisieprogramma's als Pisa, Nieuwe Koeien en Die twee maakte. Solo pre senteerde hij Studio Spaan en Voetballen doe je zo. Henk Spaan is een specialist op het gebied van het voetbal. Hij is redacteur en medeoprichter van het voetbaltijdschrift Hard Gras en is analyticus bij Sport 1. van zijn hand ver schenen de verhalenbundels Kermis op de dam, Appels en peren (1987) en Mijn dochter voetbalt ook (1997) en de dichtbundels De kop van Kuijten andere gedichten en Maldini heeft een zus. De co lumn van Spaan is ook elke week te lezen op wwww.de- weekkrant.nl. MIDDELBURG - Iedere laat ste donderdag van de maand kan er in de Drvkkery in Middelburg kunst en an tiek getaxeerd worden door taxateurs van het Zeeuws Veilinghuis. De eerst volgen de keer is morgen (29 janu ari) van 9.30 tot 12.30 uur. Er is dan speciale aandacht voor oude ansichtkaarten van Zeeland, oude kleder drachtfoto's, zilveren en gouden munten, knipsels van Jantje de Prentenknip- per, schilderijen, streeksie- raden, klokken en meubels. Grote objecten kunnen ruw getaxeerd worden aan de hand van foto's. OOST-SOUBURG - De ver nieuwde recreatieruimte in woonzorgcentrum De Gou we Tuyn in Oost-Souburg werd vorige week officieel geopend. De uitbreiding-was noodzakelijk omdat de ruimte door grote groepen mensen wordt bezocht. Niet alleen de negentig bewoners van De Gouwe Tuyn, maar ook veel inwoners van Oost-' Souburg bezoeken de recre atieruimte regelmatig. Er worden dan ook tal van acti viteiten gehouden zoals koersballen, sjoelen, hand werken, bingo,- spelmiddag, gym en filmmiddagen. MIDDELBURG - In de Con certzaal in Middelburg is za terdag 31 januari om 20.00 uur het bijzonder musical concert van Vlijt Volhar ding Souburg en De Musi calvrienden uit Goes. Het re pertoire bestaat uit een bre de selectie van musicalsongs waarbij Amir Vahidi als solist optreedt. Ook treedt Emma Heesters (13) op. De instru mentaties voor het fanfare orkest zijn van de hand van Albert John Vervorst, die ook de muzikale leiding in han den heeft van dit project. jMr - v- - --- Br ,-i^ÊamaSmt^^m^^ÊÊÊÊÊÊÊtÊSÊtÊlÊiÊÉÊiÊÊÊÊÊm' Sfflr deze week F ter introductie f 6-persoons luxe roomboterappetaart (1050 gram) i van €7,95 voor L 4spaarmuntjes, de renovatiespecialist nr.l in Europa www.grs.portas.11l geldig t/m 25 februari wit bruin volkoren Krentenbollen 3 1 gratis Eierkoeken 2 1 gratis Puntjes 3 1 gratis saucijzenbroodje 2 1 gratis Roombroodje 3 1 gratis Bolussen 3 1 gratis Oost-Souburg Nieuw en St. Joosland Middelburg (Euromarkt/Dregmansstraat) het laagst geprijsde product is altijd tweede Maandag 2 februari om 9 uur start de jaarlijkse grote opruimingsverkoop! Wees er snel bij... - 2 boeken halen, 1 betalen...romans, kinder- en prentenboeken, gedichtenbundels, theologie etc. Dit jaar geldt hetzelfde aanbod voor de 2e-hands boeken! - Veel cd's, cd-roms, dvd's voor 5 euro. - Grote wenskaartenopruiming... - Alle hobbymaterialen voor de helft van de prijs. De stickers zelfs 3 halen. betalen... - Kantoor-, school- en cadeau-artikelen 50% korting! Van boeken krijgt je portemonnee niet genoeg... (BoeèfancfeC *De (Boe^enmofen MoCenweg 1, 'MeUskerke. 0118-162141. info@de-boefienmoCen.nf Hefakvé dinsdagmiddag de bete week geopend, donderdag koopavond. VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen gaat de dienstverle ning verbeteren, zodat bezoe kers nog meer gemak hebben en snel geholpen kunnen wor den. Ook warden vanaf 2 febru ari de openingstijden verruimt. Het voordeel van een afspraak is dat klanten geen rekening hoeven te houden met eventu ele wachttijd. Zij kunnen zelf aangeven op. welke tijd zij naar het stadhuis willen komen en worden dan direct geholpen, een afspraak maken kan via: www.vlissingen.nl/loket, telefo nisch via 0118 487000 of aan de informatiebalie in het stadhuis. Nieuwe openingstijden vanaf maandag 2 februari: maandag 8.30 -12.00 uur vrije inloop; 12.00-17.00 uur. op afspraak; dinsdag 8.30-12.00 uur vrije in loop; 12.00-17.00 uur op af spraak; woensdag 8.30-12.00 uur vrije inloop; 12.00-17.00 uur op afspraak; donderdag 8.30- 12.00 uur vrije inloop; 12.00- 16.00 uur op afspraak; 16.00- 19.00 uur vrije inloop en vrijdag 8.30-12.00 uur vrije inloop en 12.00-17.00 uur op afspraak. De komende jaren gaat de ge meente Vlissingen steeds meer diensten via de website aanbie den. inwoners kunnen nu al vanaf thuis een geboorteakte, huwelijksakte en een uittreksel van de gemeentelijke basisad ministratie aanvragen. Het is de bedoeling dat middelgrote cruiseschepen met zo'n ze venhonderd passagiers aan boord Vlissingen aandoen. Het stre ven om het eerste schip in de tweede helft van vorig jaar in te ha len is mislukt. Voorlopig leggen de schepen aan in het Vlissing- se industriegebied. Een cruiseterminal in de Vlissingse Buiten haven staat bovenaan het verlanglijstje. Voormalig wethouder Conny Seijbel is het werk begonnen en nog steeds is er geen be slissing' genomen. "Bij de gemeente is bekend dat de initiatief nemers plannen aan het maken zijn en er binnenkort mee naar buiten willen komen." naar Neeltje Jans", legt Jappe uit. Wat doet de kredietcrisis met de Vlissingse cruiseplan nen? Jappe: "Helemaal niets. De mensen gaan gewoon op reis. En kiezen wellicht vaker voor een cruise. Dan hebben ze een ail-in vakantie, anders dan bij de meeste andere vakanties. Dan komen er meestal veel kos ten bij." Jappe en zijn collega's houden zich in het dagelijks le ven bezig met rivier- en zeecrui ses. Het promoten van de Zeeuwse toeristische markt is een onderdeel van hun Werk. wel haalbaar?

de Faam | 2009 | | pagina 3