Dier in het vizier tMT"0U& 0P6UEI! WAAROM BRAINWASH? Buitendienst-inspecteur m/v Brain OPENT IN VIISSINGEN. Wash GOES EN MIDDEIBURCl MEER INFOP S Zorg jij graag voor anderen? Tzorg Chauffeur m/v Zwerver Thomas is een beetje bangerd De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL RVN Roosendaal BV verzorgt de verspreiding van diverse reclamedrukwerken en weekbladen in de regio West-Brabant en Zeeland Ben jij full-/parttime^^^ffliSÉn heb je interesse in een leuke baan? Reageer dan snel en stuur je CV per post naar: BrainWash Kappers, Vughterweg 47-0, 5211 CK, 's Hertogenbosch of mail naar: jobs@brainwash-kappers.nl Werken bij een winnaar, wij zijn de snelst groeiende kappersketen met nu al bijna 50 salons in Nederland en België Maak carrière binnen een organisatie met volop doorgroeimogelijkheden Word een nog betere kapper/kapster door regelmatige professionele trainingen BrainWash heeft een eigen trainingscentrum en vaktrainers Leuke collega's en altijd een drukke salon Deelname aan wedstrijden en shows Don zorgen wij groog voor jou. Hulp huishouding thuiszorg verhuurt bijna alles! nje eigen wereld op deweekkrant.nl Buddy Deze persoon gaat in een team werken dat zich bezighoudt met: - Het werven en aanstellen van bezorgers - Kwaliteitsbewaking - Bezorgadministratie - Contact onderhouden met bezorgers en indien nodig ook met onze klanten Wij zoeken iemand met: - Goede communicatieve en sociale vaardigheden en een groot verantwoordelijkheidsgevoel - Goede beheersing van de Nederlandse taal - Ervaring met MS-Office o.a. Word en Excel - Opleiding op minimaal MBO-niveau - Woonachtig in Zeeland Enige ervaring in soortgelijke functies gewenst. Wij bieden: - Een goed salaris, waarbij uiteraard alle gemaakte kosten worden vergoed - Doorgroeimogelijkheden binnen ons bedrijf. U kunt een schriftelijke sollicitatie sturen of mailen naar: RVN Roosendaal BV t.a.v. de heer J. Cox Vaarveld 17 4704 SE Roosendaal info@rvn-roosendaal.nl UlU Woensdag. 28 januari 2009 - Pagina 39 Vanwege uitbreidingen zoekt RVN Roosendaal BV voor diverse buitendienstactiviteiten in Zeeland op zeer korte termijn naar een In principe is deze vacature voor 20 uur per week Tzorg biedt hulp en zorg bij het huishouden. We helpen onze cliënten zo lang mogelijk zelf standig in hun eigen vertrouwde omgeving te blijven wonen. Onze medewerkers bieden hen net dat beetje meer betrokkenheid. Juist die persoonlijke aandacht maakt Tzorg een uit stekende thuiszorg verlener! Walcheren, Schouwen-Duiveland, Zeeuws-Vlaanderen, Noord-Beveland, Zuid-Beveland We zijn op zoek naar een enthousiaste hulp in de huishouding die huishoudelijke taken bij mensen thuis verricht. Je bepaalt zelf hoeveel uren je werkt per week (min. 3 uur). Je krijgt je eigen cliënten toegewezen volgens een vaste planning. Je verzorgt bijvoorbeeld de was, het strijkwerk, de afwas en maakt de badkamer en het toilet schoon. Onze cliënten rekenen op kwaliteit, maar ook op een gezellig praatje en persoonlijke aandacht. Dit is ook wat Tzorg zo uniek maakt voor cliënten en medewerkers. Wij bieden: Goede verdiensten en tijdige en correcte uitbetaling. Prettige werksfeer en fijne collega's. Diverse opleidingsmogelijkheden en veel aandacht voor persoonlijke ontwikkeling. Secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een fiets van de zaak collectieve ziektekostenverzekering. Interesse? Ben jij op zoek naar een uitdagende functie bij een werkgever die aandacht heeft voor haar medewerkers? Solliciteer dan direct en stuur je motivatie en cv naar mevrouw C. van der Eist, Postbus 5152, 3008 AD te Rotterdam of mail naar info@tzorg.nl Kijk ook op www.tzorg.nl Zekerheid van aandacht thuis Boels Verhuur B.V., is een internationale onderneming op het gebied van de verhuur van (bouw)machines en party- en evenementenverhuur. Boels behoort tot de top van de Europese verhuurbranche. Het hoofdkantoor is gevestigd in Sittard. Boels heeft momenteel ca. 200 eigen filialen in onder meer Nederland, België, Duitsland, Tsjechië en Oostenrijk. Daarnaast be schikt Boels over ca. 1200 outlets in diverse Europese bouwmarktketens. Inmiddels werken bij Boels meer dan 1500 medewerkers. Voor ons filiaal in Goes op zoek naar een: Functie-eisen: Je hebt een LBO werk- en denkniveau, bij voorkeur door opleiding in technische richting. Je hebt minimaal 1 jaar rijervaring in een vergelijkbare functie. Je bent in bezit van rijbewijs B/E. Je bent klant- en servicegericht, stressbestendig en zelfstandig. Functie-inhoud: Je zorgt ervoor dat op de juiste tijd, op de juiste plaats machines en gereedschappen worden afgeleverd en opgehaald bij klanten en andere filialen in de regio. Je bent verantwoordelijk voor de auto die je gebruikt. Je adviseert de klant op locatie t.a.v het gebruik van de verhuurartikelen (machines, gereedschappen en bouwmaterialen). Je lost incidenteel storingen op bij de klant. Samen met je collega's zorg je voor een representatieve uitstraling van het filiaal. Aanbod: Een uitdagende fulltime functie in een groeiende, dynamische organisatie waar kwaliteit hoog in het vaandel staat. Een marktconform salaris. Een plezierige en informele werksfeer. Spreekt het bovenstaande je aan? Dan nodigen wij je uit om te reageren! Stuur een sollicitatie metc.v. naar: Boels Verhuur B.V., afd. P&O, t.a.v. mevr. A. Eladem, Postbus 666, 6130 AR Sittard, e-mail p-o@boels.nl. Info: tel. (046) 459 22 39 www.boels.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen we niet op prijs. Thomas wil het liefst vandaag n geiilijk haast niet wachten om lekker rustig op het gemakje in het zonnetje, indien aanwezig in deze tijd van het jaar, op de ven sterbank te liggen spinnen. Bak je eten en drinken in de buurt en iemand om zo nu en dan naar behoefte mee te knuffelen. Ziet u dit ook zitten? Bel me dan even op 0118-613579 of kom vrijblij vend langs in de Zeeuwse hoofdstad, het Dierenasiel is te vinden aan de Oostperkweg 9." een thuis. foto: karin ocké "Hé, daar ben ik weer! Nu een berichtje vanaf de schoot van mijn nieuwe baasje. Naast De Faam, had ik een contactadvertentie op internet gezet en daar is ie mand op af gekomen. Ik ben internationaal gegaan. Nou ja, bijna dan. Ik werd meege nomen naar Noord-Bra bant. Zo lang ik maar geen carnaval hoef te vieren, vind ik alles goed. Ik wens al mijn ex-maatjes in het asiel heel veel geluk bij het vinden van een nieuwe woning met daarin een nieuw baasje. De mazzel allemaal en het ga jullie goed!" door karin ocké MIDDELBURG - "Dag beste Faamlezers, mijn naam is Thomas en ik woon in het Dierenasiel in Middelburg. Ik heb een zwerversbestaan achter de rug. In Vlissin- gen ben ik ooit pakt. Niet door de tie hoor, want dan zou ik in een andere rubriek staan, maar gewoon door iemand die het zie lig vond dat ik geen huis had om naar toe te gaan. En zo kwam ik eerst in het Vlissingse asiel terecht. Daar heb ik een maandje of wat ge woond en vervolgens moest ik met de verhuiswagen mee naar Middelburg. Ik paste niet in een verhuisdoos, hihi. Zoals u op de foto ziet ben ik nogal een flink bakbeest. Een beetje bang uitge vallen, maar wel heel erg lief. Al thans, volgens de geruchten die hier de ronde doen. De meesten zeggen, dat ik een wit-met- zwarte kat ben, maar ik vind een zwart-met-witte kar ook wel leuk klinken. Ik ben een jaartje of drie, vier oud en ooit al bij de dierenarts geweest, als u begrijpt wat ik bedoel." Vechter "Ik ben geen vechter en zal eer der de problemen uit de weg gaan, dan dat ik me ermee ga bemoeien. Het was nog een he le klus voor ik op de foto stond. Het enige dat in mijn leven ont breekt is een huis met daarin een lief baasje die voor mij wil zorgen in voor- en tegenspoed in ziekte en gezondheid en tot de dood ons scheidt. Ik kan ei- Alleen schriftelijke reacties worden in behandeling genomen.

de Faam | 2009 | | pagina 39